Geronimo7

Geronimo7

okres Praha

2 body

• 19.10.2020  03:20
    No Escape Room (TV film) (2018)

Já se bavil dobře. Říkal jsem si, kolik nakonec dám, protože jsem doufal v nějaké rozuzlení, ale taky jsem měl na paměti, že horory většinou, ne-li pokaždé, končí blbě, a někdy i hloupě až trapně. !!!SPOILER ALERT!!! V prvé řadě jsem myslel že rozmlátím hlavu dceři hlavního hrdiny. Sice hezká, ale staršně rozmazlená puberťačka s trapnýma sluchátkama a telefonem (ano, je to teenager, ale její chování bylo fakt na facku). Některé scény moc nedávaly smysl a nepochopil jsem pár momentů v posledních 20 minutách s Andrewem a taky, co se s ním stalo. Navíc "vynálezce" tam ani nebyl ukázán, jen bylo naznačeno, že se objevil v márnici, což je škoda, bylo by to zajímavější. Zvuky v márnici, kam se ztratila Karen, byly hodně hnusné, ale to patří k hororu. Vůbec jsem nepochopil scénu, kde otec Karen hledí na obraz, pak se do něj jakoby přenese, pak je spoután krásnou ženou vylézající z vody a pak se vrátí zase zpět. Ve výsledku je vidět, že byla práce vymyslet nějaké rozuzlení, co by dávalo smysl. Prostě si někdo pohrával s nápadem natočit horor o únikové hře, ovšem začal točit ještě když nebyl scénář dodělán. Závěr byl docela síla (možná i k smíchu), ale pochopil jsem to tak, že otec a dcera i po vyzklouznutí z domu a nastoupení do auta na parkovišti, kde si udělali přestávku, zůstali ve hře díky zámku na přihrádce a následnému průletu skrze zapalování, kde následoval záběr na místo z obrazu a dům, v němž byli uvězněni.

• 7.9.2020  20:42
    Mláďata celého světa (TV seriál) (2016)

Kdo miluje zvířata, tak bude ve svém živlu :) Nejroztomilější mláďata ze světa :)

• 19.8.2020  22:09
    Šarlatán (2020)

Film uzasny, pouze homosexualni sceny a zbaveni se kotak jsem nemusel, jinak se jedna o povedeny snimek, ktery doporucim kazdemu, kdo se zajima o alternativni lecbu.

• 18.8.2020  00:08

Správně napínavý thriller. Čekal jsem, kdo to nakonec bude. Herecky přesvědčivé, dcera hlavního hrdiny moc roztomilá, jeho žena hodně sexy. Konec byl hodně napínavý a už to vypadalo, že je s hlavním hrdinou ámen, ale v poslední chvíli přišla pomoc. Poslední scéna byla moc hezká a záběr před titulky se dal taky očekávat (horory už jsou takové). Za mě super.

• 13.8.2020  00:17
    Turn Around (2016)

Chtělo by to pořádně rozvést, na podobné filmy jsem koukal před hodně lety - pár lidí jede do lesů, kde se ukrývá maniak a ten je pak jednoho po druhém nemilosrdně likviduje. Konec tohoto krátkého snímku byl nečekaný, dost jsem koukal a říkal jsem si "ta svi** jedna".

• 12.8.2020  17:38
    Psí hlídka - Škola štěňat (TV seriál) (2019)

Krásné a roztomilé :) Navíc ze země Pána prstenů :)

• 12.8.2020  09:30

Dokoukal jsem to jen do poloviny. Začátek byl zajímavý, až šokujucí a byla vskutku síla pozorovat ozářené lidi na lůžkách. Pak to přešlo do nudných záběrů, jak jsou zničeny různé budovy a něco o nich. Provázející hlas na ospalosti ještě přidával.

• 6.8.2020  11:06
    Kočky versus psi (TV pořad) (2017)

Jina verze Ceasara Milana. Pekny a roztomily :) Jsem milovnikem psu, cili si vic uzivam Ceasara, nicmene i toto ma svuj prinos. Porad ukazuje, jak se da napravit vztah mezi kockou a psem, a ze to jde vzdycky.

• 3.8.2020  00:24
    Jde si pro nás noc (2018)

Nebýt toho přílisného "kuchání", byl by to možná i dobrý film, ale díky tomu, že si tu řežou končetiny a vyřezávají vnitřnosti, je to naprostý odpad. Přiště ať se drží jen bojového umění a sekání nechají někomu jinému. Viděl jsem to až do konce, protože jsem chtěl vědět, jak to dopadne. Fakt stačilo.

