kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

• 22.10.2013  18:00
    Carrie (2013)

Carrie se strašně špatně hodnotí, umím si představit že ti, co šli do kina s tím, že jdou na horor byli zklamaní a to dost, ale tohle ani horor bejt neměl, proto je lepší nejdřív si přečíst o čem film bude a nekoukat jen na trailer a na plakáty. Carrie je úžasné Drama s prvky hororu, ve kterém září Julianne More. Ano je to tak, do kina jsem šel kvůli Chloe, která hrála taky božsky, ale Julianne byla dokonalá psycho matka. Sedlo jí to ohodně víc než nějaká zhulená žačka v Don Jonovi. No zpátky k Chloe. Je tu jedinej problém a to je ten, že Chloe je prostě moc hezká na takovou roli. Neumí hrát hnusnou holku, prostě ne :D Celý film jsem byl v napětí a rozhodně to nebyla nuda, jak tu pár tupců píše. Konec byl jen třešnička na dortu, která příšerně potěšila. Zpomalené záběry jsou famózní a takové detaily jako je pulsování čoček jsem miloval. 4* proto, že vedlejší obsazení studentek nebylo nijak dobré, ale to je jen detail, zbytek stál rozhodně za to. 85%

• 21.4.2014  20:56

Jestli měl bejt Craig ten dobrej už od začátku, tak se to vážně nepovedlo, jestli to je udělaný naschvál, aby mi byl nesympatickej, tak to je dokonalý! Vince byl prostě největší borec, měl jsem ho rád od začátku do konce, né jako toho vola Craiga, otce od rodiny, kterej je hroznej prudič a kazič srandy. Začíná to krásně nenápadně, jenže po chvíli se začnou hostitelé nudit a začne to být zajímavý :P Sara Paxton tam má hrozně divnou roli, ale strašně mi tam seděla, je to taková typická zlatokopka, která je znuděná svým bohatstvím a prostě jí to sedlo. Ethan Embry je sympatický herec a ta postava Vince byla boží a Craig je zmrd! Tím bych to asi ukončil.

• 28.12.2013  21:54
    Croft (2013)

Lepší než celej film Lara Croft. Nemůžu souhlasit s Momo, protože hlavní hrdinka se do role Croft hodila a dalo se na ní koukat. Jinak naprostá akční pecka, ve který hrajou herci líp než ve většině filmů, který dnes vychází. Od těchto maníků bych si dokázal představit i celý film, né jen 20 minutovou scénu. K tomu všemu ještě mindfuckovej konec s jménem a já jsem naprosto spokojenej.

• 12.3.2013  22:11
    Croodsovi (2013)

MINI SPOILER: Já věděl že ten roztomilej tygr nebude zlej! KONEC SPOILERU. V dnešní době je strašně těžký udělat funkční vtipnej animák, vždy jeli zvířata ( ice age, madagaskar,Rio ) a nadpřirozené bytosti ( Království lesních strážců, legendární parta ) takže jsem rád, že se The Croods liší, ale bohužel to nefunguje tak, jako jmenované animáky. Není to tak vtipný a jediný co je tam hezkého, je ta grafika, což je ale v dnešní době nutnost. Čekal jsem vtipnou akci a bohužel jsem dostal jen rychle utíkající animák, který ale nijak nenadchnul. Škoda, potenciál to mělo.

• 1.7.2014  11:04

Michael Cera patřil do mí topky herců, který nesnáším, ten jeho obličej, to jak se mi nikdy nelíbilo jak hraje, prostě všechno. Jenže pak zestárl a začal hrát v méně známých filmech a mě se začal jako fetka líbit. Crystal Fairy je pohodovej trip za kaktusem, ale bohužel to je všechno. Není tam nic u čeho bych se pořádně zasmál a všechno je vyprávěno v takové pohodové atmosféře. Neurazí ale ani nepotěší. Příjde mi to, že si Silva natočil film jen tak pro sebe, třeba má rád chlupatý ženský :D Ta Crystal Fairy byla příšerná, ale obdivuju tu herečku, že to zahrála... Prostě oddychovka, když už nemáte na co jinýho koukat, těch 60% odpovídá.

