Živí mrtví: Počátek konce - Nová hranice (2017) (epizoda)

Paradoxně stejně jako u TWD i tady je běžný, že nejlepší postavy umírají. Ano Trav byl nejlepší postavou a scény v jámě, nebo seřezaní těch dvou idiotů, byly fajn. Od začátku to táhnul, protože první série moc postav nenabídla a druhá jak by smet. Takže ztráta veliká. Uvidíme co bude dál.

Živí mrtví: Počátek konce - Sever (2016) (epizoda)

Vesnička se rozpadá, rodina se semkává a když se zbavíme jediný nepřátelský grupy, rázem se objeví další. Čekal jsem nebezpečnou cestu na sever průvody zombie, ale dostal jsem šašky s útočkama. Ale jinak dobrý díl.

Živí mrtví: Počátek konce - Duch (2016) (epizoda)

Skvělý díl s nasraným Travisem na konci, který z těch zmrdů vymlátil život. Takovej vejprask jsem nečekal. U Nicka se to taky začíná hroutit a vypadá to, že postavy budou nucení odejít. Takže by se mohl konečně dostavit, pro tuto značku, typický survival.

Živí mrtví: Počátek konce - U skomírajícího ohně (2016) (epizoda)

Zombie v pozadí, intriky v popředí. Celkem ale výživný díl. Tady to táhl Travis, jeho neskutečná trpělivost a ten debilní Chris. Ten by potřeboval namlít hubu, stejně tak bych zastřelil ty jeho kamarády. Ale Travis to ustál s grácií a našel Madison. No a konec, tam už jsem se musel usmát. Doufám, že ti hnusní smradi dostanou vylágoš. Něco mi ale říká, že si na nich smlsnou zombíci.

Živí mrtví: Počátek konce - Pablo a Jessica (2016) (epizoda)

Mě se tenhle díl líbil. I když byl sentimentální, bylo už na čase, aby v postavách tvůrci probudili emoce. V takové situaci by se většina sesypala. Průvod smrti na molu byl skvělý. Takže skupina hotel má hotel v hrsti, druhá skupina má městečko a Travis měl zase pauzu. Co je ale s Ofélii?