Kunoichi ninpô chô: kage no tsuki (2011) odpad!

Japonská úchylárna v plné kráse. Názvu by spíš slušel popis akční-erotický, jenže nahé kůže si spíš užijete více v Ordinaci.

Creepshow (1982)

Soubor povídek, na kterých již notně zapracoval zub času, byť ve své době nebyly nic převratného. Průměrné se střídají s podprůměrnými, potěší účast některých známých herců.

Láska na kari (2014)

Film, který má pro mě sestupnou tendenci. Na začátku zaujal, ale postupně začal nudit a tou závěrečnou "každý se musí spárovat" a vše musí dopadnout maximálně pozitivně mě vyloženě nasral.

Sardinky aneb Život jedné rodinky (1986) (TV film)

Hloupost, maloměšťáctví, předsudky, trapnost, sobectví. Tím by se dal charakterizovat celý film, jakožto i vlastnosti protagonistů.

Monaco Forever (1984)

První role (vedlejší) JCVD, karate gay boy a ještě mu zprznili jméno v titulkách. Lepší start si nemohl přát :D

Sintel: Příběh draka (2010)

Vypadá to příliš jako počítačová hra a příběh je jaksi nedotažený se spoustou chyb.

Co děláme v temnotách (2014)

ehm...někdo téma upírů má rád ve vážném pojetí, druhý v odlehčené. Já se ke druhé skupině neřadím, obzvlášť, když to už hraničí s infantilností.

Linnea Quigley's Horror Workout (1990) odpad!

Pokud nejste nějakým způsobem ujetí na hlavní představitelku tohoto braku, tak toto je video ničem jiném, než o ničem. Cvičme v rytme s mrtvolami (určitě naplní 5 minut Vašeho života), shrnutí pár záběrů z předešlých filmů a co v nich musela chudinka všechno dělat (samozřejmě bráno s nadsázkou). Jenže toto je už nadsázka nadsázky. Nic nemůže být přece tak špatné, aby se to nemohlo prodávat. A když už je to tak špatné, tak to nazvěme nejlepší z nejhoršího a zkusme vydat. Však ono si to kupce najde.