• 31.3.2014  18:58

Zatím asi největší zklamání roku spolu s Noahem. Tohle měla bejt boží komedie s pořádným magorem v hlavní roli, kterýho si hned oblíbím, jenže se stal úplnej opak. Hlavní postava mě vůbec nebavila, Jude Law neumí hrát takový magory, což je taky hlavní chyba filmu. Jude Law tam nemá co dělat, sorry ale prostě ne. Je hromada herců, který by to zahráli líp, Jude Law se až moc snaží a přehrává, jde to vidět a celou postavu zkurvil. Po filmu jako je Sviňák je těžký natočit něco, co překoná sympatického hajzla v podání Jamese McAvoye. Jinak příběh je celkem zajímavý a hlavně nečekaný, což je plus, jenže to je všechno, slovní přestřelky ve filmu mě vůbec nebavili a všehovšudy jsem se zasmál asi 3 krát, což je celkem málo na takový film. Je to škoda, chtěl jsem dát slabší 4*, ale debilní konec rozhodl :)

• 16.10.2013  22:59
    Don Jon (2013)

Joseph si napsal roli ušitou na míru, jemu to vážně sedělo a hrál skvěle, ale problém je trošku někde jinde, a to v obsahu filmu a výběru dalších herců. Jako sorry, ale co všichni vidíte na Scarlett? Jako postava dobrá, ale v xichtě vypadá jak pidlookej mimozemšťan. Úplně se mi tam hnusila a vůbec mi tam jako ta nejvíc sexy ženská nepřišla. A Julianne vážně nesedí role ženský, která hulí a chodí do nějakýho kurzu. Strašně se těším až bude hrát nábožensky založenou matku v Carrie, ale tady mi vážně neseděla. No a pak je tu příběh... no vlastně není, ono to je celý o hovně. Takže sečteno podtrženo 2* za Josepha, ale nic víc.......... Snad poprvé jsem si sednul v kině vedle špatnejch lidí. Vedle mě nadrženej párek staříků a za mnou chichotající se kráva. Jedinej ten prcek vedle mě, co ztratil sponku do vlasů byl v pohodě :D

• 16.6.2014  07:17
    Dvojník (2013)

Nemůžu se vyhnout srovnáním s Enemy, jde o podobnou hru s divákem, jen Dvojník je víc neuvěřitelný, Enemy se pořád drželo v mezi, kde všechno dávalo smysl, na to Dvojník z vysoka kašle a dělá si s postavou a s divákem co chce, je mu úplně jedno co dává smysl a co ne, vlastně jsem ten film totálně nepochopil, nebo pochopil, ale tolik věcí mi tam nedává smysl, že to je prostě nereálný, musím pak někde najít oficiální vyjádření režiséra, nebo najít jiné teorie. Pokud si Simon sám vytvořil Jamese ve své hlavě, proč ho všichni viděli? Proč bylo všechno tak reálný, všechny ty konverzace, hromada momentů, kde to prostě jen na halušky svést nejde, fakt ten film nepobírám, ale nebyl tam čas na nudu, dost mě to bavilo, sice se mi přeškvařila hlava, ale musím to vidět znova. Ale pořád si myslím, že Enemy je lepší film než Dvojník, co se obsazení i příběhu týče.

• 28.8.2013  21:49
    Elysium (2013)

Může se člověk zamilovat do hudby ve filmu? Podle mě jo, páč se mi to zrovna stalo. Naprosto luxusní záběry s minimem hudby nebo naprosto bez ní stupňovali napětí a fascinovali mě. K tomu zpomalené záběry na správných místech a máme tu 100 krát lepší film než natahovaný průměrný Oblivion. Tohle mělo všechno co to mělo mít. Naprosto luxusní výkon Sharlta Copleyho. Jako záporák byl naprosto úžasnej a jeho přízvuk mě prostě bavil. Jeden z nejlepších záporáků, co jsem ve filmu viděl. Nejdřív jsem chtěl dát plnej počet, ale o opaku mě přesvědčil, nebo spíš nepřesvědčil výkon Jodie Foster, která hrála křečovitě a výkon Wagnera, kterej příšerně přehrával. Nebýt tědlech "maličkostí" tak dám plný počet. Jo a děkuju dvoum chlápkům vedle mě za Nachos. Rád jsem vám ty místa podržel xD

