Rychle a zběsile 5 (2011)

Prostě super. Zejména závěrečná část kdy se snaží nenápadně protáhnout trezor, přes celé město. Celkově bych řekl, že nejlepší díl ze všech 5. Rychlá auta, napětí a dokonce i zábava a humor.

Zelený sršeň (2011)

Super filmeček pro odreagování. Hrdinu nehraje žádnej nabouchanec co chce zachránit svět, ale prostě obyčejný borec co rád zachlastá, pobaví se s kočkama. Jeho bezejmenný parťák funguje jako terminátor a před každým útokem si vše v hlavě pořádně promyslí a třešničkou na dortu jsou jeho schopnosti v konstrukci super nezničitelných aut. No a pokud máte rádi kávu tak tento parťák by se Vám hodil. Rozhodně doporučuji, pokud se chcete zasmát a užít si příjemný večer u TV.

Rango (2011)

Super animák. Mělo to šťávu, šmrnc, humor, napětí prostě vše co jsem ani nečekal. Jen doufám, že se někdo nepokusí udělat dvojku, aby to celé nezničil. Rozhodně doporučuji.

Duch (1990)

Whoopi Goldberg zahrála naprosto úžasně. Swayzeho, také nemusím, ale jak bylo zde již psáno dá se to vydržet. A nejlepší je stejně sestra představená jak se pere o šek .. WG jej nechce pustit a nakonec pustí. Odchází naštvaná a sestra padá k zemi když zjistí kolik nul je na šeku. Je to sladký doják. ale mohu jen doporučit.

Transformers 3 (2011)

Až na několik efektů, si z filmu nic nepamatuji. Jedna velká nuda. čekal jsem napětí jako v předchozích dvou dílech a dostal jsem nudný doják. Škoda. Jen doufám, že 4 už se dělat nebude, protože mám strach kam by to mohlo až zajít.

Rodinka (2010)

Pokud člověk sledoval původní televizní seriál z roku 71 tak si tento film asi užil o trochu lépe než ten co si myslel, že je to nějaká filmová pecka. Ale jak se zde již psalo není to zrovna film vhodný do kina. Asi tak nějak jako bych šel do kina na Alla Bundu. Dobří herci, některé více a některé méně povedené vtípky. Doporučuji si pustit doma po 20 hodině místo americké slátaniny v hlavním čase po TV novinách, ale v kině si vyberte něco jinného.

Megamysl (2010)

Bez komentáře. Jděte do kina a pochopíte jak to myslím

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Přiznám se poprvé jsem usnul v kině. Všechny dobré a napínavé scény jsem vyděl ve video ukázce a proto jsem nemusel chodit na více jak dvě hodiny do kina. Pokud i druhá část bude taková nuda .. no tak asi zajdu raději do knihovny.

Já, padouch (2010)

Zloduch ??? Kdepak ani náhodou. Jen si myslí že je padouch, ale nejprve se podívejte na tento filmeček, protože to stojí za to . Dočkáte se zde zločinného profesora, miloučkých holčíček, domácích zvířátek, prostě všeho co má v takovém filmečku být .

TACHO (2010)

Tento film je pro ty co se chtějí zasmát. Zejména povídky o zajících, liškách a dalších zvířátkách. Rozhodně jsme se v kině tak dobře dlouho nezasmál. 2Landa dokáží pobavit. Není to však pro ty co od tohoto filmu budou očekávat něco okolo rally snad krom několika scén v poslední části filmu.