Sanctum (2011)

To bylo... trapné. Důvěřuj jeskyni, naslouchej instinktu. Tati já tě nesnáším, pak ale za všechno vděčíme tobě (hlavně že je do té situace nejdříve dostal). A co ta úmrtí? Ani u jednoho nechápu, proč vlastně umřel. Taky se páni filmaři zjevně rozhodli, že samotné uvíznutí v neprozkoumaném systému jeskyní a téměř jistá smrt nestačí, takže tam ještě naflákali zabíjení postav jinými postavami, i když ani jejich motivace není zcela jasná. Heh.

Mlha (2007)

To byl TAK neamerický konec! Všechno odpouštím, všechny drobné neduhy či nedotaženosti, komplet všechno mi je fuk, protože ten konec, ach, ten konec... :D

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994) odpad!

Pulp fiction je sračka. Řeknu to tolikrát, kolikrát si bude kdokoli přát, pořád to bude to stejné. Jediné zajímavé jsou ty zpřeházené scény. Díky tomu jsem se musela alespoň minimálně soustředit aby mi neuniklo o co zrovna kráčí a nebýt toho, usnula bych do deseti minut. O ničem o ničem o ničem, upgradovaní Gauneři. Pokud takhle vypadá podsvětí, chci být batmanem. Vaporizovat ty figurky.

Prometheus (2012)

Proč to jen vypadá jako dokonalá směs Vetřelce a Death space?

Bitevní loď (2012)

Je škoda, že tam nacpali onen románek. Kdyby rovnou začali válečnými hrami a celý film byl veden jako jednoduchá akční nakládačka od začátku do konce, dopadlo by to lépe. Pouhý průměr nedávám jen kvůli detailům jako pár kamerových záběrů, části s veterány (která si z toho celého dělá srandu) nebo hry Lodě. Ta tam je. Fakt.

Stalo se (2008) odpad!

No, řeknu to úplně jednoduše. Co to, kurva...?

Surfaři (2007)

Hm, představení postav na začátku a hlavně ty dialogy byly hrozné. Nesouvisející, zbytečné, nelogické. Postupně se to ale zlepšovalo, až mi film nakonec utekl, ani nevím jak. Jo, dialogy vážně vázly, spousta postav ani nemusela být, mimika taky u ostatních postav víceméně neexistuje, ale celý tenhle projekt má něco... něco :) Ps: nesouhlasím s nadávajícími na dabing. Tím to není, jedině snad pětiletý Cody artikuloval až příliš dobře na svůj věk, jinak ale češtině nemám co vytknout.

Monstrum (2008)

Bylo to až skvělé. Po přečtení obsahu jsem to rovnou zahodila do zapomnění, zdejší vysoké hodnocení mě ale přesvědčilo se na to na té Nově podívat. A fakt - z toho co jsem očekávala to skutečně BYLO skvělé. Jenže, neuvěřitelná podobnost příběhu s Disaster movie, Metrem 2033 a se spousty dalších, mi zkazilo nejen sledování, ale i hodnocení.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Výborný důkaz toho, že konec dělá film. Nebo v tomto případě seriál.Uniklo mi že vše otevírá film, takže jsem byla hozená rovnou do útěku, kde bylo jaksi předpokládáno, že znám situaci, všechny postavy, kdo co proč jak a prostě celou legendu. Nelíbilo se mi to. Vážně ne, až někdy do poloviny druhé série, kde mě to konečně chytlo. A přeci nelituji, že jsem vydržela až do konce, protože ten byl jedním slovem výborný. Najednou všechno dostali nový rozměr, nuance v bozích a jednom bohu, věta ,,Všechno tohle už se stalo jednou a stane se to znovu", tomu dává teprve šťávu. No jo, zvedám o dvě za ten konec :-)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Když jsem odcházela z kina, málem jsem se rozbrečela taky. No proč ne? Patřím přesně k té generaci, která na tom vyrostla, první kniha vyšla když mi bylo jedenáct, poslední když mi bylo sedmnáct. Filmové zakončení se nenechalo vůbec zahanbit, vlastně jediné co se mi na tom nelíbí, je poměrná roztáhnutost prvního dílu a pak bleskový konec v druhém. Závěrečné titulky jsem očekávala někdy od první třetiny, s tím že ,,UŽ jdou do Bradavic?". Jinak, výborné, i ten chudák strhávaný závěr se mi líbil. V knize byl, tady byl, byl udělán dobře a řekněme si upřímně - kdo by ho opravdu vymazal? Řekla bych že nikdo.