• 19.1.2014  11:44

Tyhle stařecký komedie vážně nemusím, většinou se tam sejde pár starců s jménem a těží na tom celej film, tohle je úplně stejnej případ, nehledejte nějakej příběh nebo zápletku, o nic takovýho ve filmu nejde. Fakt jsem nechtěl jít s hodnocením tak vysoko, protože takovéhle filmy nemají právo být v červených číslech, ale na rozdíl od debilního RED je Last Vegas upřímná pohodová komedie, u které se herci vysmívají sami sobě a všem ostatním. Závidím každému, kdo si v téhle době udrží partu celých 58 let a po té době se někde sejdou a pořádně spolu zapaří, to by si zasloužilo respekt, jen myslím, že takových part vážně moc není.

• 9.11.2013  23:57
    Go Goa Gone (2013)

Od doby Zombielandu konečně pořádná zombie komedie, která umí rozesmát a přetažená stopáž není vůbec znát. Strašně jsem si oblíbil hlavní postavy, ty herci hráli skvěle, vůbec nepřehrávali a prostě mě to celý bavilo. Nechápu tolik negativních ohlasů, protože ve filmu je hromada hlášek a efekty jsou taky skvělý. Zpomalený záběry na letící kulky a zásahy do hlav jsou boží. Joo je tam možná pár WTF momentů a je to nedomyšlený, ale film ani neměl bejt nějak namáhavej na myšlení, prostě to byla skvělá oddychová komedie, která dokázala pobavit. Splnila svůj účel a proto 80%

• 17.10.2013  22:31
    Gravitace (2013)

Tohohle filmu jsem se strašně bál. Vypadala jako další film, který je tady na CSFD strašně přeceňovanej a ve skutečnosti bude stát za hovno. Byli dvě věci kterých jsem se bál, a to Sandra Bullock a nuda ve filmu, a proto jsem se koukal i na odpadový hodnocení. Chtěl jsem se připravit na nejhorší a naštěstí tohle všechno bylo zbytečný, páč Sandra to celý totálně potahala a byl to její nejlepší výkon. Skvěle jí ta role sedla, nemůžu si na ní stěžovat ani kdybych chtěl. No a pak druhá hrozba byla nuda. Lidi co tu psali že to je nudný buď film neviděli nebo koukali na něco jinýho, protože tady se nudit ani nemůžete. Nejsou to jen obrázky z vesmíru, ale je tu hromada akčních scén a dozvíte se i hodně věcí z minulosti postav. Konec je napínavej jako kšandy a už jsem si myslel, že se stane zázrak a nenastane Americkej konec, až tak napínavý to bylo. Pro mě strašné překvapení, ale pořád mi tam něco chybí. Na první pohled je tam všechno: Akce, skvělý herci, úžasný prostředí a napětí až do konce, ale je to pořád moc americký, některé typické Americké scény mohli vynechat, ale to bych chtěl asi moc. 85%

• 5.6.2014  17:58
    Hannibal (TV seriál) (2013)

MILUJU Hannibala! Pro mě ten nejlepší seriál poslední doby, sice né tak prosazovaný, ale baví mě o hodně víc než všechny seriály, který teď tak strašně "frčí". V Hannibalovi vůbec nejde o akci, ale o promyšlenou psychologii postav, o hraní si na kočku a na myš. Ano není to pro ty, kteří upřednostňují akci před mluvením, protože v Hannibalovi se vážně hodně mluví, ale přesto mě to nenudilo ani minutu, další problém může být brutalita seriálu, která mě ale připoutala k sedačce ještě víc, miluju to, úžasný vrahy, ty nechutné scény i občasné nesmyslné scény, které k tomu prostě patří, někdy se nehraje na logiku ale na efektivitu, kterou Hannibal zvládá na 100%. Herecké obsazení je nejlepší, které může být, Mads je nejlepší Hannibal v dějinách! Pokud vás první série tolik nevzala, tak tomu dejte stejně šanci, druhá série je prostě dokonalost sama a hlavně kvůli ní putoval Hannibal do Topky a nikdy ho z ní nedám, protože takhle geniální seriál tu dlouho nebyl a nebude. 3 série je ohlášena, tak se už teď těším na ty úžasný vraždy, na to co se bude dít a hlavně na Masona Vergera, který se tam prostě musí ukázat! Miluju tu postavu.