• 31.7.2020  23:24
    Linkin Park: Until It's Gone (hudební videoklip) (2014)

Píseň i klip na jedničku!!!!!!

• 31.7.2020  23:23
    Linkin Park: Lost in the Echo (hudební videoklip) (2012)

Píseň samotná je skvělá, zato klip průměrný, extra nepůsobící dojmem.

• 31.7.2020  23:19
    Linkin Park - One More Light (hudební videoklip) (2017)

Jeden z nejlepších songů!!!!! Klip působí kyberneticky, což někomu může napoprvé zamotat hlavu, ale má to grády!!!!!!

• 11.7.2020  21:18
    1917 (2019)

Sice na první světovou moc nejsem, ale tento snímek se jednoznačně vydařil. Přízuk postav byl skvělý, stejně tak jako samotný příběh a navíc jsem byl ohromen, že byl film natočen na jeden záběr - s tím jsem se setkal jen jednou a můžu říct, že je to úžasná práce. Je škoda, že Benedict zde dostal velmi málo prostoru. Očividně chtěli tvůrci přillákat více lidí, když jej uvedli v traileru, přičemž v samotném filmu se objeví jen na krátkou chvíli. V kině to byl úžasný zážitek.

• 11.7.2020  21:15
    Šestiraňák (2004)

Na tomhle není nic světoborného, originálního ani vtipného. Tady se někdo šeredně spletl. Jediné, na co se dá zaměřit je akcent postav, jinak je to depresivní a ubohé. O trapném mladíkovi, který nemá špetku soucitu a kvůli němuž zemře neviná osoba, ani nemluvě.

• 31.5.2020  11:37
    Podivuhodná věda (TV seriál) (2018)

Je to strašně zajímavé, navíc mám moc rád jazyky, čili ruštinu pro změnu vřele vítám. Je to dokument pro lidi, co se chtějí něco dozvědět, primitivové tu nemají co pohledávat. Ten kdo má potíže s důvěrou a prahne jen po důkazech, pro toho tento dokument určitě není. Dokument je pro každéhoo, kdo se chce dozvědět něco nového a neskutečného.

• 23.5.2020  21:21
    Podfukáři (2013)

Skvělý film, osobně kouzla miluju. Nesnažím se v tom hledat logiku, ačkoliv mě občas napadne, jak to mohli udělat, nicméně některé věci je dobré nechat zahalené tajemstvím, protože tak jsou zvláštní a zpestřují život. Je zde několik momentů, co mi nedávaly smysl a ten závěr je hodně mind-blowing, protože jsem myslel, že "big boss" je celou dobu na scéně. On vlastně i byl, jen to nikdo netušil. Herecky super a s vtipnými momenty, a k tomu nádherná Isla Fisher, která jistě učaruje nejedno mužské pohlaví. Osobně nechápu a upřímně lituju ty, co v tomto filmu vidí spíš laciný film, než ohromné předvádění neskutečný triků a skvělou práci s kamerou. Jsem rád, že jsem to viděl v prodloužené verzi, rozhodně to stojí za to. Každá postava se mi líbila a krásně se doplňovali. Jediné čemu nerozumím je, že Jesse mluví ve všech filmech strašně rychle, kolikrát mu není ani rozumět. Kdo má rád kouzla, jistě neprohloupí, obzvláště za přítomnosti Michaela Cainea a Morgana Freemana.

• 11.5.2020  19:38
    Výměna manželek (TV pořad) (2005)

Jedna z největších trapností našeho národa, máme navíc, ale zbytečně ztrácíme čas natáčením ptákovin jako je tato.

• 11.5.2020  19:34
    Big Ben (TV seriál) (1996)

Ben má rozhodně své kouzlo :). K tomu jeho kolegyně Sabrina, která sic není žádná kráska, ale umí si s ním poradit :D. A v neposlední řadě Benova matka, která taky umí vytvořit vtipnou situaci :) Na oddych po práci idylka :)

• 11.5.2020  19:30
    Jedinečné letiště v Dubaji (TV seriál) (2013)

Naprostá špička. Krásně se člověk dozví, jak to funguje na letišti v Arabských emirátech a jak lidé umí spolupracovat a řešit úkoly s chladnou hlavou. Je super, jak se starají o bezpečnost, aspoň si na ně jen tak někdo nedovolí.

