Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Taková nostalgie z mládí, když jsem byla schopná strávit u počítače hraním Lary několik hodin. Toho jsem vlastně schopná i teď.. A filmové zpracování? Lara je moje celoživotní láska, takže kdekoli se objeví, skáču nadšením. Příběh mě baví, je to rychlé, má to akci a moji oblíbenou Angelinu.

Doma u Hitlerů (2009) (divadelní záznam)

Úvodní scéna je naprosto geniální a plná neuvěřitelně dobrých vtípků a narážek. Postupem času je to čím dál tím horší, až se to propracuje ke strašně divnému, nudnému a nesouvisejícímu konci. Ne že by to jako celek bylo až tak špatné, jen by to chtělo některé scény vyškrtat a jiné trochu poupravit.

Společnost mrtvých básníků (1989)

V každém druhém seriálu je odkaz na závěrečnou scénu tohoto filmu a já ho viděla až teď? Nádherný film. Děj sice pomalý, ale zato velmi příjemný, poskládaný z kouzelných krátkých útržků z chlapecké střední školy. Neuvěřitelně jsem si užívala každou scénu s R. Williamsem, který úžasně zahrál výbornou postavu profesora Keatinga. Taky chci takového učitele...

The Carrie Diaries (2013) (seriál)

Oproti Sexu ve městě je to neuvěřitelná teen blbost. Oproti jiným teen pořadům je to vcelku nadprůměrný seriál. Nejsou tam roztleskávačky v hlavní roli, ani sexy fotbaloví kapitáni. Příjemná hudba, příjemný střet střední školy a života "alternativních" dospělých newyorčanů, akorát ta Carrie je nějaká moc hodná a zásadová na můj vkus. Těžko hodnotit po třech epizodách, prozatím 3*

Earth (2007) (TV film)

Zvířátka, mláďátka, planeta... Rozesměje i dojme. Rozhodně to stojí za zhlédnutí.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Suverénně nejhorší díl Twilight ságy. Nic se tam nestalo, už ani emotivně to nijak nepůsobilo, prostě jenom 2 hodiny ničeho. Závěrečná bitva, která ani nebyla skutečná, byla jediným hybným momentem filmu. Objevilo se tam i několik vtípku a musím se přiznat, že některým jsem se upřímně zasmála.

Ricardovy recepty (2008) (pořad) odpad!

Viděla jsem asi dva díly a nikdy bych nepozřela ani jedno z těch jídel.

Skrytá identita (2006)

Je to zajímavé, má to nápad, má to spád, má to DiCapria a má to Nicholsona (akorát mohl dostat ještě trochu víc prostoru). Nemám ráda M. Damona obecně, takže jsem už ze začátku čekala, že i tady mi bude vadit, ale překvapivě to nebylo až tak strašné.

Zápisník jedné lásky (2004)

Nic nového pod sluncem to fakt není, ale co se mi moc líbilo, byla ta dvojí rovina mládí/stáří. Je to strašně moc emočně vypjaté, což někomu sedne někomu ne. Pro mě to v některých pasážích bylo až moc romantické, ale naštěstí opravdu jen v některých. 3,5*

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Když ony jsou tak strašně hloupé a vtipné že si to ty 3* prostě zaslouží. A ten gay co je tam vždycky uči chodit je strašnej sympaťák... Na odreagovaní perfektní pořad