Zelňačka (1981)

Bohužel zemřel vinikající předchozí dabér takže to byl trochu nezvyk ale jinak dobrý film.

Prokletý ostrov (2010)

Úžasný film, asi nejlepší thriller co jsem kdy viděl zápletka, kde nikdy nevíte co se děje... výkony kterými mě neustále ohromuje Leonardo DiCaprio.... Jediné co se mi trochu nezdálo byla kamera bylo to točené jinak než jiné filmy moc mi to nesedělo a zdálo se mi to jako že je to starší film než zo ve skutečnosti je ale to vše mi vynahradí děj filmu a hudba neustále se opakující soundtrack při kterém se mrazí krev v žilách.. ach když o tom tak píšu tak se na to chci kouknout znova :D, tenhle film musíte vidět je úchvatný!

Valkýra (2008)

Dobré ztvárnění atentátu na Hitlera. A myslím že Tom Cruise by si mohl zahrát někde i záporáka- snad se dočkám :D

Mágové (2008) odpad!

Nepovedené 3D animace. Děj "žádný" nebo spíše nesmyslný a nudný - Zbytečně strávené minuty při koukání na tenhle film. Prostě odpad!

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Tenhle díl mě ohromil, je sice celkem starý ale nejsou tu nějak přehnané romantické scény a hraní si na hrdiny. A to kostými no prostě klasa

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Tenhle díl mě ohromil byl plný zvratů a taky umírali hlavní hrdinové což myslím že do takového filmu patří + dobře udělané počítačové efekty kde to skoro vypadá jako realita. Doporučuji shlédnout!

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Tak o proti jedničce která je plná humoru mě tenhle díl nepřesvědčil stejnými znaky: převládá hrní si na hrdiny a romantické scény a to mě prostě nebere, naštěstí to zachraňuje Obivan (McGregor)- který dodává vtip, a podává dobrý herecký výkon.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Nejsem zrovna fanda Star Wars ale u tohohle dílu jsem našel to co mě baví, nechyběl humor, ani propracované masky atd. prostě zapadá mezi mé nejoblíbenější filmy

Maska (1994)

Tenhle film mám rád viděl jsem ho už snad milionkrát... A pořád se u něj směju. Doporučuju zhlédnout