Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Pre ľudí čo nečítali, nevideli Pottera a nemajú radi Rowlingovej svet asi priemerný film. U mna sú to slabšie 4*, potenciál tam vidím vďaka Deppovi a Lawovi ale to by museli mat vo filme oveľa viac priestoru, snáď v tom ďalšom, potom by to mohla byt pecka.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Čeľuste sú len jedny, no ako letná oddychovka v kine fajn, nie som Stathamov fanúšik ale v tomto filme bol v pohode. Slabšie 4*

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Vrchol série, po príbehovej aj akčnej stránke. Tom Cruise je frajer, behal po najvyššej budove sveta, šplhal po skalách, vydržal pod vodou niekoľko minút, pilotoval helikoptéru. V ďalšej časti bude asi pilotovať raketoplán rovno na Mars, inde sa už nemá kde posunúť.

Tomb Raider (2018)

Najlepší dobrodružný film od Indiana Jonesa 3. Alicia bola božská, kritikom zavrela ústočká.

Duch ve stroji (2017)

Pôvodné anime bolo inšpiráciou pre veľa sci-fi filmov aj pre Matrix, ktorý je kráľom sci-fi filmov, akčných filmov a jeden z najlepších filmov vôbec. Mňa svojim príbehom, myšlienkou, svetom zaujal aj tento a dúfam, že sa mi dostane pod ruku niekedy aj pôvodné anime.

Dunkerk (2017)

Asi to nie je najlepší vojnový film čo som videl ale zobrazenie vojny mi prišlo veľmi živé a skutočné. Poe Dameron nie je najlepším pilotom vesmíru ale Tom Hardy - Farrier. Nolan v mojich očiach ešte ani raz nezakopol.

John Wick 2 (2017)

John Wick je veľká sranda, ako keby som v počítačovej hre použil cheaty na nesmrtelnosť a neobmedzenú muníciu. Ktorému chlapovi sa nemôže páčiť takýto akčný nášup. Keanu pekne potrénoval.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Na Jacksonovho King Konga to nemá ale ako zábavka so skvelými súbojmi a akciou super. Audiovizuálna stránka v kine brala dych.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

David Beckham strávil asi viac času v maskérni ako na placi, čo je celkom škoda, je to sympatický típek. Osobne som rád za každé nové fantasy, no keď si to porovnám napríklad s Warcraftom alebo LOTR tak ma to rozhodne bavilo o niečo menej ale v pohode filmík.

Kruhy (2017)

Po tomto filme si už neviem predstaviť ďalšie pokračovanie Samarky, na toto sa ešte dalo pozrieť ale už je to tak prevarená téma, značka, že už to nemá čo ponúknuť ďalej. No zarobilo to na seba aj trošku do vačiek tak asi sa ešte vyplazí von z toho televízora niekedy zase raz.