sh3riff

• 20.1.2019  09:46
    Robin Hood (2018)

Další remake .. grr .. starý robin hood po novu, hlavně to olbečení .. hrůza

• 20.1.2019  09:45

Až na klišé scénu, kdy jí bylo vyhrožováno a to kupodivu začala poslouchat na slovo a zachovala se jako blbka .. tuto scénu jsem přejel rychle btw .. tak celá série ušla

• 31.12.2018  14:28

erotický film btw ;)

• 21.12.2018  13:08
    Upgrade (2018)

Proč se všichni brání změně? Já bych byl i rád mít tohle v krku :)

• 21.12.2018  06:03
    Bumblebee (2018)

Jako tohle mě dostalo. Čekal jsem nějaké rozšíření příběhu, místo toho totální prd a přijde mi to jako reset série. Informace zde ve filmu vůbec nedávali žádný smysl, nesedí na příběh v sérii. Plus byl bee neuvěřitelně malinkatý. Člověk mu byl dopasu, v ostatních filmech mu jsou lidé sotva po kotníky.

• 19.12.2018  14:25

Není to špatný film, pokud si vypnete mozek a nebudete řešit detaily, jakože otěthotnět do světa kde se nesmí mluvit, dítě jenom řve, monstra slyší na kilometry spadnutí obrázku v podzemí, ale neslyší uřvané dítě přes matraci, nebo že necháte malé děti v obchodě volně pobíhat vedle baterek s elektrickou hračkou, že od nic odejdete, necháte je chodit za sebou .. že monstra pořád velice agresivně útočí, ale hle, tady se najednou ke zvuku plíží .. nebo hloupá obět na konci filmu, přitom stačilo zařvat a jenom se posunout na jinou pozici, protože monstra útočí na místo odkud zvuk vyšel, nikoliv odkud vychází, což přesně chtěl otec udělat na začátku filmu se synem .. no a bylo toho mnohem víc .. prostě všechno co dělali, byl návod na malér a scénař byl velice pokrytecký.

• 17.12.2018  11:15
    Baki (TV seriál) (2018)

Jako seriál to je dobrý, docela mě zajímá, líbí se mi .. ale promítají se tu kreslené animace s ubohýma počítačovýma animacema, které například využívá Berserk, což se mi nelíbí. Často to mění i obličej hlavních postav. A co se týče Bakiho, na to že to má být nejsilnější člověk na planetě, tak pořád na všechno čučí s otevřenou pusou, ničemu nerozumí, nezná své schopnosti, jakou má sílu, neumí běhat, neumí skákat ..

• 17.12.2018  11:12
    Aquaman (2018)

Nic co bych už dřív neviděl v komiksu či animáku, ale oproti ostatním DC filmům je tento opravdu hodně povedený, i když vůbec není podobný původnímu aquamanovi, i když DC tohle s filmama dělá.

• 12.12.2018  14:32
    Conception (TV seriál) (2018)

Hodně kecání, žádná akce, žádné vtipy .. žádné vysvětlení .. hodně suché.

• 12.12.2018  13:23
    Goblin Slayer (TV seriál) (2018)

První díl, potěšil. Morbidní, scénka kde umřel ten kluk a holka, skončil mezi top nečekanými umrtí v anime .. nechápu proč. Když je intro hotové, tak se samozřejmě začne rozebírat příběh hrdiny .. viděl jsem všech 13 dílů, není to špatné.

• 30.11.2018  07:43

30 let starý film neznám, ale tohle je takové o ničem .. na konci, ubohá narážka na zákony, že se nesmí porušovat zákony a člověk pak nebude mít výčitky kterého by ho zabili .. ach jo.

• 19.11.2018  17:26
    District C-11 (2017)

Béčkový film, pomalu jak přes mobil. O ničem.

• 13.11.2018  17:44
    Next Gen (2018)

Hezký, ale proč pořád dělají ty nereálné postavičky? Proč je spousta věcí v cenzuře? Je i takové smutné že se dneska pořád oprašuje starý kožich a znovu se prodává jako nový. Všechno je klišé. Místo toho aby se vymyslelo něco nového, hezkého, tak vyhazují peníze, čas, zdroje na opravu starých.

• 13.11.2018  09:25
    Ixion Saga: Dimension Transfer (TV seriál) (2012)

Prakticky, stačí první 3 a poslední 3 díly a člověk ví vše. To uvnitř je takové o ničem ..

