Nutné k přežití (2006) (pořad)

Podle mě lepší než Zázračná planeta. A že se někdo divý že ten chlap sní na co příjde? Být týden ztracen, to každého hlad naučí a když ne tak to každému asi dojde.

Fórky a vtípky (1989) (pořad)

Hodně jemný klipy a ty komenty těch videí nejsou teda moc vtipný.

Little Big Love (2004)

Takový dobrý oddychový, němý krátkometrážní snímek. Právě ta melodie a žádné kecy tomu dávaly půvab. Ale zaujalo mě kolik lidí na tomto jednoduchu pracovalo.

Halloweenská noc (2007) odpad!

Co to bylo za prasárnu? Nic do sebe nezapadalo bez děje a ještě tam běhali uříznuté ruce po zemi a panáček jak z filmu Kuky se vrací. Humus.

Vyměřený čas (2011)

Film se my líbil to všechna čest, originální nápady apd. Akorát se my nezdálo jak by jeden obyčejný obdarovaný člověk s dcerou nejmocnějšího chlapa staly zločinci a zhroutily celý systém. Proto 3* jinak film byl fakt parádní i na to že jsem se na něj koukal v 2 hodiny ráno a neusnul jsem až do konce. Mimochodem krásná herečka Amanda Seyfried. :)

Operace Boeing 747 (2001)

Ano mělo to slabší chvilky ale ten film má aspoň na 30%. Úplná sračka je červená a tento béčkový film s 11%? To možná jen ukazuje to, že 95% lidí dali odpad tak proč by jsem ho nedal taky.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Nechybí tam sex, fet, chlast a ty rozhovory.... krása. Škoda že jsem nikdy nebyl v americe a toto nepoznal.

Jurský park (1993)

Nebavil mě bohužel, nic vìc říct ani nemohu.

Farma (2012) (pořad)

Za ty dvě krásný blondýny, krajinu a taky trochu i za promyšlení soutěže.