Špinavá dohoda (1986)

Špinavá dohoda je opravdu špinavá. Tento film se Arnoldovi nepovedl. Namísto strhující akce sledujeme Arnieho s ulízanými vlasy v nudných scénách. Pokud jste tento kousek ještě neviděli, nemusíte si zoufat.

Komando (1985)

Nesmrtelná akční klasika s vynikajícími hláškami a neporazitelným Arnoldem alias Johnem Matrixem. To vše ve svižném tempu zřejmě nejlepší akční komedie všech dob.

Andělská tvář (2001)

Je fakt, ze to mohlo mit lepsi scenar, ale kamera a hudba jsou vynikajici a vubec to neni tak spatne, jak jsem cekal. Za vyborneho Krampola jsem se rozhodl pridat treti hvezdicku.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Má to zvláštní feeling, pocit smíření a respektu se nese celým filmem. Líbí se mi, že Joe jako smrt nezapomíná, co je zač, i když je zmítaný city. Žádný dialog mi nepřipadá dlouhý ani krátký. Je přesně takový, jaký má být. Škoda, že nevím, co ukázal Joe té stařeně. Asi se to dozvím, až se s ním seznámím...

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Brilantní herectví Miroslava Horníčka a Jiřího Sováka v kombinaci s absurdními nápady jejich postav tvoří jeden z největších skvostů světové seriálové tvorby.

Predátor 2 (1990)

Jedničce se to může rovnat velmi dobře. Nejsem schopen se rozhodnout, který díl je lepší. Každopádně dvojka krásně využívá prostředí velkoměsta, má nápaditý scénář a nepostrádá napětí a velmi slušnou akci. Jděte do toho a dobrý lov!

Kult hákového kříže (1998)

Když jsem vycházel z kina, nevnímal jsem okolí a ještě několik hodin jsem mlčel ponořen v myšlenkách. Kult hákového kříže mě zasáhl tvrdou pěstí reality, což se v taková míře podaří jen málokterému filmu.

Čínský syndrom (1979)

Opravdu výborný napínavý thriller. Divák po celou dobu pořádně neví, jak to vlastně je, takže je bravurně donucen pečlivě veškeré dění sledovat. Škoda, že závěr tak nějak divně vyšumí do ztracena.

Bounty (1984)

Co toto dělalo v kině, nechápu. Je to špatné i na televizní film. To, co mělo být výpravným velkofilmem, je nudnou hříčkou bez napětí a téměř bez akce, kterou drží nad vodou, pouze herecké obsazení. Velké zklamání.

40 dnů a 40 nocí (2002)

Není to zas tak špatné. Ale je opravdu škoda, že takový námět nebyl využit jinak. Nicméně jsem se celkem dobře bavil a zajímalo mě, jak to dopadne (i když to je místy předvídatelné, jako vétšina teenagerovských filmů). Ta třetí hvězdička je za výbornou květinovou scénu.