• 25.2.2014  19:45

600 hodnocení, to to ale utíká, no nic, tak k filmu. Filmu strašně pomohlo to, že už se nebere tolik jako film pro teenagery. Jo pořád tam jsou nějaké náznaky ale už to není prvoplánová romance kde víte kdo přežije a kdo je ten největší zloduch. Sice si pořád myslím, že Jennifer je jen nafoukaná kráva, kterou všichni zbožňují naprosto zbytečně, ale nemůžu říct, že by mi v Hunger games nějak vadila. Příběh je zajímavej a nenudí, celé dvě a půl hodiny jsem se nenudila zajímalo mě, kdo kdy umře. Plus krásné efekty a prostě mě to celý bavilo. Jen škoda křiku Jennifer, kterej mě vážně sral, naštěstí byl hlavně ze začátku. Jo a boj v aréně začíná až v hodině třicet, takže víc jak polovinu filmu se řeší úplně něco jinýho, ale to jen tak na okraj. 75%

• 25.8.2014  07:09

Docela chápu, co všechny na tom filmu tolik štve, je pravda, že se děj vlastně skoro vůbec neposouvá a nic vážného se tam neděje, ale pořád to je pro mě úžasné Drama s dokonalým Jackem O'Connellem, je skvělé jak se dokázal vyšvihnout až do takových filmů, zaslouží si to, je to skvělej herec. Zpátky k filmu, jak už jsem psal, nic se tam neděje, ale film uteče hrozně rychle, já myslel, že mám za sebou 30 min a ona už byla nějaká 110 minuta, film mě dost vtáhl do děje a naprosto jsem si ho užil, linka fotřík/syn je skvělá a bejt syn a zjistit tohle o svém otcovi, o kterým si myslím, že je jeden z vůdců vězňů, tak ho asi pobodám a někde ho zahodím... Konec filmu je skvělej a v jednu chvíli mi bylo fakt úzko z toho, co se tam dělo, ale celé to dopadlo tak jak to dopadlo a já jsem spokojenej. 80%

• 22.4.2013  20:51
    In the Flesh (TV seriál) (2013)

BBC prostě umí o tom žádná, ale nikdy bych nepředpokládal, že se pustí do zombie dramatu. Vždy jsem měl BBC spojenou s krimi a trochu tvrdší tématikou. Ono když vezmu In the flesh, tak tam vůbec nejde o to, jestli je někdo zombík nebo ne. Je to čistokrevné drama o klukovi, který se liší a spolek dementů ho prostě nemůže snést. Má to nápad, který tu ještě nebyl, jenže to je zpracované tak čistě, že se tu ten nápad vůbec neprojeví. Já když jsem na In the flesh narazil ,tak jsem věděl, že to je minisérie od BBC a že je na plakátu zombie, kterej vypadá teple. Vůbec jsem neměl chuť se na to kouknout, ale přišla takhle chvíle nudy, tak jsem si řekl, že tomu dám šanci. Jsem rád, protože to má skvělý scénář, ve kterém dominuje úžasný temný konec, který vysvětlí poslední otázky, které si po dobu filmu pokládáte. Navíc je zde použit úžasný střih a zvuk. Hudba je zvolená naprosto skvěle. Jediné co mě mrzelo, bylo obsazení hlavní postavy. Ten kluk prostě neumí brečet, a když se o to pokouší, tak to vypadá jakoby se smál. A neumí ani pořádně zařvat a to vypadá vážně divně. Škoda, myslím si, že mohli vybrat líp. Ale jinak musím zase uznat, že BBC nezklamala, sice to není nic tak skvělého jako Good cop nebo Luther, ale jde u slušné drama se zombie tématikou. Stojí za shlédnutí. 75%

• 14.11.2013  16:04
    Insidious 2 (2013)

