Sebevražedný oddíl (2021)

77% Kino. Parádní šílenost, která hraje barvami, nadhledem, parodií se srdcem pod tvrdou skořápkou. Pokud máte chuť na něco hodně neortodoxního valte do kina - bude čubrnět. :))

Godzilla vs. Kong (2021)

75% Kino. Největší titánský biják, co kdy byl. Krásné ztvárnění bitek, přehledné, úderné, monstrózní. Oba titánu na jedničku. Lidské charaktery i jejich příběhy zbytečné a nezajímavé.

Král komedie (1982)

90% Tohle mělo šťávu. Jestli si myslíte, že De Niro je skvělý herec, tak v tomhle filmu Vás přesvědčí, že není skvělý ale že je to přímo Král. Bez přehánění je to jeho one man show, vedená jistou režií Scorceseho. Film, ze kterého celou dobu čpí velmi dobrá nálada i když je vesměs krutý. Doporučuji. Neboť mám pocit, že si blázínka Ruperta Pupkina zamilujete jako já.

Howlův kráčející hrad (2004)

100% Dokonalá ukázka bezbřehé imaginace, kreativity, lidskosti, legrace, odvahy, šarmu, přátelství a lásky. Tenhle příběh, snímek mě utvrdil a donutil si dát mistra Mijazakiho do své Topky režisérů. Všechny jeho filmy byly parádní ale tenhle se stal mým nejoblíbenějším, zřejmě proto, že je v dobrém slova smyslu tím nejšílenějším, který mě opravdu chytil za ❤️

Tohle je náš svět (2016)

100% Pohlazení po srdci. Krásná pohádka s ne/reálnými postavami, která lahodila mé dětské, fantazijní a Rikitanovské duši. Děti a Viggo naprosto skvělí. Dialogy velmi ostré, nebojácné a stejně jako film, krásně odvážné.

Lásky jedné plavovlásky (1965)

90% NeObyčejně obyčejná, krutá komedie. Myslel jsem, že králem a zakladatelem trapných situací a humoru je Ricky Gervais ale pravdou je, že to je náš Miloš Forman. Dialogy a herecké výkony jsou mistrné. Zajímavá sonda do hlavy plavovlásky.

Parazit (2019)

90% Přísný snímek, přísná pointa, husté téma, zajímavé dialogy, vytříbený scénář, parádní herecké výkony, komickotragický thriller, který mrazí jak Sub - Zero.

Arabela (1980) (seriál)

100% Klasika. Pan Majer, RumBourák a Blekota to jsou největší bouráci pohádkové a říše lidí.

Space Jam (1996)

65% My guilty pleasure.

Barton Fink (1991)

90% Tři slova. Krásně podivuhodný biják.