Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 4 (2017) (epizoda)

Tak tohle byl jednoznačně zatím nejzajímavější díl seriálu. Konečně jsme zase ve hře a únosci taktizují a plánují. Přesně tak to má být. Držet se plánu a přechytračit policií a je to 10x lepší než ty zmatky, který teď byly od začátku série. Jinak Berlín hodně stoupnul vzhůru, jeho proslov ke konci byl neskutečný. A plán Camerun je opravdu brutální tah. Tady se opět ukazuje genialita profesora a spolu ve spojeni profesor - Berlín hádám, nebo spíš vím, že toto je nejschopnější dvojice týmu. Konečně se berlin ukázal. Doufám, že uklidní hormony a už nebude debil.

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 3 (2017) (epizoda)

Tohle je v háji. Ředitel organizace pan profesor z toho opět vybruslit. Profesor je opravdu machr a nejlepší postava seriálu. Ale ta situace uvnitř se rozpadá a vůči profesorovi mě to mrzí a jsem trochu zklamán. Musím ubrat hodnocení protože absolutně neprofesionální až dětinský chování lupičů úplně degraduje seriál. Nevím jestli to je schválně, nebo jen blbost autorů, ale vyzní to jak když máte absolutně promyšlený, na který se prostě časem vybodnete. Působí to jak novoroční předsevzetí, které se po 4 dnech rozpadne.

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 2 (2017) (epizoda)

Takže asi už víme, že nějaké realistické pojetí v tomto seriálu prostě hledat nemůžeme, ale aspoň to je zábavnější. Situace je dost v pr. A pochybuji, že plán vyjde. Zacinam si myslet a odvozovat jak to asi vše dopadne. Sázím na to, že plán nevyjde a vsichni budou buď mrtví, nebo zatčení. Tokyo to zkurvila totálně, i když profesor tohle posral ještě víc. Sice se zbavil miniaturního kousku papíru, ale už dávno mohl být na pozici a dělat pořádek, místo toho ztrácí čas na místě činu a pak musel zaimprovizovat a díky tomu je v báni. Prej za napadení, to je ale kokotina...jinak seriál je perfektní ale co mě fakt štve je neprofesionalita týmu a to že jsou nějaký pravidla, který se moc nedodržují..

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 13 (2017) (epizoda)

Tak 1. Série je u konce a vypadá to velmi špatně. Jestli to tam není narafičené záměrně, takplany budou odhaleny a pak nevím jak to bude pokračovat. Profesor vyřešil situaci s důkazem parádně ale opět Rachel přivedl na stopu, tak doufejme, ze záměrně. Konec v duchu bella ciao. Tak bella ciao u další série.

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 12 (2017) (epizoda)

Tak už jsem si myslel ze je po všem. Nicméně držet se plánu je priorita, takhle to dopadá když se poleví. Kulomet na konci Browning, nebo možná legendární mg 42 to pokropila a byl to slušnéj kulometnej randál.

Matrix Reloaded (2003)

Je to už 18 let, kdy tohle běželo v kině. Matrix jsem viděl párkrát. V kině a pak možná nekdy před 10-12-14 lety. No zkrátka je to už hodně dlouho, takže jsem si pamatoval víceméně jen útržky. Takže jsme dali celou trilogii a jako i po takové době mě efekty opravdu bavili. A bitva na hřišti s agenty tqk to je jedna z nejlepších akčních scén, co jsem ve filmu viděl. Prohlásit to u filmu, který měl premiéru skoro před 20 lety je masakr.

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 10 (2017) (epizoda)

Tady už to jsou hrátky s policíí na plné čáře. Prvni část plánu vyšla, policie ji odhalila a teď jsem zvědav jak plan bude pokračovat. Situace v týmu se uklidnila, ale něco mi říká, že intriky teprve přijdou.

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 9 (2017) (epizoda)

Asi nejnapínavější díl zatím. Hodne slušné to je, nicméně Berlín se vymknul kontrole, berlin je totiž město v nacistickém Německu. Ale pokud prozřel jedině dobře. Ni a profesor, to je ďábel 😈😈😈😈

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 8 (2017) (epizoda)

Situace v mincovně se dost napíná, akorát mezi lupiči. No takhle se jim to nepovede. Profesor dělá co může a oni se pak chovají jako dementi. 14 dní se držet plánu když ve vzduchu visí miliardy eur ? No jen přiblblý blbec by riskoval plán a nejspíš i život kvuli nějaký osobní situaci. Tady asi opravdu jedinej kdo jede podle plánu je profesor, a táta se synem.