Absurdistán (2006)

Průměrná komedie, která nenadchne, ale ani ničím nezklame. Nápad se mi moc líbil, ale zpracování už tak vtipné nebylo a řekla bych, že by se z toho dalo vytřískat víc. Taky by mě zajímalo, jestli si takhle připadal Eistain..

Čmuchalky (1999)

Taková příjemně bláznivá komedie, kde jen kroutíte hlavou, co uhihňané puberťačky Arlene a Betsy provádí. Pečou sušenky Hello Dolly s trávou a nosí je do Bílého domu, venčí Nixonovi psa a ještě si myslí, že jsou tajnými agentkami prezidenta. Co dodat? Dunst a Williams byly mladé a zahrály to (ač tady v jejich věku 17 a 19 let) dobře, i když možná ještě samy byly bláznivé a nebylo na tom nic těžkého..

Oktoberfest (2006)

Beerfest - pivo, pivo, pivo - Das Boot! Prababička děvka, zahřívání klobás, "strčili mi do prdele ping-pongovou pálku, od té doby seru palačinky"... atd, atd.. Člověk se trošku zasměje, ale i jako komedie na odreagování je to z větší části těžká nuda..

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Nádherná animace. Zábavý příběh, který vyvolává spoustu vzpomínek na vlastní dětství a hračky.

Podzim v New Yorku (2000)

Závěr byl na celém filmu to nejlepší. Prvních (no, dejme tomu) 70 minut mě příliš nebavilo.. A jsem ráda SPOILER za ten špatný konec, bez něho by to nebylo ono. Smutných příběhů se šťastným koncem je až přehnaně moc..

Objekt mé touhy (1998)

Herecké výkony byly skvělé, příběh byl solidní, ale ničím originální. Atmosféra chvílemi nebyla taková, jak bych od toho očekávala, jinak to byla příjemná podívaná.

Psychoville (2009) (seriál)

"Hororové prvky" jsou krásným černým a hlavně britským humorem podané tak, že jsem si sledování seriálu náramně užila (to jsem vůbec nečekala). David a jeho matka byly asi nejlepšími postavami, jejich tancování na místě činu, jejich drbání nebo když maminka Davidovi předžvýkala klobásu a držela ptáčka při čůrání; zkrátka s nimi byly nejlepší situace. Další krásně výranou postavou klaun Mr. Jelly mi hned padl do oka. Nicméně pravého britského (černého) humoru je tam až požehnaně, což já mám moc ráda! Druhá série byla v mnoha směrech překvapující, že děj vyústí až k takovému tématu jsem rozhodně nečekala. "Debbie, pohlídáš mi něco? - Kočku? Jsem alergická na kočky. - Ne, nic živého. - Mrtvou kočku?" Oblíbené postavy: David a jeho matka, Mr. Jelly..

Vegas, Baby! (2011)

Vegas, baby! Rozloučení s Nathanem bylo vtipné a svěží, ale abych z toho byla tak nadšená a obrečela to, že už se Nathan nevrátí, tak to zase ne. Závěrečný trik s králíkem byl nejlepší :-)

Muž, který obešel svět (2009)

Robert vykročil ladným krokem a vypráví k tomu zajímavý příběh o vzniku světové značky jedné whisky. Stačí malý krátkometrážní film a uvidíte, jak je Robert vynikající herec a ten jeho přednes vážně neměl chybu.