Bylo nás pět (1994) (seriál)

Mladí zde hrají kupodivu lépe, než zkušení herci. Od nich jsem čekal víc. Jinak vcelku průměrný seriál, byť celkové hodnocení tomu nenapovídá.

Zlaté kapradí (1984) (TV film)

Asi nejlepší výkon Hrušínského. Smutná, ale krásná pohádka.

Bulšit (2001)

Pobaven scénou mrskajícího se mega dilda v dortě jsem se rozhodnul film shlédnout celý, byť jsem nic než občas se zasmát neočekával. První scéna byla bohužel asi ta jediná povedená z celého filmu.

Nebeští jezdci (1968)

Já toho Hrzána nějak nemusím, jako herec na mě působí spíše negativním dojmem. Neodpustím si srovnání, jako mnozí, s Tmavomodrým světem. Z tohoto filmu přímo číší syrovost a realita, ovšem dějově to značně pokulhává a střih spolu s kamerou působí amatérsky a jaksi nedodělaně. TS oproti tomu je příběhově velmi stravitelný a líbivý.

Všemocný (2015) (seriál)

Film se mi líbil. Zajímavá myšlenka na téma co je člověk schopen dokázat po využití mozku na x procent, byť je toho dosaženo pouze polknutím pilulky. Možná právě ta jednoduchost je kouzelná. Seriál čerpá z tématu, dokonce i Cooper slouží jako lákadlo, byť se objevuje velmi sporadicky. Vcelku rychle ovšem seriál začíná nudit, nemá to tempo, napětí, tajemno...Ve filmu bylo úžasné sledovat jak Cooper "roste" s každým dalším "levelem" a co nového dokáže. Tady ten wow efekt chybí a zbývá pouze podprůměrná detektivka s hrdinou, který díky svému IQ vše vyřeší.

Baahubali: The Beginning (2015)

Indický akční film. Co k tomu dodat ? Kdo zná, buď se mu zdaleka vyhne, nebo nezná a zkusí. Ovšem potom bude čumět jak vyoraná myš, nebo to znechuceně vypne. Pro bližší vysvětlení: hlavní hrdina, který vypadá jak cikán od kolotočů z 80.tých let (rozuměj: jeho kadeřník přestal sledovat módní trendy za komančů), vybavený "mužným" knírem, sebevědomím a především silou, proti které je i Hercules seschlá nudle. Uzvedne mnohatunovou sochu, skáče desítky metrů a nepřátele kosí po desítkách. Když má dobrou náladu, nebo je po akci, tak si s chutí střihne taneček, do toho si zapěje a všichni jsou šťastní jako blechy. Tohle dílo se zároveň pyšní titulem nejdražší indický film. Cgi jsou krásná, téměř nepoznatelná (většinou statická, nebo málo se hýbající) až po úsměvná, kdy si říkáte "co to kua je ?" A to stejné si budete říkat celý film...co to kua je ?

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Starej dobrej Ash je zpátky ! A s ním i kopec morbidní srandy. Po odfláknutém remaku Evil deadu z roku 2013, které bylo recyklováním všeho z původního filmu, je tu seriál, na který nejeden fanoušek série ED, i horroru čekal. Pilot nasadil laťku hodně vysoko a už hned od začátku nás (Ashe) uvrhnul do akce, kde lítá (nejedna) končetina vzduchem a proudy krve tečou z obrazovek. A divák slintá blahem.

Supergirl (2015) (seriál)

Další z řady sra*ek, kterou budou puberťáci milovat. Dát dokupy černocha s naivní blondýnou.....kde jsem to již viděl....blacked.c** ?

Od soumraku do úsvitu (2014) (seriál)

Prvních pár dílů má vcelku dobrou úroveň. Jakmile se herci dostanou do striptýzového podniku a má začít konečně pořádná akce, na kterou každý čeká, tak se seriál paradoxně začne utápět v b-čkoidních a často přehraných akcích, které jsou spíše parodií a nebudí ani úsměv. Poslední díly 1. série už jsem jenom přeskakoval po desítkách vteřin abych zjistil, jak to dopadne.

Tváří v tvář (1997)

Co k tomu říct ? Že Cage neumí hrát ? Že některé akční scény, byť myšleny vážně, byly spíše ke smíchu ? Transplantace obličeje, operace pomocí laseru v době, kdy za hi-tech byly považovány Zip diskety ? :D Shlédnuto o 18 let později po premiéře.