sh3riff

Gabriel Divine

Česko

Twitter: sh3riff

• 18.5.2017  15:59

Klišé film s "ufounama", kde když zabiješ královnu, všichni ufouni umřou .. těch filmů jsou dneska mraky, akorát tohle je ze 14. století.

• 6.3.2017  10:43

Začátek byl dobrý .. zajímavý .. ale někdy od 8. dílu to začalo být velice dětinské .. místo toho aby se lidé "zocelovali" tím čím procházejí, tak jenom čím dál tím víc propadají panice, bulí a chovají se jak děti. Člověk co 10x umře, by neměl tolik prožívat, když někdo v okolí umře nebo znova umře .. je to takové trapné klišé. Nemluvě o tom, že hlavní postava si celou dobu myslí, že je ve video hře kde nic není skutečné a moc dobře si uvědomuje, že když umře, vše se resetne a lze to napravit. Tak proč to tolik prožívat? Mám rád anime, ale tohle mi v poslední době začíná vadit a úplně mi to kazí zájem. Aspoň že konec nebyl tak ufňukaný.

• 2.3.2017  08:51
    No Game, No Life (TV seriál) (2014)

Vtipné .. doporučuji na to koukat v japonštině s eng titulkama. Anglický dabing je často mimo .. přijde mi že zrovna v těch hlavních částech, které dost vysvětlí a pobaví.

• 26.2.2017  11:30
    GANTZ: O (2016)

Lidé umřou, nějaký přístroj GANTZ je oživí do reálného světa které spawnuje po Japonsku příšery se kterými musejí oživlé postavy bojovat. Je to něco na způsob virtuální reality. Je to formou deathmatch. Příšery na jedné straně, hráči na druhé. Aby hráči přežili, musejí zabít bosse v určeném čase, jinak umřou permanentně. Konec byl celkem zajímavý :)

• 31.12.2016  10:30

Takřka to samé jako Forbidden Kingdom od Jackieho Chana, akorát "levnější" ... http://www.csfd.cz/film/233036-zakazane-kralovstvi/galerie/?type=1

• 19.9.2016  18:40
    Berserk (TV seriál) (2016)

Nějak mám pocit, že čím jde doba dál, tím je ten Berserk stupidnější a ošklivější .. typ animací a kamery je otřesný. Úplně to kazí. Berserka mám rád .. ale příběh dobrý.

• 23.7.2016  23:11

jednička byla lepší ;)

• 16.7.2016  20:55
    Dragon Ball Super (TV seriál) (2015)

Do epizody 27 je to opakování jenom dvou "celovečerních" filmů .. Dragon Ball Z Kami To Kami a Fukkatsu No F ..

• 30.7.2015  20:31

jeden a ten samý jako http://www.csfd.cz/film/178092-ramayana-the-legend-of-prince-rama/

• 30.7.2015  20:31

jeden a ten samý jako http://www.csfd.cz/film/178381-ramayana-legenda-o-princi-ramovi/

• 14.9.2014  09:57
    Doupě (2014)

koukám na trailer a nějak moc mi to připomíná http://www.csfd.cz/film/182621-okrsek-13/ .. ani se mi na to nechce moc koukat abych si nezkazil obrázek.

• 7.6.2014  13:39

vyjde 12.8.2014

• 9.3.2014  20:52
    Towa no Quon (2011)

x-men + last airbender .. velmi povedené, škoda že krátké ... kdyby někdo věděl o něčem podobném, dejte vědět .. dík.

• 28.11.2013  20:18
    Dead Leaves (2004)

místy celkem vtipné a má to i zajímavý příběh ... konec je docela zajímavý :)

• 6.11.2013  21:22
    Enderova hra (2013)

rychlé, jednoduché ... konec až moc ... ale dostal mě ... zanechal ve mě něco, co mě tom nonstop nutí přemýšlet a chci víc ... asi jsem dost soucítil s Enderem.

