Rallye smrti (2008)

30% Auta nemusím a tohle mi extrémně nesedlo. I když Stathama mám rád a některé popcornovky taky. Zde na mě celý obsah i akční scénky působily strašně nepřesvědčivě a vykonstruovaně. Nevermore.

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

20% Nebezpečná ptákovina, u které hrozí naprosté zastavení mozkové činnosti. Malé plus za Dafoea, který neumí hrát špatně a vcelku vtipnou scénku s najetím lodi do vnitrozemí.

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

60% V knižní podobě byl tento druhý díl pro mě nejlepší. Jako film to byla trestuhodná tragédie ve všech směrech, nulová gradace, mdlé tempo, trapné scény jak vystřižené z tuctového seriálu. Plus si zaslouží jedině Noomi Rapace.

Trable prcka Binka (1994)

45% Neurážející záležitost pro diváky od 2-12 let. Bink byl místy opravdu vtipnej.

Želví nindžové III (1993)

60% Kino. Jedna z mých první kinoprojekcí. A v té době mých asi 8 let jsem byl neskutečně nadšen, dnes bych tak velké nadšení jistě nesdílel, nemění to však nic na faktu, že mě to ve své době bralo. Jo a já byl vždycky Donatello.

Velký Gatsby (2013)

70% Kino. Barevná pohádka pro dospělé, s parádním soundtrackem a opravdu kvalitně udělaným 3D formátem. O příběhu jsem neměl žádné ponětí a asi proto jsem byl do děje opravdu zapuštěn. Myslím, že tomu pomohl opět výtečný výkon DiCapria, kterého vhodně doplnili Maguire se správně ujetým Edgertonem.

Iron Man 3 (2013)

90% Kino. Takhle podle mého gusta vypadá film pro zábavu. Naprosté odtržení od reality a pohroužení se do světa Marvel Universe. Geniální Downey, který zde ze sebe vyždímal nejlepšího Iron Mana (Starka), ty prachy si vážně zaslouží. Také výtečný Kingsley, který opět ukázal, že je neskutečný řízek, skvělý slizoun Guy Pearce a v neposlední řadě i ultimátní Paltrow. Hlášky, akce, cameo Mr. Stana Lee, dialogy, Hi-Tech hračičky, příběh na vysoké úrovni - dává dohromady nejkomplexnější Marvelácký počin. Režisér Shane Black potvrdil pověst největšího kacíře Hollywodu a to se cení! PS: Jediné malé mínus - málo Iron Mana v obleku.

Myšák Stuart Little (1999)

55% Kino. Na tehdejší dobu obdivuhodná animace. Příběh mě jako malého klučinu zaujal. A z dravého ptáka si pamatuji dokonce, že šel strach. Výtečná byla letecká scéna myš vs sokol.

Anakonda (1997)

30% Ukrutně vtipně udělaná replika Anakundy. Občasně dusná amosféra džungle a slušný výkon Jona Voighta mi dovolili dát alespoň 2 hvězdy.

Vodní svět (1995)

55% Úctyhodně drahá blbost, na které se mi líbil šibalský výkon Hoppera a myšlenka Vodního světa, která není zase tak úplně nemožná.