Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Oproti předchozím dílům mi tam nějak chyběl Vyliž Rourku Žánovi a Norkovi, neboli Willis, Rourke, JCVD a Norris. Hlavní osazenstvo bylo tak nějak...málo četné a velkých jmen postrádající. I ta čínská ještěrka Li se tam mihnul jen na závěr. No a dát tak málo prostoru a akce Arniemu a Lundgrenovi ? To už je do nebe volající blbost. Btw. co to bylo za mladý nýmandy ? Substituce za výše zmíněné ? Omg, to snad ne. Nasraní, věčně namachrovaní blbečci, kteří jsou tak zajímaví, jako generál kdesi z tramtárie na závěr ? "Tvrďáctví" se u staré "klasiky" bere, či se s ní tak nějak počítá, ovšem ta omladina to byl výsměch. Gibson byl v závěru sympatičtější než Stallone a srazit takhle hlavní hvězdu filmu, to už je na pováženou. Budiž mu země lehká za tak nedoceněnou, zbytečnou a rychle finálně odbytou závěrečnou scénu. Neměli tvůrci dig. efektů zkrácený rozpočet ? Tak mizerné efekty jsou k vidění snad už jen v Bčkových filmech. Btw. už jste se zamýšleli někdy nad tím, až "stará garda" herců přestane hrát, či vymře a kdo je nahradí ? Obzvláště je to nejpatrnější na akčních hrdinech. Já jo a nedokážu si totiž dost dobře představit, kdo by je mohl nahradit.

Flash (2014) (seriál)

Po zajímavém 1.dílu má seriál sestupnou tendenci zábavy. Navíc si scénáristé rozhodně mohli odpustit 18ti letého skoro Einsteina, který je jakoby čirou náhodou kopií vlka ze slátaniny pro náctileté fanynky Svítání. Fuj.

Earth to Echo (2014)

Srovnávat E.T.E. a ET-ho je podobné jako srovnávat bonbón s bonboniérou. Ochutnáte jaké by to mělo být, ale stejnému požitku se nikdy nepřiblížíte.

Extraterrestrial (2014)

"Když tě vzali na palubu té jejich lodi, udělali ti anální sondu ? Víš, kvůli anální sondě nemusíš až do vesmíru." Kontroverznější film jsem dlouho nehodnotil. První 1/2 hodina totální nuda, potom se objeví UFO crash, zábava se posune ovšem jen na úroveň Bčkovýho horroru. Vykrádačky dějů jiných filmů, velké překvapení formou herce Ironsida (jaký tlustý vepřík se z něj stal). Nejvíc mě ovšem dostal konec, kde na rozdíl ....spoiler....od většiny horrorů přežije jen sympatická hlavní hrdinka, zde, k mé velké radosti, nepřežil nikdo. Hudba a zvuky by se bez problémů uchytily i u hollywoodského trháku. za mě: film 3*, hudba+zvuky 4*

Sex Tape (2014)

Trapnost na entou. Nejen, že Jason, aka Marshmallow, neumí hrát, ale ve snaze vypadat atraktivněji v nahých scénách začal posilovat a hubnout a kromě řídnoucích vlasů a abstinenci úsměvu mu strhané rysy ve tváři přidávají dost let navíc. Absolutně nechápu tu takřka panickou hrůzu z toho, že by někdo jejich postelové hrátky mohl vidět a způsobit tím, mimo útrpného soucitu, pocit pohoršení. Jack Black opět nezklamal tím, že jedinou jeho povedenou rolí, kterou dokázal zahrát a se kterou má léta praxe z jeviště, byl Tenacious D.

Domek z karet (2013) (seriál)

Takové výkony jsem nečekal. Spacey je excelentní a i přes původní nedůvěru k tématu seriálu (politika), mě seriál mile překvapil.

Oheň a led (1983)

Hlavní hrdina, co není hlavní hrdina, tajemný Beastmaster, gay padouch a princezna slovanských tvarů. Do toho krásná animace. Komu by neukápla kapka slzy, či jiné tekutiny ?

Bad Judge (2014) (seriál)

Po nadějném vtipném začátku to uzemnili adolescentem, což není moje "černá" káva. Uvidíme, co nabídnou další díly.