• Pohádka

Pohlaď kočce uši (1985)

Na to, že je to hudební komedie - respektive komedie o trampotách dívčího sboru na soustředění, tak jsem se celkem dobře bavil, protože nejsem zrovna muzikální typ. Dětští herci jsou celkem sympatičtí a dospělí ještě víc, především Zdeněk Řehoř i Broňa Poloczek. Líbí se mi i prostředí, kde bylo natáčeno - Jičín a skalní města v jeho okolí

Jak se točí Rozmarýny (1977)

Slušná dětská rodinná komedie, na kterou se já celkem rád dívám, i když nevyhledávám jí a čekám na reprízu. Musím ale říci, že se mi zde nelíbila ve své roli paní Iva Janžurová, kterou mám jinak velmi rád. Děti hrály celkem hezky, i když některé pasáže mi připadaly nudné a písničky mě tolik neoslovily. Dost mi splývalo, co je film a co natáčení.

Fantomas se zlobí (1965)

Pokračování úspěšného filmu, kde Louis de Funés skutečně ukazuje, jaký je herec. Jeho grimasy a pohyby opravdu tvoří zábavu, i když o vtipné scény není nouze i bez něj. Klasika s převleky, záměnami, honičkami...opravdu kultovní crazy komedie.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Jděte s těmito show už do pr...! Neskutečné, navíc, dvě stejné kraviny na dvouhlavních programech, to je možné jen u nás!

Je třeba zabít Sekala (1998)

Neskutečně silný film. Atmosféra se dala krájet, i srkz plátno bylo cítit to napětí a emoce. Mimochodem, poznali jste fešáka z filmů čtyřicátých let, Gustava Nezvala? Zde již devadesátiletý kmet.

Akta X (1993) (seriál)

Vynikající seriál, ty záhady jsem prostě žral a dodnes žeru. Ale s překvapením jsem zjišťoval, že přibývají další a další řady, tu bez Muldera, tu bez Scully, zato o dost pokleslejší kvality. Nicméně, za první skvělé - pro mě již kultovní - řady dávám ****.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Mystérium se vytratilo, zbyla pouze celkem dobrá detektivka. Ale o tom Akta X nejsou, proto takové hodnocení.

Evoluce (2001)

Těšil jsem se na tento film, protože jsem očekával napětí a sci-fi příběh - jako od Muldera :-) Bohužel, napětí vystřídal smích. Vlastně ne bohužel, ona je to komedie. A celkem povedená, obzvláště ve scénách s Orlando Jonesem. Každopádně, jako celek je to celkem pitomina, opravdu spíše na vypnutí mozku a pobavení se.

Policajt ze školky (1990)

U tohoto filmu se občas bavím, občas si zastesknu, občas si říkám, co to sakriš je...stejně se na něj ale koukám jen kvůli Arnoldovi, kterému podle mě opravdu komediální role nesednou už z principu.