sh3riff

sh3riff

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 19.10.2020  08:46

Měl jsem blbý týden a tohle pořád odkládal .. a když jsem se podíval, vytvořilo mi to úsměv na tváři

• 18.10.2020  22:40

4 epizody pro mě o ničem .. poslední o smrti se mi líbila.

• 24.7.2020  18:13
    Temný krystal: Věk vzdoru (TV seriál) (2019)

Ani jsem nevěděl co jsem to stáhl. První díl si říkám, omg, loutky. Moc loutkových filmů mě nezaujalo .. ale tohle jsem si zalíbil.

• 11.7.2020  09:04

Víc se mi líbila psychologická stránka filmu, to za oponou co moc lidí neuvidí, než samotný film

• 3.7.2020  17:48

Člověk se zasměje, ale do komedie to má daleko. Pro mě to je spíše "slice of life" .. drama ze života. Skrytá myšlenka se mi líbila nejvíc. Film krásně ukazuje co se stane, když budete mít špatné/falešné priority, lhát sami sobě a nepřijmete zodpovědnost za svůj život. Emmo53 .. zvítězil rozum.

• 20.6.2020  22:34
    Mirai nikki (TV seriál) (2011)

Další anime kde hlavní postava pořád jenom bulí a je totálně k ničemu. Děj je kolem deníků kteří vidí do budoucnosti a uživatelé to využívají k vyhrání soutěže o božský status. Špatné je to ale v tom, že i když mají deníky z budoucnosti, nejsou schopni si to přečíst a budoucnost změnit. Animace hezká, příběh by nebyl špatný kdyby byl chytřejší.

• 13.6.2020  09:55
    Zabijáci Wu (TV seriál) (2019)

Trošku něco jako anime Avatar, ale s méně magie. Speciální efekty občas vypadají jak z 1950, bojové scény jsou málo trénované, často je vidět jak jeden druhému nastavuje. Občas atmosféra stojí za prd. Týpek se jde schovat před policií, doslova projde před policejním autem, schová se v křoví metr od silnice vedle nich, před nima a policie WTF .. mi připomíná plížení ve Skyrimu :)

• 6.6.2020  17:18

Film úplně o ničem. Je až zajímavé kolik filmů US na tohle téma vytváří, jak nekonat zlo, ale dobro .. jakoby volání o pomoc, páč těch lidí co se tím řídí je minimum.

• 3.6.2020  17:33
    Den co den (2018)

its about a THOT :)

• 7.5.2020  19:13
    Šingeki no kjodžin (TV seriál) (2013)

Idea je hezká, mám rád obry, titány atd .. ale šíleně se snaží ukázat zničnou psychiku lidí, jak jsou emotivní, šíleně moc se vše okecává, šíleně se tam bulí, samé panické záchvaty .. akce je dobrá, příběh je dobrý, ale koukat každou chvilku na ufňukaná děcka v záchvatu co se stále opakují mě fakt nebere

• 8.4.2020  17:52
    Infinite Dendrogram (TV seriál) (2020)

Isekai bez jakéhokoliv systému a postavy pořád jenom fňukají místo toho aby něco dělali

• 31.3.2020  07:02
    Bloodshot (2020)

Příběh velmi špatně prezentován, no a velký problém, trailery vykecali všechno z příběhu .. plus hodně špatné CGI efekty. Připomnělo mi to Wolverina nebo Trona :)

• 12.3.2020  18:36

Docela dobré, ale konec jsem nějak nepochopil

• 9.2.2020  13:34

49:58 .. nej záběr .. pomalu jak Sex ve městě :)

• 7.2.2020  15:19

1. série je jeden z mých nej seriálů .. druhá ušla a třetí je katastrofa .. vypadá to jinak a co mi vadí nejvíc, cenzura .. jako proč? Navíc v nějakých záběrech tu cenzuru neudělají .. prostě nepochopíš

• 2.2.2020  12:53

pro mě hrozné .. připomíná mi to scénáře z porna :)

• 26.1.2020  09:51

Až na fakt, že v jednu minutu se tam nenávidí a vraždí a v druhé oslavují svatbu, tak to ujde .. ale scénář opravdu slabý

• 25.1.2020  18:09

Dost by mě zajímalo, proč Jackieho paruka mění barvy, z bílé na černou .. stuntman?

