kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

1 3 4 5 6 7 8 9 13 18 24
    • 5.9.2013  17:21

Kdyby mi někdo před rokem řekl, že uvidím film s Bradem Pittem a zombie apokalypsou, tak bych se mu vysmál. To mi prostě nikdy nešlo dohromady, ještě když jsem myslel, že už mě zombie film nemůže ničím překvapit, ale stal se zázrak a já viděl jeden z nejlepších zombie filmů vůbec. Úžasný scénář, který překvapil tím, že není jako každý druhý a jde si vlastní cestou. Pár epických momentů se zombíkama a skvělé řešení zombie apokalypsy. Dokonce se mi to zdálo i reálné, hlavně ten důvod, proč by zrovna tenhle způsob mohl fungovat. Brad Pitt hraje skvěle a zbytek nezaostává. Skvělé překvapení 85%

• 23.8.2013  13:07
    Sígři ve výslužbě (TV pořad) (2013)

Příšerná sračka! Nic jinýho k tomu nejde říct.

• 13.4.2014  23:21
    The Den (2013)

ÚŽASNÝ! Jasný, není to nějakej průlom v hororech, ale svůj účel to splnilo, tohle bych pouštěl dětem ve školách! V těchto filmech je kámen úrazu výběr herců, ale tady byli herci vybraní skvěle, hlavně hlavní představitelka byla, jak už tu dost lidí řeklo sympatická a hezky se na ní dívalo. Největší plus filmu je ale gradace, která začíná nabírat tempo hned od začátku. Ani se nestihnete rozkoukat a už se řežou první hlavy. To mi připomíná, že některé záběry jsou vážně chuťovka, není jich moc, ale ty co tam jsou, jsou zpracovaný dost kvalitně. K tomu je film napínavej jako prase, do konce nevíte co se s hlavní představitelkou stane, prostě kvalitně odvedená práce, ten konec to zabil. Největší spokojenost. 85%

• 2.9.2013  19:58

Hezká animace, to je asi tak všechno, co si z tohohle kraťasu beru. Nevim co maj všichni na tom, že to je kontroverzní. Tak nějakej cápek zabíjí hajzly.. mega kontroverzní vážně... 55%

• 2.2.2014  19:40

Co jsem to zase viděl? Takovej ten film, který má být horor, ale je to komedie s hromadou krve. Vybuchující hlavy byli hezký, ale mohli to občas trochu pozměnit. Když se hodinu a půl koukáte na lidi o kterých nevíte nic a je vám úplně jedno co se s nimi stane, tak vás to po chvíli přestane bavit. Natočený to je strašně a herci jsou taky na hovno a přesto to není odpadový film, některé hlášky jsou fakt vydařený a ke konci to začne být zajímavý, hlavně hádka hluchých nebo poskakování po trávě na konci filmu bylo podařené. Takže jedna hvězda za vtipné momenty (i když nebyli úmyslné) a druhá za tu hromadu krve, kterou vážně nešetřili. Jinak konec nepotěší, ale ani neurazí.50%

• 16.11.2013  23:26

Klasická parodie, u který se spíš stydíte za ty hovada, co tuhle sračku vymysleli, ale tady je jedna věc, kterou jiný parodie nemají,a to je Maiara Walsh, která je příšerně podobná Jennifer Lawrence. Dokonce bych řekl, že umí hrát a to se v parodiích moc nestává. Pár vtipnejch momentů nastalo, ale zbytek je jen trapná hovadina. Pořád je to lepší než Scary movie 5, ale to zase nebylo tak těžký, takže 40% odpovídá kvalitě filmu.