Konečně si Wan řekl, že nemusí dělat všechno tak béčkově a staře. Závan osmdesátek jde vidět na začátku při názvu a při pár přeřvanejch lekačkách, ale jinak je to konečně plnohodnotnej áčkovej horor, který využívá skvěle makeup a masky k navodění atmosféry. Největší tahoun filmu je určitě Patrick Wilson, který hraje božsky a zlá role mu úžasně vyhovuje. Věřil jsem mu všechno, a když se začal měnit,stárnout a začali mu vypadávat zuby, tak jsem byl posranej a natěšenej zároveň na to, co se stane dál. Tohle je Wanův nejlepší horor od dob SAW. Kam se hrabe Conjuring, který je šíleně nadhodnocený a Insidious 2 nesahá ani po kolena. Jsem spokojenej, ale pořád mi na Wanovejch filmech něco vadí. Nevim co to je, ale asi mám blok a nemůžu dát plnej počet. 85% Rozmyslel jsem si to, film si zaslouží 5*

• 3.4.2014  18:55

Zase trochu jiný pohled na dokument, je to úžasně napsané a části dokumentu jsou geniální, nejvíc mě zaujala část Death, škoda že byla tak krátká :( Ale je fajn, že sportovní dokumenty nenatáčí jen Redbull, ale že se na to zmůžou i jiní a dokonce bych řekl, že tohle bylo lepší než kde jakej Redbull film. Nádhernej soundrtack, záběry a jediná chyba byla možná to, že to chtělo být až moc geniální a části s točením tou blbostí jsou nudné. Střih je dokonalý, naprostá špička. 85%

• 8.5.2013  12:57
    Iron Man 3 (2013)

Vážně? 87%?! Přiznávám, že je to vtipné, drsné, herecké výkony jsou skvělé, ale co posrali byl ten konec! Proč? Proč všude cpou typicky sladkej americkej konec? Kdyť je to až nechutný, jak (spoiler) všichni přežijou a žijou šťastně až do smrti.. Jo a nepředvídatelná linka? Kde? Jediné co mě překvapilo byla část s Mandarinem, ta se vážně povedla. Rozhodně se mi Iron Man 3 líbil z všech dílů nejvíc. Nejsem jeho velký fanda, ale když se našla příležitost, tak jsem se do toho kina vydal. Klady jsou určitě v obsazení hlavních i vedlejších postav. Robert hraje naprosto úžasně a jeho záchvaty úzkosti jsou dobré, ale bylo jich tam málo. No nechce se mi to úplně rozepisovat. Nejsem zklamaný, ale mohlo to být lepší. Bylo to lepší než přeceňovaný Temný Rytíř Povstal, ale že by to bylo něco extra, jak tu všichni naznačují. To opravdu ne. 80%

• 13.1.2014  23:23

Irving by se hodil do scének Jackass, ale jako celovečerňák je to blbost, jak tu už někteří píšou, Knoxville to prostě celý sám neutáhne a 92 minut je zatraceně hodně. Nejlepší na celém filmu jsou závěrečné titulky, vlastně jediné co mě vážně pobavilo byla scénka s tučňákem, u zbytku jsem se třeba pousmál, ale není to ono. Slabší 3*, tu třetí jsem musel přidat za masku Irvinga, to jak dokáží nalíčit Johnnyho je úžasný, nikdy bych ho nepoznal.

• 16.11.2013  20:56

Naprostý překvapení. Tohle jsem si pustil jen tak z nudy a očekával jsem od teho trapnou komedii, u který se možná jednou zasměju, naštěstí jsem se mýlil a s čistým svědomím můžu říct, že jde o JEDNU z nejlepších francouských komedií. Dokonce mi tu nevadil a ni ten klasickej konec, protože ve filmu bylo tolik hlášek, že se konec dá odpustit a další důvod je scénka u titulků, která taky rozesměje a tak trochu odráží obraz dnešních muzikantů. Fakt mě to celý bavilo a nenudil jsem se ani minutu filmu. Iránec byl úžasnej a poslední napodobování bylo bezchybný :D 80% "Dělals to s fotkou mí mami?" :D