• 30.10.2018  12:36
    Endride (TV seriál) (2016)

Nesnáším anime kde je hlavní hrdina ufňukánek. Pořád jsem si říkal "už přestane?". Bohužel ..

• 3.10.2018  05:43

Celou dobu jsem si říkal jak jakože zabijou mega predátora. Nakonec to nebylo tak špatné, až teda na fakt, že bruneta asi za 2 minuty uběhla tipuji tak 15-20 km lesem. Ke vší smůle, přestože komunita roky prosí o film s predátorem kde na konci nějaký predátor přežije, tak jsme se toho stále nedočkali.

• 3.10.2018  05:39
    Berserk (TV seriál) (2017)

Já to nechápu .. polovina je odporná animace a druhá půlka zase nádherná, až mi to místy připomínalo věci z '97. Koukám na to jenom kvůli příběhu, škoda těch hnusných animací.

• 11.8.2018  08:37

originál jsem sice viděl před nějakými 10-15ti lety a koukal jsem na to několikrát, tohle mě nezaujalo od samého začátku protrpěl jsem víc jak víc jak 70% filmu .. pořád samé remaky, člověk to už viděl několikrát, je to nuda.

• 6.7.2018  11:38
    Another (TV seriál) (2012)

Hodně nudné .. dost ukecené, nic extra se tam neděje. Já si tohle anime našel na netu v různých sekcích, hlavně teda akční, krvák a jiné .. není to nic z toho. Moc se zde neumírá, když už tak to není nic zvláštního.

• 18.6.2018  17:48

Trošku mi to přišlo jako dokument, chybí pointa, konec o ničem ..

• 19.5.2018  21:47

přetrpěl jsem i druhou sérii .. jako není to špatné, ale .. je to takové suché .. jdou na výlet a potkají velitele armády .. každý výlet který si udělají potkají velitele armády, který nemá žádnou armádu .. je to takové trapné .. chybí mi trošku ten fantasy svět.

• 16.5.2018  20:15

bohužel se zde moc neřeší aspekty fantasy světa, rpg prvky apod .. místy je to vtipné, ale co si vybavuji, pouze 2 díly z 10ti.

• 10.5.2018  17:14
    RWBY (TV seriál) (2012)

končím po prvním díle .. tenhle "nový" styl animace nesnáším ..

• 4.5.2018  05:26
    Overlord II (TV seriál) (2017)

Nemá to moc společného s jedničkou a se přiznám, nějak jsem netušil o co vlastně vůbec jde. Příběh mi přišel zamotaný, chybějící drobky a celkově se nijak neposunul. Takové rozšíření příběhů postav okolo, z mého úhlu pohledu nedůležité a na hlavního hrdinu se zapomnělo.

• 28.4.2018  08:54

Marvelovky a DC mám rád opravdu hodně dlouho .. vidět věci živě na plátně je opravdu úžasné a po zklamání u DC, se marvel opravdu snaží a musím říct, že se jim to povedlo. Velice dobře propracované, logické, dobré efekty .. už dlouho jsem neodešel z kina potěšený :)

• 28.3.2018  15:46

proč se semka cpou trailery? Nechápu .. jsou tu trailery na filmy, na hry .. co to do p*****

• 25.3.2018  11:29

čekal jsem víc, málo akce proti kaiju .. trošku mi to připomnělo hvězdnou pěchotu 2, kde řešili novou příšeru .. jsem docela zklamaný

• 22.3.2018  18:59

takové o ničem .. přišlo mi, že je to jenom 90 minut ukázání jisté pointy a to, že stará škola si vše vydřela aby byla nejlepší a nová škola chce být nejlepší hned teď okamžitě za nic .. jinak jako dosti nudné. Možná by to bylo vtipné před 20ti lety .. na druhou stranu, je mu 70.

• 15.3.2018  16:49

prostě krátá bojová scéna na čínské způsoby .. miliardář Jack vypadá jak E.T. co to každému natře :) Kazí to jenom špatný kaskadér za Jacka .. je to vidět celkem často.

• 7.3.2018  14:39
    Code Geass: Hangjaku no Lelouch (TV seriál) (2006)

Skoro na stejném principu jako Death Note, jenom trošku jinak .. viděl jsem to před lety a i dnes se na to dá koukat .. jediné co mi vadí, každá druhá konverzace je doprovázena otravnou hudbou v pozadí.

<< předchozí 1 2 3