• 8.11.2013  16:01

Film by se dal rozdělit na dvě části. Na tu, která se odehrává v Asgardu a na jiných planetách a na tu, která se odehrává na zemi. Asgartská část je temnější, bere se víc vážně a samozřejmě je tam hromada efektů aby to vypadalo draze. Funguje to skvěle a vypadá to krásně, ale stejně mě víc zaujala ta linka na zemi, která je braná spíše jako komedie, než vážný film. Konečně se do filmu vměstnala i část kvalitní komedie a některé vtipy a situace jsou vážně skvělý. Největší výbuch v kině nastal u Lokiho Kapitána Ameriky. Jak tohle někoho napadlo :D Příběh je skvěle vygradovanej a ubíhá svižně, takže se ani chvíli nenudíte, k tomu hromada úžasných postav a herců. Film se zvedá s každým objevením Lokiho na scéně, v jedničce mi sympatickej nepřišel a nechápal jsem jak z něj můžou bejt všichni tak udělaný, ale ve dvojce Loki prostě válí. Jeho komentování letu nebo vlastně každá věta, kterou řekne je boží. Myslel jsem že film budu hodnotit 4* protože se tam objeví pár Americkejch klišé, ale 4* jsem hodnotil jedničku, která byla o hodně horší, takže zvedám na 5* a to taky díky úžasnýmu koncovýmu zvratu, kterej nečekal snad nikdo. Já se skvěle bavil a jsem nadmíru spokojen. 90% Momo nemůže hejtit lidi v kině, tak vyhejtila alespoň mě v komentu, jsem poctěn :D Divný že tě nudil Thor, ale u nudný chujoviny jako je Pain and gain si se bavila :P

• 8.8.2013  23:16

NA POŽÁDÁNÍ HELLSTRUCK ZMĚNĚNO xD.... Tahle část byla víc "akční" než první část a celá byla taková vtipnější, takže si zaslouží větší hodnocení. Závěrečnej běh k pramenu Nilu byl úžasnej, ale nasral mě vítěz xD A jednoznačně nejlepší auto bylo Subaru! Ale celej speciál Afriky byl skvělej.

• 5.12.2013  22:55
    Trans (2013)

Slušná krimi, kterou tahá James, ale musím říct, že ve Sviňákovi prostě vypadá líp, vousy z něj dělaj úplně někoho jinýho, jako uhlazenej vypadá divně. On je to dost podivnej film, ve kterým mě ze začátku dost vadila ta hypnóza, která mě otravovala, ale nakonec jsem si zvykl a celý děj mě docela vtáhl. Došlo i na zvraty a povedenej konec, takže já jsem spokojen. 75%

• 6.11.2013  20:19
    Turbo (2013)

Pořád je to to samí. Chápu že to je pro děcka, ale mohli by vymyslet trošku jinou story, tohle už začíná nudit. Shrneme si to ( jo možná to bude obsahovat spoilery, ale stejně už to všichni znaj, takže žádnej problém) Outsider, kterej má svůj sen a všichni ho za to hejtěj. Je sám a jeho vlastní bratr mu řiká, že jeho sen je blbost. Pak Trubo udělá průser a oni ho vyhoděj z gangu šneků, on se urazí a vyrazí na cestu. Shodou náhod se z něj stane superšnek a on se svým bratrem odejde. Dostane se k dalšímu ubožákovi, kterýho nečekaně jeho vlastní bratr taky považuje za blázna a Turbo se tím ubožákem skamarádí. Oba si hodlají splnit svůj sen a už mě to nebaví vyprávět, takže to zkrátim. Prostě šnek někoho obdivuje, ten je v klidu, dokud šnek nezačne dotírat, pak je velkej závod, u kterýho to vypadá, že šnek prohraje a najednou se tam objeví jeho bratr, kterej ho hejtil a řiká ať to nevzdává a on to nevzdá a že nevíte co se stane? ON VYHRAJE! No néé to nikdo nečekal. Oukej konec příběhu. Ale musim říct, že to byla občas sranda a Tito byl vážně dement, ale byl vtipnej. Plus dabing byl skvělej, takže slušnech 65%

• 13.5.2013  18:10

A já se tak těšil. Vážně jsem myslel, že půjde o kulervoucí thriller, s excelentním závěrem. Bohužel jsem dostal průměrnou podívanou na vystrašenou Halle Berry a na psycho Eklunda. Oba hrají své role skvěle, ale chtělo to prostě něco víc. Víc napětí a hlavně lepší soundtrack. Hudba je přehnaná a vždy to udělá takový hluk, že to spíš pobaví než aby to vystrašilo nebo prohloubilo napětí. No a pak přišel konec.. Z thrilleru se rázem stala komedie u které se všichni v kině smáli. To co předvedli je naprostý výsměch celému filmu. Ale právě kvůli tomu konci bych vám ten film doporučil. Protože víc zkurve*ej konec u filmu jsem už dlouho neviděl. Když už z Eklunda udělali Terminátora, tak to mohli nějak dokončit a né to ukončit tak dementně. Velké zklamání, slabší 3*