• 6.6.2013  16:16

Refn je pro mě oficiálně největší magor roku! Tohle nemůže natočit normální člověk. Místo toho aby natočil hollywoodskej trhák, tak natočí takovýhle film, který je jasným propadákem a nikdy se nemůže dostat do kladných čísel. Já nevím proč, ale film se mi příšerně líbil, když jsem vešel do kina tak jsem věděl, že nemůžu čekat nějakou akci. Upřímně, když jsem slyšel od pár debílků před kinem, že to je sračka, že tam nebyla žádná akce, tak jsem jim měl sto chutí říct, že jsou asi úplně vypatlaný, když od tohohle čekají akci, honičky atd... To měli jít na Rychle a zběsile. Ale to není zadarmo že? To byl asi ten problém...... Ryan za celý film řekne 3 smysluplný věty a zbytek záběrů jen kouká do kamery nebo vykřikne jedno, dvě slova. Takovýhle filmy mě strašně sraly a normálně bych to hned vypínal, ale tady mě to prostě chytlo už od začátku. Nejlepší části byli ty brutální. Mučeníčko toho chlápka v restauraci bylo naprosto famózní a docela nekoukatelný, teda pokud jste nějaká slabší osoba, co nemá ráda násilí ve filmech. Tenhle film vážně nejde moc dobře pochopit. Neřeší se tam, proč kdo koho zabil, hlavně začátek na vás vletí ani nevíte jak. Prostě jen tak z prdele někdo zabije šlapku. A už to jede. Jsou to obrazové a hudební orgie a Refn je vážně magor, který si dělá filmy pro radost a tak, jak se líbí jemu a né všem okolo. Tenhle film se nikdy nedostane do červené barvy, je až moc jiný než všechny ostatní filmy. Za mě luxusní film 80%

• 14.5.2013  16:23

Největší překvapení roku! Takovouhle akční jízdu jsem vážně nečekal. Skvělé herecké výkony, úžasně vypadající čarodejnice a brutální záběry. Scénka s Obrem je luxusní a krví se vážně nešetří. Když jsem se připravoval na tento film, tak jsem myslel, že dostanu průměrnou akční komedii pro děti a dostal jsem brutální krvavou jízdu s hromadou hlášek. Finální boj s čarodejnicí je dobrý a konec neurazí. Já tomu vlastně nemám vůbec nic co bych vytkl. Doufám, že co nejdřív vyjde dvojka, protože tohle je přesně ten typ filmu, který můžu a nikdy mě neomrzí. 90%

• 28.2.2014  00:03

Musí se ocenit to, že Španělé umí natočit kvalitně graficky zpracovaný animák, jenže tím to asi končí. Ono to není úplně nejhorší, jen se snaží až moc hrát na komediální stránku a to jim nejde. Jinak je to klasický animák pro děcka, nic co by vybočovalo, prostě přímí děj, který se nedá zkazit, ale už ani nepotěší.

• 25.11.2013  00:18

Stejnej podprůměr jako jednička, prostě nemůžu vystát tu nechutnou animaci lidí, trapnej příběh a jediný plus jsou zase mimoni, je jich tu víc, takže to potahali alespoň na ten průměr, ale jinak není o co stát.

• 18.3.2014  15:58
    Kameňák 4 (2013)

Na jednu stranu chápu, že má tenhle šit 20% možná si nezaslouží ani to, ale je vtipný, jak na to vesele všichni pořád koukaj, dokonce za to platí prachy v kině. Nechápu lidi, co dali odpad všem kameňákům a prostě se kouknou i na tu čtyřku, buď chtěli spálit pár mozkovejch buněk, nebo na to koukali jen z důvodu aby tomu mohli ten odpad dát a neměli černý svědomí, že to neviděli... Plus samozřejmě hromada lidí to ani neviděla a rovnou tam hází odpad, což je taky ubohost. Tenhle film je určitě největší sračka, a proto ho nikdy neuvidím a taky nebudu hodnotit.

