Grindhouse: Auto zabiják (2007)

1* bod Grindhouse: Rudý polštář, Grindhouse: Vražedné párátko, Grindhouse: U zatoulané kočky.... [X] Minus 2** body 2** body, protože ty blbé kecy pipinek... 2x.. nuda, otrava [X] Minus 1* bod Já chci hezčí hudbu.. on to umí.. ne teď... [X] Minus 1* bod Za co jsme to chtěli odebrat? Už ani nevím, ale vím, že to mělo mít jeden bod alias hvězdičku. [X] Text v kurzívě.. a co?

V elektrizující mlze (2009)

2** body Krize středního psaní. Při pomyšlení, že tu mám něco napsat je v mi prázdno.. já už vážně nevím co psát.. krize [2] Minus 1* bod Zdá se mi to, nebo Tommy Lee Jones hraje poslední dobou ve strašně ukecaných filmech? [0] Minus 1* bod A když jsme u těch ukecaných filmů. Nevím jestli koukám tak tupě na ten film nebo ty kecy vůbec nechápu. A takový nadšenec, abych si pasáž pouštěl 3x abych to pochopil dělat nebudu. [0] Minus 1* bod Celé to vyšetřování jsem nějak nepochopil. Začíná to vypadt, že jsem měl celkem nechápavý den. A divíte se? Kdo se má v tom počasí učit!! [8] POZOR NÁRAZNÍK 40 let mrtvý černoch v řetězech bez oblečení v bažině, ale on vidí že nemá tkaničky.. chci být taky detektiv..

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

2** body Slovy dva body. Měl jsem rád filmy Od soumraku do úsvitu, Pulp Fiction: Historky z podsvětí a podobné klasiky. A proč? Originální, nádherná hudba, úžasná hudba, kterou jsem si i kupoval jako soundtrack. [H] Minus 1* bod Okoukané, přehnané (i když to byl patrně úmysl). [O] Minus 1* bod Žádný hudba. [I] Minus 1* bod Třetí bod za ty předchozí 2. Možná jsme u toho neměli jíst :-) Možná nás to chvílemi nebavilo. [9] Ať si daj pár let pauzu, třeba to bude zase v módě.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

3*** body Těžkej marast a masakr. Nevím co hodnotit, to byla taková ptákovina, ale tak jsem si u ní odpočinul (skoro). DTS, rachot, střelba, kočičky, rámus, rychlá kamera a zase dunění subwooferu... Hodně dunění.. Sousedi museli mít vážně radost [J] Minus 1* bod Některé záběry jsem vidět nemusel. Nejsem příznivcem odřezávání kousků těla. [V] Minus 1* bod Za takové množství rozbitých kočiček. [Q] Náš oblíbenec Fr napsal hezké pokračování. :-D

Piráti na vlnách (2009)

4**** body Pohoda jazz... teda pohoda rock. Relax, zanotujete si melodie, bude držet palce, lahoda. [K] Minus 1* bod Ačkoliv to bylo hezké, bylo to dlouhé. To bylo na nás ták dlouhé, že jsme si dělali přestávky. Projít, najíst a pokračovat.[H] Dneska je taky moderní bojovat proti "pirátům". Myslím tím internetové. Já bych ten internet celý zakázal. Akorát se scházejí různí živlové a máničky.

Horší než smrt (2007)

4**** body Hezký.. všechno je tu tak zelený :-) [A] Minus 1* bod Velmi dlouho jsem se takhle nezasmál. Příjemný, film, bod, odebíráme, jen, za, to, že, to, není, film, který, si, pustíme, za, dva, roky, znovu. Hezké, ale přesně na 4**** body [F] Za ty čárky se omlouvám, ale nevěděl jsem jak tam mají být správně tak jsem je napsal všude a tady raději nikde.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

1* bod červená čísla.. momentálně 71%.. ????? [X] Minus 3*** body Ten děj byl slabý, velmi slabý. Nelíbilo se mi to. Předchozí díla byla dle mého zdařilejšího, víc napnula... [X] Minus 1* bod Za ty blbosti ve filmu. A to jsem uznal fakt, že je to komix. [C] A příště bude film o tom, jak v pravěku Šavlozub (Victor) zabil mamuta.. prostě bude každý nový díl po sto letech a bude několik desetiletí co vysílat.. ale kdo se na to bude koukat?

Bratříčku, kde jsi? (2000)

2** body Asi nejsme dostatečně vybaveni senzorem na skryté kouzlo. [X] Minus 1* bod Nekompromisně.. já jsem usnul, ale kdybych usnul normálně, ale já usnul úplně jako hodně jako jo. [Y] Minus 1* bod Já se na konci nesmál. Teda ani během sem se nesmál. Já ani nepochopil toho s tím psem a tou vodou na konci. [Z] Minus 1* bod Nejsme fanoušci Road Movies. A tady někam jeli celý film.. to mi připomíná jeden podobný, kde někam šli a trvalo jim to 3 filmy. [A] Mám kolegu a on vůbec nezná filmy, ani režiséry.. ale obrázky k filmu se mu líbily

Valkýra (2008)

3*** body Na tom prťavém netbooku se mi blbě píše, takže bez odkazů. [X] Minus 1* bod PROČ se u filmu s německou historií mluví anglicky? To je tak divný. Anglicky mluvící němečtí oficíři s anglicky mluvícím pánem s knírkem. [X] Minus 1* bod Možná mi to bude mít někdo za zlé a možná to nepochopí, ale jeden bod dolu za toho pána co hrál plukovníka Stauffenberga. já ty sekty nemusím. [X] Tady obvykle píšeme komentář v kurzívě. Dneska mi dnes nic nenapadá, tak tu napíšu jen text v kurzívě. Originální, že?

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

4**** body Joj. Bojim bojim. [X] Minus 1* bod On to nebyl Tim Burton? Není to teda důvod odebrání bodu, právě naopak. Pokud ovšem vezmu v potaz, že digitalizované záběry byli procedurálně zcela odlišné od korelačních metod aplikovaných v běžné dostupné digitalizové éře multimediálních sepultur, tak musíte uznat, že odebrání bodu je přímým ekvivalentem k pošklebku knoflíkového otce jedoucího na mechanické kudlance. To je prostě fakt. [X] Víc, vííc.. já chvi víííc

Časové pásmo bylo změněno