Tudorovci (2007) (seriál)

Historický seriál v čele s bravůrně hranou hlavní roli anglického krále v podání J.R.Meyerse... Ačkoliv jsem se nedostal ještě k poslední sérii, vím že nemůžu hodnotit jinak než za 5* a 90%

Zkouška (2009)

Zajímavý psychologický thriller... Pečlivě vybraní adepti na jedno jediné místo ve firmě jsou zavřeni v jedné místnosti a mají za úkol co nejlépe zodpovědět na jednu jedinou otázku..určí se pravidla které se musí dodržovat, a jde se na to.. klienti otočí papír, jenže..... fakt dost kvalitně propracovaný děj se spoustou zápletek...člověk kvůli jednomu místu v práci udělá fakt vše..4* a 75%

Anonym (2011)

Zajímavý příběh o Shakespearovi.. film jako takový ze začátku trochu zmatený, než se člověk dostal do děje a pochopil o co tady půjde..ale postupně to dávalo hlavu a patu a člověk o tom fakt musel přemýšlet, ale jestli to tak opravdu bylo nebo ne, se už asi nikdy nedozvíme :) Takže díky tomuto zamyšlení dávám o tu jednu hvězdu navíc - 4* a 65%

Vendeta (2011)

V celku zajímavý český film, v čele s Vetchým, který tuto roli zahrál tedy fakt bezvadně.. Docela těžko jsem film sháněl, protože vendeta vyšel i s N.Cagem a pak se tam plete i V jako Vendeta..ale všechny tři jsou odlišné.. Tento český je v dnešní době jako kdyby to bylo podle skutečné události... co je schopen udělat otec zabité dcery... Film mě bavil, občas jsem si tedy říkal že by to mohlo rychleji utíkat, ale naštestí stopa byla krátká, takže to udržovalo správné napětí..já hodnotím 4* a 70%

Pí a jeho život (2012)

O tomto filmu jsem slyšel že je nádherně udělaný co se týče efektů.. takže jsem do toho šel s tím že jsem si vůbec nic nepřečetl a ani jsem neviděl žádnou ukázku.. Začátek mě tedy hodně překvapil, říkal jsem si co to je za blbost že tam někdo něco jako bude vyprávět, nebo jako co?..ale později se konečně něco začlo dít... a to když se dotyčný dostal k části vyprávění po stroskotání lodi..pak už to byla perfektní podívaná, plná napětí... takže za mě hodnotím celkem slušné 4* a 80%

Žena v černém (2012)

Horor s Radcliffem?... to jsem musel vidět.. pro mě to zase tak napínavé a mrazivé nebylo, spíše bych řek, že jsem se i trochu nudil, a navíc Daniela pořád vidím jako Harryho..toho se prostě nezbaví... takže nemůžu hodnotit výše jak 3* a 50%

Crazy Heart (2009)

Jak už tu pár lidí v komentářích zmiňuje, jedná se o něco podobného jako ve filmu Wrestler... jenže tady šlo o country, což já tedy nějak nemusím, proto se mi do tohoto filmu vůbec nechtělo, ale nakonec jsem se dokopal a i díky těm hercům se na to dalo v klidu koukat a ani ty pisně mi nějak zvlášt nevadily... příběh se dal očekávat, takže za mě kvalitní 3* a 60%

Vražedná terapie (2001)

Od tohoto hororu jsem očekával více, ale vlastně bych řek, že jsem se ani trochu nebál, a navíc jsem pomalu i usnul, protože začátek byl strašně zdlouhavý a o ničem.. sice prostředí ústavu slibovalo pěknou podívanou, ale nekonalo se nic co by člověka mělo napínat, nebo děsit nedělo, prostě si tam banda chlápků přitáhne své věcičky a začne s úklidem, ale jak říkám pak se aspoň začlo něco dít... jenže k tomu bych měl taky výtky..vůbec nic nebylo vidět...až na jedno zabodnutí do oka..a to mi na tenhle film fakt přišlo málo, takže já musím hodnotit trochu sklamaně jen 3* a 45%

96 hodin: Odplata (2012)

V celku vydařené pokračování prvního dílu, na který samozřejmě ani zdaleka nemá, ale když jsem si přečetl pár komentářů, který psali že je to hrozné, šel jsem do toho s tím že nečekám nic kvalitního, ale dostal jsem akční krimi které bavilo a drželo napětí... samozřejmě je tu spousta klišé a tolových věcí, na které je lepší se ani neptat, nebo se nad nimi pozastavovat, ale v celku se na to dalo dívat dobře, protože to dobře utíkalo.. takže za mě 4* a 70%

Šmoulové (2011)

Povedený animák s tradičním zpracováním kde je spojení lidských a animovaných postav. Ko by si nepamatoval šmouly a Gargamela... zde jde opět o to jak se ubránit Gargamelovi a jeho nástrahám, ale vše se odehrává v New Yorku, kde jsou do toho všeho zapleteny ještě lidské problémy, takže mě to celé bavilo a hodnotím 4* - 60%