sh3riff

Česko

<< předchozí 1 2
    • 13.11.2018  17:44
    Next Gen (2018)

Hezký, ale proč pořád dělají ty nereálné postavičky? Proč je spousta věcí v cenzuře? Je i takové smutné že se dneska pořád oprašuje starý kožich a znovu se prodává jako nový. Všechno je klišé. Místo toho aby se vymyslelo něco nového, hezkého, tak vyhazují peníze, čas, zdroje na opravu starých.

• 13.11.2018  09:25
    Ixion Saga: Dimension Transfer (TV seriál) (2012)

Prakticky, stačí první 3 a poslední 3 díly a člověk ví vše. To uvnitř je takové o ničem ..

• 30.10.2018  12:36
    Endride (TV seriál) (2016)

Nesnáším anime kde je hlavní hrdina ufňukánek. Pořád jsem si říkal "už přestane?". Bohužel ..

• 3.10.2018  05:43

Celou dobu jsem si říkal jak jakože zabijou mega predátora. Nakonec to nebylo tak špatné, až teda na fakt, že bruneta asi za 2 minuty uběhla tipuji tak 15-20 km lesem. Ke vší smůle, přestože komunita roky prosí o film s predátorem kde na konci nějaký predátor přežije, tak jsme se toho stále nedočkali.

• 3.10.2018  05:39
    Berserk (TV seriál) (2017)

Já to nechápu .. polovina je odporná animace a druhá půlka zase nádherná, až mi to místy připomínalo věci z '97. Koukám na to jenom kvůli příběhu, škoda těch hnusných animací.

• 11.8.2018  08:37

originál jsem sice viděl před nějakými 10-15ti lety a koukal jsem na to několikrát, tohle mě nezaujalo od samého začátku protrpěl jsem víc jak víc jak 70% filmu .. pořád samé remaky, člověk to už viděl několikrát, je to nuda.

• 6.7.2018  11:38
    Another (TV seriál) (2012)

Hodně nudné .. dost ukecené, nic extra se tam neděje. Já si tohle anime našel na netu v různých sekcích, hlavně teda akční, krvák a jiné .. není to nic z toho. Moc se zde neumírá, když už tak to není nic zvláštního.

• 18.6.2018  17:48

Trošku mi to přišlo jako dokument, chybí pointa, konec o ničem ..

• 19.5.2018  21:47

přetrpěl jsem i druhou sérii .. jako není to špatné, ale .. je to takové suché .. jdou na výlet a potkají velitele armády .. každý výlet který si udělají potkají velitele armády, který nemá žádnou armádu .. je to takové trapné .. chybí mi trošku ten fantasy svět.

• 16.5.2018  20:15

bohužel se zde moc neřeší aspekty fantasy světa, rpg prvky apod .. místy je to vtipné, ale co si vybavuji, pouze 2 díly z 10ti.

• 10.5.2018  17:14
    RWBY (TV seriál) (2012)

končím po prvním díle .. tenhle "nový" styl animace nesnáším ..

• 4.5.2018  05:26
    Overlord II (TV seriál) (2017)

Nemá to moc společného s jedničkou a se přiznám, nějak jsem netušil o co vlastně vůbec jde. Příběh mi přišel zamotaný, chybějící drobky a celkově se nijak neposunul. Takové rozšíření příběhů postav okolo, z mého úhlu pohledu nedůležité a na hlavního hrdinu se zapomnělo.

• 28.4.2018  08:54

Marvelovky a DC mám rád opravdu hodně dlouho .. vidět věci živě na plátně je opravdu úžasné a po zklamání u DC, se marvel opravdu snaží a musím říct, že se jim to povedlo. Velice dobře propracované, logické, dobré efekty .. už dlouho jsem neodešel z kina potěšený :)

• 28.3.2018  15:46

proč se semka cpou trailery? Nechápu .. jsou tu trailery na filmy, na hry .. co to do p*****

• 25.3.2018  11:29

čekal jsem víc, málo akce proti kaiju .. trošku mi to připomnělo hvězdnou pěchotu 2, kde řešili novou příšeru .. jsem docela zklamaný

• 22.3.2018  18:59

takové o ničem .. přišlo mi, že je to jenom 90 minut ukázání jisté pointy a to, že stará škola si vše vydřela aby byla nejlepší a nová škola chce být nejlepší hned teď okamžitě za nic .. jinak jako dosti nudné. Možná by to bylo vtipné před 20ti lety .. na druhou stranu, je mu 70.

• 15.3.2018  16:49

prostě krátá bojová scéna na čínské způsoby .. miliardář Jack vypadá jak E.T. co to každému natře :) Kazí to jenom špatný kaskadér za Jacka .. je to vidět celkem často.

• 7.3.2018  14:39
    Code Geass: Hangjaku no Lelouch (TV seriál) (2006)

Skoro na stejném principu jako Death Note, jenom trošku jinak .. viděl jsem to před lety a i dnes se na to dá koukat .. jediné co mi vadí, každá druhá konverzace je doprovázena otravnou hudbou v pozadí.

