REC 3: Počátek (2012)

O ou, řekl bych že toto se na to očekávání až zas tolik nepovedlo, jako by sám Plaza nestačil, když první dva díly režírovali spolu s Balaguerem, tak to mělo mnohem větší grády..tady už to bylo jen jako takové pokračování něčeho čeho už tu nemuselo být... i když začátek jsem myslel že koukám na něco jiného, po chvíli mi bylo jasné že to bude také masakr.. jooo byl to pak masakr, ale jak říkám už je to hodně ohrané téma, zombíci...takže člověk čekal mnohem víc, tady mi to přišlo chvilkama i jako taková hororová komedie, možná to měl být záměr, ale já si myslím že se to sem moc nehodilo.. Hlavní představitelka Leticia Dolera byla sympatická, ale ten konec s tou motorovkou jsem se fakt musel smát.. no nic, mé velké očekávání to nesplnilo, ale určitě to za podívání stojí, to zase joo..no uvidíme jak se popere sám se 4 Balaguero.. Tady hodnotím silné 3* a 60% víc vzhledem předchozím dílům neee.

Nájemní zabijáci (2011)

Jojo, akční thriller s Van Dammem a Adkinsem, to už samo osobě láká..Oba ve svých letech a hlavních filmech vypadali fakt mnohem líp, to je jasné, ale věku neporučíš a i tak si myslím že jsou ještě pořád dobří :) ale k filmu...Prostředí Ukrajiny kde si Van Damme udělá pěkné sídlečko na odpočinek za inkasované diamanty a prachy ze splněných úkolů jako nájemný vrah je dokonalé... když na scénu stoupí i Adkins, akce nabírá na obrátkách a čeká se co se bude dál dít.. Klidně tu mohlo být víc akce, ale bitka obou hrdinů a sem tam nějaká střílečka byla pro mě dostačující aby mě film bavil, takže za mě 4* a 75%

Hotel Transylvánie (2012)

Tohle byla pecka, po dlouhé době jsem se zase pořádně zasmál a pěkně pobavil...animák z prostředí jakoby adamsovy rodiny, kde otec jako ochránce vybuduje hrad kam se nesmí dostat člověk, aby ochránil svoji dcerušku..co se stane když do hradu proklouzne člověčí duše, jak se s tím tatík drákula popere a jak se snaží vše ututlat před hromadou strašáků a monster je fakt super odvaz... Perfektní animák si zaslouží 5* a 90%

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Tento sci-fi thriller jsem jaksi taksi až tak moc nepobral.. přišel mi takový divný, chvilkama jsem se ztrácel co je skutečnost a co je jen iluze, nebo představa, a i když už jsem se do toho pomalu dostával, konečné rozuzlení mi přišlo takové o ničem, film mě prostě nezaujal tak jak bych čekal.. námět byl docela slušný, ze záčátku jsem si říkal co to je, ale pak právě když už se střídala minulost a přítomnost až moc, tak už mě to pomalu nudilo. Zpracování bylo dobré a herci taktéž...ale prostě mě film nedokázal tolik vtáhnout, takže u mě jen průměrné 3* a 55%

Los ojos de Julia (2010)

Tohle nebyl ani takový horor který jsem od toho očekával, spíše takové drama s minimem prvků hororu a thrilleru... myslel jsem že to bude fakt nějaký úděsný, ale naopak se tam pořádně nic nedělo, myslím tím jako zabíjení, lekání, nebo něco tak podobného.. spíše film plynul tak nějak pomalu, kde hlavní představitelka pomalu ztrácela zrak a pak se s tím učila žít, s údajným pomocníkem z kterého se nakonec vyklubal úplně někdo jiný, než jsem ze začátku čekal... nicméně mě film jako takový docela zaujal, i když jak jsem říkal...čekal jsem úplně něco jiného... Hlavní představitelka B.Rueda mi přišla dost sympatická a roli zahrála perfektně, takže nakonec to u mě na ty 4* a 70% dá.

Hrůzná minulost (2012)

Celkem slušný duchařský horor. Hned od začátku je divák v napětí..v tom pokoji je dost ponurá atmosféra, dost lekaček, hejbající se věci, a médium jen přidá na očekávání jak to celé dopadne, ale rozuzlení je v celku jiné než jaké se dá od začátku čekat.. Ten konec je takový nepochopený, ale v celku mě film bavil, takže si zaslouží ty 4* a 65%

Dům na konci ulice (2012)

Ale jo, docela jsem byl spokojenej.. i když jsem asi v koutku duše čekal možná ještě o něco víc, ale nemůžu říct že bych byl sklamán.. Film měl velkou reklamu díky Jennifer Lawrence, která na oscarech jednou spadla když si šla pro cenu a pak se jí zase vyhrnula sukně...no prostě se o ní mluvilo.. já bych řekl že nepatří mezi mé nej herečky podle mě se musí hooodně načančat aby z ní bylo něco pěkného, ale její poslední dva filmy které jsem viděl docela stály za to, takže co se týče hereckého umění dejme tomu že mě bavila.. no a zpět k tomuto filmu, začátek mi přišel jako takový romantický drama když se matka s dcerou přistěhujou do domu kde v sousedctví byla vražda rodiny.. takové to seznamování s chlapy, večírky, až později se konečně dostavila nějaká akce a už se to pěkně rozjíždělo, ke konci i zápletka s vysvětlením, takže jak říkám já jsem byl v celku spokojen..dávám 4* a 65%

Sousedská hlídka (2012)

Tato komedie s dobrým hereckým obsazením mi přišla taková divná, nic nového, Stiller zase házel stejné gesta, Vaughn taktéž... docela mě překvapil Richard Ayoade s Ajtáků, toho jsem tady nečekal..... ale jak říkám párkrát jsem se pousmál nad nějakým vtípkem, ale čekal jsem rozhodně víc...námět party týpků honící se za příšerou byl poněkud slabší, takže za mě jen slabé 3* a 44%

Čekání na zázrak (2009)

Tyto filmy s různě propletenýma osudama mám rád, ale tento film se mi zdál takový utahaný a navíc tu nebyl ani pořádný děj, který by udržoval mou pozornost... postavy zde měli skvělé obsazení a i herci se rolí ujali bravůrně..nejvíce mě zaujali - Jessica Biel jako ztroskotáná matka čekající na zázrak v ožití svého syna, a skvěle tancující u tyče :) a Whitaker jako člověk který chtěl ukončit svůj život, ale asi jsem neměl nějak náladu na tento žánr..takže mě to nijak nechytlo a proto dávam slabší 3* a 45%

Elitní zabijáci (2011)

Kvalitně herecky obsazený akční thriller, který byl kupodivu podle skutečné události, což mě docela překvapilo.. Akce s Jasonem nemá fakt chybu, tenhle týpek dělá samé akčňáky, ale nikdy mě neomrzel, ba naopak koukám že fakt ty filmy mají pořád co nabídnout.. V tomto filmu šlo o pomstu za zabití tří synů šejka, který si pojistil zajetím Stathamova kolegy Roberta De Nira, akce skvělá, zápletky dobré...celkově hodnotím 4* a 75%