Vodonoš (1998)

Ten nápad je dobrej,navíc americkej fotbal se mi dycky líbil, ale nemůžu si pomoct, jinak je to docela dost debilní ....

Ledově ostří (2007)

Perfektní řachanda, ale do Zoolandera a Vybíjený tomu něco chybí.Blades of glory ARE good film!Boom!

Transformers (2007)

Jízda.Absolutní.Docela dlouhá,ale budiž... Chci nějakou promakanou figurku transofmers a hned!

Děkujeme, že kouříte (2005)

Děkuji vám za smoking je takový hezký film, o takovém hodném pánovi, který ale trpí alzheimerovou chorobou a občas si zapomene vzít na společenskou událost vhodný oděv.A tak si ho půjčí a hezky za něj poděkuje.A toho pána moc mile hraje Aaron Eckhart.Kecám, Aaron naopak hraje děsně sympatickýho hajzla, kterej obhajuje kouření a je v tom nejlepší.A to je tak všecko co potřebujete vědět.Je to zábava!A nevěděl jsem, jestli nedat 5!

Královna (2006)

Vcelku zábavný pohled na to, jak to v Británii chodí, jaká se královna snaží být odměřená panovnice a jak byl Tony v začátcích trouba a nevyznal se ani v základních otázkách etikety.Teď po cca 10 letech už to trouba není, zná se totiž s Paroubkem a to mu ke štěstí určitě stačí.A váhal jsem mezi 4 a 5.

Tristan a Isolda (2006)

V pradávné a zásadně důležité legendě to možná nevadí, ale ve filmu působí zabití postavy, zapálení (!!!!) jejího člunu jakože pohřeb a vyslání z Anglie napospas vodám a následné probuzení v Irsku opravdu, opravdu vtipně.Plus je tam král bez ruky a v souvislosti s ním se mluví o držení za ruku a o tom,ať na někoho nevztahuje ruku a tak podobně.Plus James Franco vypadá s dlouhými kadeřemi jako gay.Plus ten závěr ... mně se to nelíbilo...a eště je to sakra dlouhý

Horákovi (2006) (seriál)

Jen abych to odlišil od Ordinace, ale stejně je to blbost!

Spider-Man 3 (2007)

Kdo neviděl, neuvěří, ale je to tak.Chvilkama fajn,chvilkama opravdu neuvěřitelně debilní.