• 27.12.2013  00:58
    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013)

Jak já tu dementní Moniku nesnášel, nechápu jak s ní může Brad tak dlouho vydržet. Byla to asi jediná vada na jinak úžasný sérii. Poprvé jsem se rozhodl, že budu koukat na Survivor jednou tejdně a nepočkám si na konec sezóny a vybral jsem si jednu z nejlepších řad vůbec. Vážně jsem si Blood vs. Water zamiloval a to hlavně díky starým tvářím a novým překvapivě sympatickým soutěžícím. Nečekaně hodně zvratů a zajímavě pojaté soutěže, kde se mohl poražený prohodit s jeho příbuzným. I po 26 sériích má Survivor co nabídnout a pořád vymýšlí nový překvapení.Jedna z mála sérií, kterou neposere ani vítěz, který si to vážně zasloužil, konečně to vyhrál taky někdo, komu jsem fandil. Doufám že bude někdo překládat další řady, protože Exi se nám sekl a už nechce překládat. Byla by to škoda, kdyby už survivor nikdo nepřekládal. Oblíbenci: 1. Ciera, 2. Tyson, 3. Brad

• 21.8.2013  12:26
    Kick-Ass 2 (2013)

Tak řekněme si upřímně, dvojka prostě není tak dobrá jako jednička. Nemá už to kouzlo. Není nová,drzá a už to není tak badass jako byla jednička. Nechápu co to tady plácáte, že to bylo drsnější než jednička, když to není pravda. Moje chyba byla ta, že jsem si koupil komiks, takže už jsem věděl o čem to bude. Samozřejmě, že ve filmu vynechali to nejlepší z komiksu. Například brutální znásilnění a nebo postřílení dětí na ulici, ale i tak je to dobrej akčňák ve kterym pro mě není vůbec hlavní postava kick ass, ale moje oblíbenkyně Hit girl. Tu postavu miluju. Její hlášky, to jak všechny zmlátí když je potřeba a ve dvojce i její rozhodování kým vlastně je. Ve filmu už není tolik hlášek a zapamatovatelných momentů, ale i tak si drží nadstandard. Někdo tu psal, že jsme ve filmu viděli polovinu komiksu zabijačka, který má vyjít příští rok v Česku. To je taky sračka, páč většina věcí je tam z komiksu kick ass 2 a nebo je to úplně něco jiného, co se v komiksu nikdy neobjeví. Počkejte si na závěrečnou scénku po titulkách. Nezdá se to, ale fakt tam je. Taková krátká a debilní, ale pobaví. 85%

• 28.5.2013  14:40
    Konečná (2013)

Typická akční jízda s Arnoldem. Nic nepřekvapí, všechno šlape jak má. Film neurazí, ale ani nepotěší. Vlastně jsem čekal celý film na Arnoldovu poslední drsnou hlášku. Tu jsem dostal. Sce už od začáteční scény bylo jasný, která to bude, ale i tak potěšila. Všichni si stěžujou na Knoxvilla a on tam přitom skoro není. Je tam jen v pár scénách a tam nehraje nějak extrémně špatně. Trochu mě děsili Arnoldovi záběry z blízka. Ty tam bejt nemuseli, už není to, co býval. Je to taková příjemná oddychovka, která nepřekvapí, ale neurazí. Starej dobrej průměr.

• 27.11.2013  20:45
    Konzultant (2013)

Co to kurva bylo? Film kterej se tváří, jako že se tam pořád něco děje, ale ve skutečnosti jen čůmíte na známý ksichty a nevíte proč a jak se tam vůbec dostali. Na co mít ve filmu hromadu známejch herců, když je celej příběh totálně o hovně? Podle mě je to zbytečný mrhání peněz a myslím, že tenhle film si na sebe nemůže vydělat. Ani se nedivím, že se neobtěžovali vůbec nic vysvětlit, protože by to zabralo další hodinu čisté nudy. A vlastně co se snažím, celý to tu popsal StarsFan, kterej jako by mi viděl do mozku. To stejný jsem měl já, doteď vůbec netušim o čem to bylo. Jediný plus byl ten konec, ale jen kvůli tomu, že se to konečně rozjelo a najednou ksicht Cameron Diaz a konec. Celej film je jedno velký WTF. 1* za poslední část filmu a druhá za sumečka :D