Šéfové na zabití 2 (2014) odpad!

Uječená kravina spoléhající na trapné improvizace(?) ne příliš kvalitních komiků.

Onmjódži II (2003)

Snad i lepší pokračování japonské fantasy o dobrodružstvích dvorního geomanta. Děj plyne pozvolným až uhrančivým tempem a bez zbytečných vizuálních exhibic.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Ridley Scott na place asi usnul, nebo možá už při četbě scénáře, já málem u jeho posledního spektáklu. Technicky odvedeno na výtečnou, ale vyprávění je tak chladné a nezáživné. Na druhé straně už zase dlouho neuvidíme tak velkolepý náhled do starověkého Egypta jako zde... dvě a půl hodiny.

Úchylův vlak – Revize spodního prádla (1984)

Nejde tu ani tak o revizi spodního prádla, jako toho co je pod ním. A najít správnou vagínu, která ukáže cestu za černou perlou a bohatstvím není jednoduché!

Geomant (2001)

Holmes a Watson říznutý Pánem prstenů po japonsku s řadou vtipných trikových záběrů a "velkolepých" scén. Ústřední dvojice je sympatická a pokud jste schopni nadhledu nebo máte hluboký zájem o japonskou kulturu, tak Geomant nabízí neomylně zábavnou podívanou.

Pašerák (2014)

On je ten zločin vlastně jedna velká sranda, sice občas někdo někoho zabije, ale máme tu alespoň toho nesympatického troubu, kterému můžeme fandit v jeho fekálním dobrodružství. Nebo ne?

Fetih 1453 (2012)

Je to jako zfilmovaná učebnice pro základní školy se vzletnými proslovy hrdinných postav. Konstantinopol je něco jako hampejz , který potřebuje vyčistit. A kdo jiný než Mehmed, hrdina a příkladný otec, to dokáže. Televizní vzhled "oživuje" digitální prostředí, ale daleko víc sráží zmatený střih během akčních scén.

Patrick (2013) odpad!

Ta historka by sotva naplnila jeden díl třeba Krajních mezí. Film je ambiciózní sračka, která je ke konci hlavně k smíchu.