• 24.12.2019  19:29

isekai slabé, vůbec se tam neřeší, ecchi prakticky vůbec, víc tam uvidíte mužský zadek než holky, komedie je místa a hezky překvapí .. ale na to že mechy moc nemusím, tak příběh je docela dobrý .. co se mi také líbí, že díl má 40 minut místo standardních 20 :)

• 22.12.2019  23:24
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

nejsem z toho úplně nadšený, nelíbí se mi ty změny .. ale když to přehlédnu, tak celkem dobré .. až na jeden fakt, že do 5. dílu se tam odehrává několik příběhů s rozdílem cca 70 let a člověk si sám musí uvědomit kdy je zrovna kde

• 22.12.2019  09:35

až na scénku s ohňostrojem, kde tam banda anti-zombíků stojí a užívají si pohodu jakoby nic, dobré

• 22.12.2019  06:40
    Boku no Hero Academia (TV seriál) (2016)

moc se mi nelíbí jak všichni mluví jenom o tom jak je to shōnen, podle mě to není vůbec žánr a nijak relevantní o čem se tam vlastně jedná .. první série dobrá, pak už mi to přišlo klišé a nudné .. v každé epizodě několikrát připomínáli že Pepa je Pepa a co umí vždy když byl na obrazovce .. ve třetí to připomínali ještě častěji a od třetí je šílená rekapitulace .. 4 minuty intro a outro a z 23 minutového dílu máte pomalu jenom 10

• 21.12.2019  15:40

ach jo .. takové klišé .. zničit nepřítele tím, že zničíte královnu, v tomhle případě anténu .. wtf ..

• 21.12.2019  10:21
    Lví král (2019)

na 2019 grafika a zpěv od Disney je to katastrofa .. hlavně nic nového

• 15.12.2019  12:02
    Godzilla (2014)

nejtrapnější na filmu je asi to, jak se godzilla celá potopí do moře které ji je sotva po kontíky, moto do té samé vody střemhlav skočí šipku nebo že příšery mají přes 100 metrů ale nikdo je nevidí

• 15.12.2019  09:13

mám rád obry, ale jako v každém záběru má jinou velikost .. někdy 20m, někdy 50 a někdy 100 .. což je dost otravné

• 8.12.2019  12:16
    Blíženec (2019)

hehe .. "he may have been your father boy, but he wasnt your daddy" :))

• 8.12.2019  09:50

Takový standard, ale jako co se mi na tom nejvíc líbilo, že se ve filmu řeší téma "pokrevní rodina není nutně rodina" .. což je dneska šílené téma .. navíc .. Rambo, 37 let .. suck it Marvel :)

• 7.12.2019  21:02

horší kopie RE:ZERO .. hrdina sice neumírá, vrací se v čase, ale i když už 100x zažije jedno a to samé, pořád u toho fňuká jak malá holka .. vtipy nic moc, logika nic moc a z isekai toho moc nečekejte, je to spíš ke konci, nic moc se tam neřeší .. navíc do dalšího světa šel zachránit umírající kamarádku, ale místo toho si tam našel holku, udělal si dítě a na x let se na ni vyprdl .. navíc se ještě nechá zmlátit, ukrást si stroj času .. ach můj bože ..

• 3.12.2019  18:57
    Dr. Stone (TV seriál) (2019)

Koukám na to v AJ, až na pár blbostí, jako třeba "10 miliard %" nebo "to mnou nepohlo ani 1mm" nebo "otočil názor o 190°" tak to není špatný seriál ..

<< předchozí 1 2 3 4 5