Válka světů (1953)

Dívat se na film z tehdejší doby znamená mnohdy vypnout mozek, protože poslouchat vědce (prakticky modlu pro mnohé ve filmu), rozebírající, jaké vybavení mají ufoni, je minimálně úsměvné. Všechno vědí, mají pro všechno vysvětlení aniž by připustili, že technologie je mimo jejich chápání a tehdejší objevy. Remake s Cruisem je o třídu lepší film.

Kick-Ass 2 (2013) odpad!

Ach jo, tohle je pop kulturní zvrácenost, aneb jak vypadat co nejtrapněji a myslet si, že jsem někdo. Mrhání života tohle sledovat.

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Tak nějak mám pocit, že to šlo natočit lépe. Myšlenka dobrá, ale tak nějak nedotažená k dokonalosti. UPDATE: po 1. sezóně se z toho stala nudná záležitost, ve 2. z Tandyho dělají tvůrci co největšího debila a po téměř konci 3.už vím, že na další se už dívat nebudu, ptž už mám na něj dokonalou averzi, stejně jako většina dámského osazenstva.

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Já toho Saula snad začnu mít rád. Pohled na Breaking bad z pohledu druhých postav které ukazují, že Saul a Mike ve skutečnosti nebyly záporné postavy, jak bylo předkládáno v BB.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Snad první seriál, kde byly scény s vedlejšími postavami natolik nudné, že jsem je přeskakoval (Walt vs syn, manželka většinu času, její sestra a rodinné sešlosti). Jinak seriál vynikající. Od hodnocení za 5* si představuju, že film/seriál hltám od 1. do poslední minuty, proto "jen" 4*.

Whiplash (2014)

Oslava jazzu v plné jeho kráse. Mrazivé sólo na konci. Doporučuji shlédnout v kině, nebo s kvalitní hudební aparaturou.

Trosečníci (2002)

Ano, Madonna umí hrát asi jako Maxim Turbulenc umí zpívat. Giannini o moc nezaostává, ovšem já se bavil. Asi to bude tou krajinou, nebo podmanivou hudbou, nebo že hra kočky s myší se obrátila a celé to bylo začlo být vtipné i z druhé strany....co já vím.