Poslední představení (1971)

Opravdovej velkej hutnej pribeh v podani prvotridnich hercu, kterej vtahne, do konce nepusti a pak se jeste par noci neustale vraci....

Ztracená dovolená (2006)

"Tento hotel má více než pět hvězdiček!"...a tenhle film je tak vtipny, ze by si je taky zaslouzil.

Goyovy přízraky (2006)

75% Velkolepá herecká one man show Javiera Bardema v roli nemilosrdneho inkvizitora, ktery se obrati v Napolenovu devku. Je neuveritelne jakych promen je tento demonicky herec schopny. Velky reziser mu nabidl spoustu prostoru a nekolik velmi silnych scen. Nejvic ovsem mrazi v zadech ze zestarle Natalie Portmanove, zde si dali maskeri i herceka opravdu zalezet, pomalu si zacinam myslet ze snad umi vic nez jen knikat: Och, Anakine! Jednoduše řeččeno GP je film, který určitě stoji za vidění - není tak silný, jak by mohl být, ale má pár velmi solidních scén a určitě není tak špatný, jak psali čeští kritici v tištěných médiích.

Hoří, má panenko (1967)

S tímhle komediálním talentem je velká škoda, že forman těch komedií nenatočil víc. evidentně mu to šlo...

Konkurs (1963)

z dnešního pohledu přetechnizovaných filmů a rychlých střihů velká nuda. navíc forman natáčel většinou pouze obraz, neměl na kameře mikrofon a dialogy jsou pak dotočené a synchron je mnohem horší než u jednohlasého simultáního videodabigu za socializmu. Některé dilaogy chybí úplně, tohle je pro mistra spíš ostuda.

Hezké chvilky bez záruky (2006)

55%Vždycky když si řeknete, já jsem ale blbec, tak si pak pusťte tento film, abyste viděli, že na tom zdaleka nejste tak špatně. přehlídka exotů je zajímavá, ale nic víc film bohužel nenabízí.

Dobře placená procházka (1966) (TV film)

semafor jsem mival rad, ale tohle me nijak nenadchlo, vtipy ne moc vtipne, dej dost prihlouply a velmi nesympaticky hlavni par.

A-Team (1983) (seriál)

Toto je zcela neobjektivni hodnoceni z dob meho detstvi, kdy to vysilala tenkrat jeste TV Premiera, ale ja si nemuzu pomoct, proste jsem to zral!:)

Nepravý muž (1956)

52% Hitchi, příště radši zfilmuj něco vlastního, děj je nudný a hloupoučký. Ti policajti působí jako naprostí pitomci. 3* jsou jen a pouze za působivou vizuální stránku, hudbu a za to, že jsem to nevypnul, k čemuž jsem měl místy velmi blízko.