Gunan il guerriero (1982)

Film z éry statečných barbarů a lepých děv. Tady nelze snad nic pochválit, velice špatné vše. Jako pozitivum bych plochou Sabrinu Siani nepovažoval.

Planeta upírů (1965)

Nejlepší na filmu byly ty kožené, pseudo nazi těsné oblečky s SS písmeny :D A ty límce, ty si herci jistě museli užívat.

Attack of the 50 Foot Woman (1958)

Tyto filmy z 50tých let končí všechny stejně...zabítí mutanta/mimozemšťana. Žádný pokus o komunikaci či pochopení, hned na to útočí. Triky mizerné, ve velké velikosti průhledná vůči pozadí, při bližších záběrech na ruku příliš okaté, že to vyrobeno z papíru či gumy.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Pokud je tohle zábava dnešní generace a má to takhle vysoké hodnocení, tak to teda ámen s filmařinou.

Ator, pán ohně (1982)

Conan hadra. Stylové souboje, walking undead, giant spider, mohutné exploze, roztomilý méďa....a to všechno jen proto, aby spolu, ruku v ruce, mohl statečný Ator odhopsat se svou milou, za zvuku romantické hudby, konečně domů. A to je vše, milé děti a teď hybaj do hajan.

Královna barbarů (1985)

Bylo příliš okaté, že souboje nebyly vůbec nacvičené a působilo to moc amatérsky. On i ten děj a herecké výkony byl silně přitažený za vlasy.

Jáson a Argonauti (1963)

Podobné jako Souboj Titánů, který má spoustu lidí v oblibě, včetně mě. I triky jsou podobné, ne-li stejné. Akorát nechápu Herkulův věk a jeho tupost.

Hra o trůny (2011) (seriál)

4* jsou proto, že každá postava si zaslouží přinejmenším celovečerní film a seriál, který věnuje pár minut každé z nich v každém díle nestačí na takový prostor, který by si zasloužila. Akčních sekvencí je velmi mnoho, ale rychle po pár minutách končí, což je velká škoda.

Conquest of Space (1955)

Těch "představ" je tam moc i na scifi. Kouř ve vesmíru, pánbíčkář, nebe na Marsu, sněžení, hlína, rostlina....

Krajina smrti (2014)

Děj odsýpá, maorská civilizace je chytlavá, ovšem 15-ti letej teenager spolu s téměř nezničitelným bojovníkem, který udělá skoro všechnu špinavou práci, mi k srdci zrovna nepřirostli tak, abych jim bezvýhradně fandil. Přerod nezkušeného děcka po jednom tréninku od "mistra" do více než srovnatelného bojovníka hlavnímu nabušenému padouchovi je úsměvný. Ženy si přijdou také na své, množství mladých a svalnatých mužštin je ve filmu více než dost.