Star Trek (2009)

Jako neznalec Star Treku, ale přesto milovník sci-fi musím zatleskat. Skvělá podívaná!

Hostitel (2013)

Teď jsem vážně netušila, jestli dát 3 nebo 4 hvězdy, nakonec jsem šla dolů. Těšila jsem se na něco víc, celkově to bylo takový nijaký, závěr vlastně žádnej, hlavní představitelku bych kopla. Vážně mohli vybrat sympatičtější a hezčí hlavní hrdinku - nic proti. Nevím, žádnej velkej dojem z toho nemám.

Doteky osudu (2012) (seriál)

Po shlédnutí celého seriálu (který bohužel druhou řadou končí), jsem celkem nadšená. Vlastně hodně nadšená. Nápad je to opravdu skvělý, a i když si většina stěžuje na druhou řadu, která se odchýlila od formy první řady (díky čemuž byl seriál nakonec zrušen), se mi 2. série líbila snad ještě víc než první. Já mám prostě ráda seriály, u kterých jsem napnutá až do konce, a i když to bylo místy možná až přeplácaný událostmi, mně to opravdu nevadilo. Je pravda, že první epizody měly své kouzlo, a jak do sebe všechno zapadalo, mi způsobilo až husí kůži, ale zrušení si to nezasloužilo.Alespoň to nekončí cliffhangerem nebo uspíšeně jako Merlin. Takže pro mě jednoznačně 5 hvězd (dobrá, možná 4,5, ale zaokrouhluji nahoru :))

Fast Girls (2012)

Upřímně jsem od tohoto filmu moc nečekala - zhlédla jsem si to v první řadě proto, že tu hraje Bradley James (no jo, fanoušek Merlina se pozná) a protože mi to doporučila sestra. A výsledek? Neuvěřitelné! Za na první pohled nudným a triviálním příběhem se skrývá až překvapivě dobrý oddychovák, kde jsem až do poslední minuty napjatě očekávala, co se stane. A nepomohlo, že vedle mě seděla sestra, která se potutelně usmívala a odmítla mi cokoliv prozradit! Opravdu, Britové umějí točit filmy!

Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)

Jeden z nejlepších českých seriálů, který se mi líbil mnohem víc, než jeho knižní předloha. Působivě zpracovaný konec.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Bože, já se stydim! Jak jsem jen mohla říct, že je to KRAVINA?! Od prvního do posledního dílu jsem se smála a to vážně nemusim tyhle komediální seriály. Och, bože, jak já se těšim na další díl! Miluju Sheldona, nejgeniálnější postava ever!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Peter Jackson musí být spokojený za svůj velkolepý comeback, a doufám, že neurazím milovníky Pána prstenů, ale méně je někdy více. A to samé platilo i pro Pána prstenů. Neskutečně zdlouhavý film. 3 hodiny se dají snést, pokud je film od začátku do konce strhující, napínavý a překvapivý. Ale tady děj neustále brzdily retrospektivní scény typu "Podle legendy..." a "Kdysi žil...". Jasně, pro člověka, který předlohu nečetl, to muselo být snáze pochopitelné, ale prosím...je nutný knihu o 200 stránkách dělit do tří tříhodinových filmů??!!! Ten příběh je tak jednoduše krásný, bez velkých bitev a masakrů, ale stejně je tam museli přidat. A navíc jsem měla tu smůlu, že to u nás dávali jen ve 3D (bože, zlaté 2Déčko!). Ale jinak, Martin Freeman byl skvělej. Na Bilba bych si nemohla přát lepšího herce. A soudrack byl také neskutečně krásnej. Za to dávám obrovské plus. Takže, shrnuto, podtrženo, šlo to :)