Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Rozbřesk- napětí,akčnost, láska,jemnost, romantika i překvapení..... tento díl se prostě vyvedl a pokud bude stejně dobrý i závěr tak klobouk dolů. Zaslouží si plnej počet hvězdiček

Život nikdy nekončí (2009)

Oba představitelé zahrají svoji roli výborně. Pro některé diváky je film nudný, píší, že jsou vynechané důležité věci a je smutný. Život ochrnutého člověka , ale není radostný , jen díky lidem kteří se mohou řadit do skupiny přátel se dá říci ŽIVOT NIKDY NEKONČÍ . V tomto snímku bylo vše , vše tak jak to doopravdy je . Sophie Marceau i Christopher Lambert se dokonale vžili do své role.

Předčítač (2008)

Nenacházím dobrá slova , bylo tu již vše řečeno prostě dokonalost jak herecká tak i dějová.

Ženy v pokušení (2010)

Eliška Balzerová tu je prostě jednička. Ani chvilku jsem se nenudila.Obsazení dokonalé .Lenka Vlasáková mě mile překvapila a zařadila se mezi dobré herce. Příjemně strávený čas v kině.

Fantom opery (2004)

Hudba a děj do kterého se člověk ponoří a nechá se unášet. Pro mne zážitek , na který se dá koukat vícekrát.

Prázdninový tábor (2010) (TV film)

Film je točen pro ty nejmenčí, myslím, že by ho neměli hodnotit dospělí. Jelikož by bylo jen záporné hodnocení. Jen málokdo se umí podívat na film očima dětí.

Camp Rock (2008) (TV film)

negativní a negativní ježiš toto jou filmy pro děti tak proč to hodnotíte tak špatně!!! Nejspíš tu jsou jen ti co zapoměli na co se dívali v mládííííí!!!!!

Světová invaze (2011)

Nechápu nízké hodnocení. Film mě zaujal a pobavil. Připadá mi , že mnoho lidí zde tu chce filmy jen napadat. Zbytečně dělají chytráky . Měli by se naučit respektovat fakt, že nás film má bavit a můžem se u něho pouze odreagovat.

Machři (2010)

Pohodovej film, dobré herecké obsazení a i uvolněná zábava. Momenty kdy se člověk upřímně zasměje.

Orel Deváté legie (2011)

Film má spád, není nuda a herecky dobře zvládnuté scény. Jednoduchost a příjemná atmosféra filmu. Film se dá zhlédnout i podruhé.