• 31.10.2013  19:56

pěkný na pohled, ale celkem o ničem .. škoda

• 2.8.2013  18:32

člověk čeká 15 let na pokračování, pak udělají celovečerní film a jen aby zjistil že další pokračování bude až později :)) každopádně doporučuji shlédnout seriál spolu s filmem

• 25.7.2013  12:00
    Wolverine (2013)

já byl na před-premiéře v Cinestaru a teda jako musím říct ... ještě že umím anglicky a nemusel jsem číst ty titulky .. těch gramatických chyb co vypustili za ty prachy .. prasečina a to doslova ... od filmu jsem čekal trošku víc .. snad nový díl bude lepší

• 21.6.2013  22:09
    Muž z oceli (2013)

pořád dokola to samé .. ale je tu útěcha, je to vlastně začátek nové série supermana ... takže se časem dočkáme koněčně něčeho nového.

• 21.6.2013  22:00

konec vypadá jako by to mělo mít pokračování ale já nic nenašel :( celkem škoda ... kvůli nedodělanému příběhu pouze za 3

• 9.6.2013  10:24
    Dredd (2012)

čekal bych nějakou návaznost na původního dredda nebo něco s tím .. on to je vlastně pouze americký remake indonéského filmu Srbuan Maut z roku 2011 ...

• 16.2.2013  07:41
    Spartakus (TV seriál) (2010)

dal bych 4* (dal jsem 3) ale druhá řada, která je vedene jako krev a písek .. nikoliv samostatně ... mě moc nezaujala a mi i vadilo že změnili hlavního herce ... jelikož to nelze ohodnotit samostatně, tak musí trpět i ta lepší část seriálu ... a to všechno jenom kvůli tomu že čsfd neumí uvažovat na vlastní pěst a radši kopíruje věci z jiných stránek ... jaká ostuda.

• 4.2.2013  05:58

normálně jsem dal 2* ale po přečtení obsahu pouze 1* ... film hodně nudný, animace ... očekával bych mnohem lepší, hru jako předlohu znám ale nepřišlo mi že mají moc společné. Nemám rád fanaticky náboženské filmy a už vůbec né když se to míchá s armádou. Od záčátku dělali hromadu základních taktických chyb a to je stálo život, když si člověk veme že to jsou nejlepší z nejlepších, tak stojí za prd ... krve je moc ale zbytečně a jestli tohle má být animák pro dospělý, tak pouze pro lidi s vygumovaným mozkem. Animace na prd, obsah na prd, taktika na prd, náboženství na prd ... se to pouze vysmývá obyčejným lidem do obličeje a z nějakého důvodu, to jak se zdá milují o.O Film bych zařadil do sekce "jak se to dělat nemá" ... a to jak film, tak z vojenského pohledu

• 4.1.2013  21:31
    Dead Island (2011)

najednou se semka cpou i trailery jo?

• 23.7.2012  20:44

docela dost mi to připomíná ... http://www.csfd.cz/film/268097-hulk-na-nezname-planete/

• 23.11.2011  20:51
    Superman: Requiem (2011)

fanouškovský film o tom jak superman ztratí své schopnosti a bude se je snažit získat zpět...nic co tu nebylo jak už ve filmu tak v seriálu...jsou i horší filmy ale prostě hrůza ... lze shlídnout online na youtube

• 24.5.2011  11:23
    Kenpú denki Berserk (TV seriál) (1997)

Seriál se promítá retrospektivně od prvního dílu...hned víte jak to skončilo což mi zkazilo dojem...ale jinak postavy, děj je V.Y.N.I.K.A.J.I.C.I. ...kvůli retrospektivě dávám pouze 4*

• 22.5.2011  18:16
    Všemocný (2011)

pilulka která vám umožní za několik dní vydělat miliony dolarů, všímat si každého detailu v okolí, vymyslet jak se dostat ze smrtonosné pasti ale přitom vám nepomůže vzpomenout si vrátit pár chechtáků lichváři. O tom je celá zápletka a totálně mi zkazila dojem z jinak výborného filmu.

• 14.5.2011  17:40
    Smallville (TV seriál) (2001)

Začátek ušel, konec...škoda slov. Semtam se snažili použít předlohy z komiksů ale nebylo to nic extra co by ovlivnilo příběh či samotného Clarka. Vím, že filmy a seriály jsou na totálně jiné úrovni než komiksy, ale moc to dramatizovali a tím to ztrácí na úrovni. Přišlo mi že z Clarka dělají každou chvilku hlupáka, který je dost rychlý na to aby se vyhnul kulce, ale dát mu pěstí není problém.