Nakládačka (2004)

Tak jsem se dočkal... konečně film, kde jsou tak debilní dialogy, až jsem se musel smát.Proč teda ty dvě hvězdičky a ne odpad ? Protože když negři zklapnou a začnou tancovat, tak je na co koukat.A je tu toho tance víc, než v přeslazené Honey.

Klub sráčů (2000)

Tohle není "rádobyvtipná teenagerská komedie".Tohle je "opravduvtipná clubberská komedie".Nechutné scény jsou nechutné, vtipné scény jsou vtipné a hlášky nezapomenutelné.Přesně tak já vidím tenhle film.Ale to všecko je stejně jen zrnko písku v poušti.Hlavní síla tohohle filmu je ten NEJLEPŠÍ SOUNDTRACK, JAKÝ KDY EXISTOVAL a troufám si říct i existovat bude.Film, ve kterém při smutné scéně zazní Barber's Addagio nemůže být špatný :) a jestli se vám Kevin a Perry nelíbí, tak vypadněte, vaše xichty urážej mý zrcátko ! :

Kdo hulí, ten umí (2001)

Tenhle film mě nezaujal,možná protože neuznávám nigga life a nigga music.Vcelku chápu, že pro nigga lidi je to stejná modla, jako pro mě Klub Sráčů.Ale mně se to prostě nelíbilo.Snad jen u scény v posluchárně , hned na začátku, jsem se zasmál a musím přiznat, že byla vtipná.... ale jinak nic extra.Volá vás máma, negři.Je to pěkně vostrá svině......

Kdo přežije (2000) (pořad)

Tak tohle byla, je a asi i navždy bude moje nejoblíbenější reality show.Spolčování, podrazy,pomluvy a všecko ostatní, co do reality show patří.A nelze , než ocenit realizační tým... tohle musela být sakra drahá sranda.....

Na život a na smrt (1998) (seriál)

Velice kvalitní seriál na motivy legendární mlátičky, na které jsem vyrůstal.Na nic si nehraje a spolehlivě zabaví.A ten konec... ten konec... seriál, který končí špatně.... super!!! Chudák Rayden, teď už chápu, proč dělá kolem turnaje v jedničce takový čachry :))

Dům voskových figurín (2005)

Bylo by to na vcelku dobré tři hvězdičky, kdyby tenhle film neměl prvních 45 minut, kde se neděje NIC.VŮBEC NIC.NAPROSTO NIC.Po pronudění se tímto zbytečně dlouhým a nudným úvodem přichází na řadu konečně akce.Několik krásných amerických teenagerů umře vcelku zábavnou smrtí, nebo alespoň vtipně přijdou o článek prstu.A potom zase nuda, protože na poslední půlhodinu nám zbyde jen dvojice, která se dočká titulků.Jediné plus tohoto filmu jsou tedy scény, kde teče krev, řežou se části těla a rozpadají se kusy figurín... a pak taky cením tu samotnou myšlenku lidí "zavřených" ve voskových figurínách.Ale to je prostě málo.

Ostrov (2005)

Super! První hodinu Bay dokazuje, že umí točit i jinačí věci, než rozmlácená auta, výbuchy, kamerové průlety a zase výbuchy.Ostrov začíná vážně, žádná velká akce, spíš dynamicky natočené drama.Vypadá to opravdu slibně, člověk by čekal snad i inteligentní sci-fi.Jenže v druhé hodině se v Bayovi probudí Bay a začne točit svou typickou "Bayku".Ona je to "Bayka" kvalitní a zábavná, jen co je pravda, ale po tom slibném začátku člověk přeci jen nečekal, že zbytek filmu bude vypadat jako "Bad Boys:Space Oddysey".Navíc je film završen dementním a hnusným happyendem.Rozhodně však měl příběh 6-Echo a 2-Delty určitou myšlenku, kterou se mu podařilo sdělit a dal mozek mírně do pohybu, což od Baye asi nikdo nečekal.A mimochodem, Jordan-2-Delta je láska na první pohled.Musím jí mít doma.Ruuun!

Batman začíná (2005)

nejdřív jsem viděl Sin City a bylo to Sin City.... potom jsem viděl Revenge of the Sith a byla to Revenge of the Sith ... pak jsem viděl Válku světů a byla to Válka světů...a pak přišel Batman začíná a okamžitě se zařadil na první místo on...mluvím samozřejmě o tom, co považuju za nejlepší filmek roku 2005.Batman začíná je rozhodně nejlepší filmové zpracování příběhů o Bruci Waynovi, jaké kdy spatřilo světlo kinosálů.Batman začíná je lepší,opakuji je lepší, než Batmani od Burtona.Není to ani tak skvělou akcí, je to hlavně logickým jednáním všech postav a zodpovězením otázek, které vás napadaly u jedničky (kde se tam vzala ta jeskyně a proč je tak dobře propojená s domem ? kde vzal Batman svoje vybavení ?) ..... jediným kixem budiž proto nekompatibilita vrahů starého Wayna a staré Waynové.V pětce je to homeless a v jedničce je to Joker.Ale to je jen malá vada na kráse, jinak jde o jednu z nejlepších komixových adaptací, držící se podobné myšlenky, jako Spiderman (že superhrdina je jen člověk).Ani nevíte, jak moc bych si přál, aby tenhle film dostal Oscara.....

Spalovač mrtvol (1968)

Pan Kopfrkingl & spol. nám ukazuje, jak snadno se z pracovníků krematorií stávají fašisti.Jak už bylo řečeno tisíckrát, tohle je film Rudolfa Hrušínského, nějakého bezvýznamného komparsu, člověka, co měl tu čest pana Hrušínského točit a člověka, co měl tu čest radit panu Hrušínskému, kde má stát.Ten film je hodně super, ale nemůžu mu dát 5*, protože mi přijde neuvěřitelně naivní, jak rychle se z pana Kopfrkingla stane Herr Kopfrkingl.Přijde mi to jednoduše neuvěřitelné a nereálné, jak se ten chytrý pán najednou změnil.... ale je to fajn se na to dívat a sledovat pana Hrušínského, zaručeně nenudí.

Leon (1994)

Příběhy obyčejného vraha.Leon chodí do kina, Leon pije mléko, Leon pracuje jako každý jiný, Leon má své morální zásady... Leon je jako my.Možná i lepší než my a to i přesto, že jeho povolání je zabíjet lidi.Jeana Rena jsem poprvé viděl tady a hned se stal mým oblíbeným hercem (ale v posledních letech jím zase být přestal).Pozor, tenhle film má smutný konec.Titanic nemá smutný konec,Okrsek 49 nemá smutný konec,Bodyguard nemá smutný konec.V hodně filmech spočívá smutný konec ve smrti nebo odloučení důležité postavy.O tom to ale není, pravý smutný a dojemný konec uvidíte tady.Mně osobně bylo líto hlavně Leona, který mi opravdu hodně přirostl k srdci.Nic na tom nezmění ani pocit zadostiučenění, když byl s ohlušujícím výbuchem předán dárek od Mat(i?)yldy.