• 7.5.2020  18:11
    Skvělý dr. Pol (TV seriál) (2011)

Pořad je skvělý, krásně ukazuje život jednoho úžasného veterináře v Americe, jak zachraňuje zvířata všeho druhu. Toto ocení spíše skromní lidé, než idealisté, kteří potřebují vše negovat.

• 25.3.2020  16:44
    Maverick (1994)

Vtipná komedie s Melem Gibsonem v hlavní roli z prostředí divokého západu. Pobaví vždy, jen třeba s delším časovým odstupem.

• 25.3.2020  16:38
    Akvária na míru (TV pořad) (2011)

Ti dva jsou nejen velice zábavní, ale taky velice šikovní. Cokoliv si člověk vymyslí, to dokážou vyrobit. Všechno z nádherně prosluněné Californie.

• 21.2.2020  23:50

Je vidět, že už dochází šťáva. Toto není ten šmrncovní terminátor. Ani ukázka na mě neudělala takový dojem, abych na to šel do kina. Udělal jsem dobře. Je zde akce, je zde Arnie, ačkoliv až od poloviny filmu (jak jinak) a jde zde zajímavý nový terminátor, kterého lze těžko zničit. Byl jsem až překvapen, co vše přežije. Nemyslím, že by se mohl případný další díl nějak vytáhnout. Chtěl jsem dát jen dvě hvězdy, ale jedna navíc je za skvělé zpomalené efekty. Jinak díky, už to stačí.

• 11.2.2020  23:59
    Iron Doors (2010)

Upřímně ani nevím, jak mám hodnotit. Už jsem myslel, že se z toho místa nedostanou, vzhledem k tomu, že otevření jedněch dveří vedlo do další místnosti s dalšími dveřmi. Jak už zde někdo napsal - nejspíš to bylo metaforicky, jinak tomu sám nerozumím. Viděl jsem hodně odpadů, toto mezi ně rozhodně nepatří. Už jsem ale myslel, že to bude trochu slátanina vzhledem k úhlu kamery, když film začal. Jedná se podle mě vážně o jakýsi experiment na lidské bytí, kterému až tolik nerozumím. Dva lidé se snaží dostat z neznámého místa a dochází jim sil. !!!!!SPOILER - Nakonec se ocitnou jakoby na nové planetě. Rád bych věděl, kde to byli uvězněni a kdo za tím vším byl. Líbilo, jen na hodnocení musím ubrat kvůli nepochopení, ale byl jsem napjatý, zda to nakonec přežijí. Překvapilo mě, že hlavní hrdina mluvil anglicky, když je to německý film. O té více jsem ale rozuměl. Šlo tam dát méně adaptací na vulgární slova, chvílemi mi to přišlo až zbytečné. Uvidíme, na co narazíme příště. Zatím díky.

• 11.2.2020  02:34

Podle ukázky to vypadalo epicky. Těšil jsem se na to hodně. Výsledek nezklamal, leč ani nepřebil mé očekávání. Myslel jsem, že se Donnie víc předvede, i když už má věk. Jeho pubertální syn je pěkný hajzlík. Soubojů tu celkově bylo méně, než v předchozích dílech. Mám rád momenty, kdy Donnie rozjede své rychlé pěsti, jako to dělá. Nejvíc to předvedl v ringu s Twisterem v závěru druhého dílu. Závěr úspěšné ságy dobrý, jen to vypadalo, že bude skvělý. Hodně štěstí v osobním i profesním životě, Donnie. Díky moc za IP Mana, role pro tebe byla šitá na míru.

• 23.1.2020  23:05
    Interstellar (2014)

Mind-blowing film, napínavé do poslední chvíle. Úžasné zpracování, strašně zajímavé téma. Děkuji a doporučuji .)

• 23.1.2020  22:05

Vynikajici dokument, kde se toho kazdy dozvi o soucasne situaci v Koreji vic nez dost. Velice informativni dokument. Kim je opravdu magor, nastesti tu jsou reseni jak mu zabranit v pripadnem ovladnuti sveta. Hodne jsem se dozvedel. @toffy - taky jsem si rikal, Kim je uz ale naprosty vypatlanec.

• 10.12.2019  23:04

Skvělý film, byl jsem na tom v kině a mohu doporučit. Má to od všeho něco.

• 9.10.2019  21:26

Úžasný dokument o úžasném místě v úžasném Japonsku :)