• 23.2.2018  13:46

Už ani nevím, kdy jsem se u filmu tak usmíval, až mě bolely svaly :)

• 23.2.2018  12:35
    Suisei no Gargantia (TV seriál) (2013)

Není to špatné anime, ale ten konec .. zničí hlavního padoucha a uprostřed boje, zazvonil zvonec a pohádky je konec. Chybí mi jedna epizoda, kde by se to nějak zakončilo a třeba i snažili navázat kontakt s těma "ufounama".

• 9.2.2018  20:20
    Mahóka kókó no rettósei (TV seriál) (2014)

Asi jsem nějak vůbec nepochopil o co jde .. uměle vytvořená postava která je brána jako bratr a je naprosto perfektní v "magii" na dálkové ovládání, což ještě skrývá. V září nastupuje do školy se svoji sestrou a v říjnu čaruje atomovky z boku. Velké plus za to, že se zde nebulí každou minutu, ale jinak pro mě opravdu chaotické.

• 2.2.2018  10:29
    Hai to gensó no Grimgar (TV seriál) (2016)

Přeneseni do fantasy světa něco jako MMORPG, ale místo samotné hry se řeší spíše psyhologické stavy postav než samotná hra, jelikož umřít znamená zemřít.

• 19.1.2018  05:34
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

První série byla zajímavá, i relativně chytře udělaná .. ale další série a díly .. šlo to rychle z kopce. Smršťující se kupole, lidé prý umírali a přišli o o své bydlení, proto se nastěhovali do školy, pak radnice a pak do stanů, že není kde bydlet .. přitom se pohnula o sotva 2 metry a prakticky nic nezničila. Ve středu kupole je škola, ale zároveň se ve středu kupole nachází i les s mini kupolí. V dalších dílech na kupoli mlátili lidé z druhé strany, což by bylo nemožné, vzhledem k tomu pusunu, mezi venkem a kupolí by byla mezera. V městečku má být přes 2 000 obyvatel, nikdy není vidět víc než 20 .. pořád někdo umírá, někdo se zabíjí .. na konci třetí série by tam mělo být něco kolem 200 obyvatel, pořád ale tvrdí 2 000. Špatně tam měří čas .. až na konci tvrdí že tam byli pouze 4 týdny, ale podle "skutečnosti" strávených dnů, tam strávili pomalu 2 měsíce. Kupole měla v průměru 7km .. ale velice často tuto vzdálenost šli celý den .. spousta záběrů jak někdo někam jde, utíká .. je ráno a další záběr je o půlnoci. Bylo tam opravdu velice hodně nelogických chyb ..

• 20.11.2017  14:42

no tak tohle snad opravdu ne .. se divím že můžou používat oficiální názvy .. parta pubertáků si doma v obýváku udělala zelené plátno .. Darkseid je obyčejný tlouštík v hadrovém ohozu ..

• 25.10.2017  15:57

Není to špatný film, pokud si odmyslíte, že lze zrušit super bouři jenom pouhým vypnutím stroje .. ta bouře by řádila dál

• 8.9.2017  17:52

Přišlo mi, že koukám na "Lovci pokladů" s Cagem .. tohle se opravdu nepovedlo. Je to spíš jenom tak trošku na rozšíření informací o tom, co jsou vlastně zač, ale jinak chyběla akce.

• 20.8.2017  06:20

dětské to bylo a dětské to zůstalo .. akorát v moderním kabátě ..

• 18.5.2017  15:59

Klišé film s "ufounama", kde když zabiješ královnu, všichni ufouni umřou .. těch filmů jsou dneska mraky, akorát tohle je ze 14. století.

• 6.3.2017  10:43

Začátek byl dobrý .. zajímavý .. ale někdy od 8. dílu to začalo být velice dětinské .. místo toho aby se lidé "zocelovali" tím čím procházejí, tak jenom čím dál tím víc propadají panice, bulí a chovají se jak děti. Člověk co 10x umře, by neměl tolik prožívat, když někdo v okolí umře nebo znova umře .. je to takové trapné klišé. Nemluvě o tom, že hlavní postava si celou dobu myslí, že je ve video hře kde nic není skutečné a moc dobře si uvědomuje, že když umře, vše se resetne a lze to napravit. Tak proč to tolik prožívat? Mám rád anime, ale tohle mi v poslední době začíná vadit a úplně mi to kazí zájem. Aspoň že konec nebyl tak ufňukaný.

• 2.3.2017  08:51
    No Game, No Life (TV seriál) (2014)

Vtipné .. doporučuji na to koukat v japonštině s eng titulkama. Anglický dabing je často mimo .. přijde mi že zrovna v těch hlavních částech, které dost vysvětlí a pobaví.

<< předchozí 1 2