X-Men (2000)

Skvělé výkony podaly Hugh Jackman v hlavní roli akčního Wolverina, Ian McKellen v roli "zlého" Magneta a v neposlední řadě Patrick Stewart v roli zásadně neakčního telepata Profesora Xaviera. Nemůžu srovnávat film s komixem, který jsem nečetl, ale film splňuje vše co by dobrý Akční / Sci-Fi film měl mít. Jen ten dabing se moc nepovedl - Rosomák... ale i na to si zvyknete pokud sledujete filmy jen s českým dabingem. Singer to zvládl dobře a ty efekty, jako opravdové.

Temný rytíř (2008)

Zase se po dlouhé době našel režisér, který zvládne zfilmovat batmana tak jak si to zaslouží. Nolan je prostě mistr ve svém oboru a dokazuje nám to stále znovu a znovu... Heath Ledger se do role Jokera prostě vžil a zahrál ji naprosto perfektně. Pro mě je od Temného rytíře nejlepší Batman Bale a už ne Keaton. Obsazení je naprosto dokonalé i když bych viděl raději Katie Holmes než Maggie Gyllenhaal.

187 - Kód pro vraždu (1997)

Samuel se pekelně rozjel a vyřešil ten problém tak jak by to asi žádný jiný učitel nevyřešil ba by na to ani nepomyslel.. Výborné drama Reynoldsovy se to povedlo. Doporučuji se na tento film podívat a hned budete vědět jak to chodí v amerických školách :-D

20 000 mil pod mořem (1954)

Na to jak je tento film starý ma výborné efekty, scénář a ani herecké výkony nejsou nejhorší. Nenapadá mě co víc napsat prostě klasika.

2001 maniaků (2005)

Dlouho jsem přemýšlel co napsat k tomuto filmu a popravdě stále nevím.. Od tohoto filmu se nedá očekávat nic víc než krvavá legrace, ale účel podle mě splní. Své tři * si zaslouží ale víc ani tečku.

21 gramů (2003)

Zajímavě natočené drama, ale poskládání tohoto příběhu me sice celkem trvalo ale jak bylo jasné kdo, kdy, kde a taky jak tak nezbývalo než si to užít až do poslední minuty. A jak už zde bylo ne jednou řečeno kdyby nebyl tento film natočen tímto zajímavým způsobem bylo by to jen průměrné drama.

9 hráčů se smrtí (2005)

Naprosté nic.. pokus o thriller na způsob Saw, bohužel se to vůbec nepodařilo a bylo to děsně ale děsně nudné a nezachránil to ani Hopper...

23:59 Krvavé minuty před půlnocí (2005)

Hned po přečtení obsahu jsem si tento film okamžitě z nadčením pustil. Hned po tom co jsem se prokousal celým filmem tak jsem si řekl: "WTF?" O tom že Bailey tu roli "zahrál" dobře nebo špatně se nedá vůbec diskutovat protože podle mě to byl děs a hrůza, nejenom že je mě nesimpatický hned od pohledu ale i celkový dojem z filmu je pouze špatný, ale odpad si to nezaslouží... no i když...

24 hodin (2002)

Poměrně slušný thriller, který ale uplně stačí vidět jen jednou a pro některé může být i to až moc.

30 a půl metru (2008)

Obyčejná duchařina, která dosahuje akorát tak průměr, ale nic víc. Famke to udržuje celé alespoň trochu nad vodou jinak by se už tento film dávno utopil..