Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Úprimne nechápem nadšenie z tohto presladeného klonu FRIENDS plného vtieravých podmasov a dlhočizných wannabe sweet monológov hlavného hrdinu, ale budiš.

Ztracená (2001)

Spracovanie nevyčerpalo potenciál námetu.

Na pokraji smrti (2002) odpad!

Steven aka #1137 ma od začiatku filmu na hlave čiernu šatku a každý oddaný fanúšik jeho filmov už vie čo to znamená... áno, čaká nás veľa strielania do Stevena, dlhé pohľady a husté dialógy, skákanie na tlmiace nadrace, ktoré réžia nevystrihla zo záberu, helikoptéra, 12 veľkých výbuchov, kopance, inteligentný záporák, ktorého oklamal celý svet, druhá helikoptéra kde sa navzájom všetci kopú, monológ hlavného záporaka o nespravodlivosti, plamene, pasce ala MacGyver, ďalšie helikoptéry a veľa veľa odkazov na Matrix - od kabátikov záporakov, cez kopancové scény až po soundtrack. Na rozveselenie nám scenár ponúkol aj bandu asi 5 Niggas pod vedením najviac coolového Ja Rule, bez ktorých by to Steven tentokrát určite nezvládol.

Kafe a cigára (2003)

Zaujimavé a nudné zároveň, čistý Jarmusch.

Hvězdný prach (2007)

Tento film má skutočne kvantum vecí čo sa dali spraviť lepšie a zaujímavejšie, celkový dojem mi to však neskazilo.

Interview (2007)

Postavy hrali takú dospelácku hru s jedným cieľom a mňa to aj celkom bavilo.

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Čo by som dal za slovenskú distribúciu na DVD... :-(

Město bohů (2002)

A zabíjali sa šťastne až kým nepomreli.

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Futuramu poznám až moc dobre na to, aby som toto producentom zožral. Vykradli sami seba a doplnili to o prvoplánove vtipy bez nápadu aby vznikol(na pomery FUTURAMY) neosobný, suchý a na počudovanie plochý príbeh. A pýtam sa, kde sa stratila originalita, kreativita a fantázia ???