• 29.10.2013  00:09

Myslel jsem si, že půjde o stejnou jízdu jako v případě Shaun of the dead a Hot Fuzz, ale bohužel se stejná jízda nekonala. Simon Pegg už nám stárne a jako by se stárnutím přicházel o smysl pro humor. Za celej film vyslal asi jen dvě hlášky a zbytek obsazení taky není nic extra, Frost hraje až moc vážně a moc mu to nejde, ta role mu nesedla. Další věc, která mě docela srala je, že to vykrádá to nejlepší z výše zmíněných filmů. Nic převratného Wright nevymyslel a je to vlastně pořád o tom samém, až na to, že místo krve všude cáká inkoust, ale abych jen nekritizoval, tak jsou tu dvě věci, které mě na filmu vážně bavili, a to byli bitky, které byli vážně skvělé a dokonce se mi zdálo, že měli smysluplnou choreografii a bavil sem se u nich a další věc jsou ty efekty, které jsou vážně boží, ale bohužel to je tak všechno co film nabídne. Možná to bylo velkým očekáváním, ale jsem z World's End zklamanej. 60%

• 16.9.2013  10:11

Z úžasného Pixarovského animáku udělali nalajnovanou lehkou pohádku pro děti. Proč? Příběh je totálně nalajnovaný a nečeká vás žádné překvapení nebo nějaký malý zvrat, prostě nic. A nejhorší je, že ani prostředí nebo animace není nic zázračného. Prostě stará klasika, jen tam není nic navíc. Nejvíc potěšili odkazy na první díl a malej Mike. Zbytek nestojí za řeč. Dokonce to nebylo ani vtipný a co je nejhorší! I poslední scéna, která je většinou to nejlepší z celého filmu, je tady trapná. Škoda tak jsem se těšil.

• 9.8.2013  23:50

Zásadní problém filmu je ten, že si nikoho neoblíbíte a všem přejete smrt. Prostě skupina naprosto nesympatickejch lidí v čele s Brinkem, kterýho famózně zahrál Michael Cera. Nejradši jsem měl vážně tu Alicii a vůbec jsem se jí nedivil, že se v tý skupince tak trochu zbláznila. Celý film to vypadalo na slabší 4*, ale nakonec musim hodnotit trojkou, páč ten konec je prostě špatnej a nedotaženej. Nevim jestli jim došli prachy nebo to takhle vážně zamýšleli, ale nehodí se to tam. Dobré herecké výkony pokud měli všichni hrát zmrdy, ale mě to nějak nesedlo. Škoda. A horor je totálně špatný označení filmu. Tohle nebyl horor v žádným případě. Dokonce ani ten Thriller. Prostě to bylo Drama o divnejch lidech. Nevim jak jinak to popsat. 65%

• 16.12.2013  00:29
    V hlubinách (2013)

Od Erika jsem ještě žádnej film neviděl, ale uvažuju o tom, že to napravím, protože Pioneer je překvapivě dost kvalitně natočený Thriller se skvělými herci. Výsledek umocnila věta "natočeno na základě pravdivých faktů" ale film to nikomu nevnucoval a dal mi pořádnou dávku napětí a tak trochu beznaděje, protože přesně takhle by se zachovali společnosti i teď. Prachy prachy prachy, o nic jinýho nejde. Místo toho aby uznali chybu to svedou na někoho, kdo byl u toho a nebyl tak docela při smyslech a ještě k tomu to je bratr zemřelého, takže si myslí že bude truchlit, jenže se zmýlili a Petter se začne zajímat o to, kdo za všechno může a to se samozřejmě nelíbí hnusům z vrchu, tak ho začnou pronásledovat a chtějí ho zabít, celý se to vyvíjí dost překvapivě a do konce jsem nevěděl jak to skončí. Jsou ale dvě věci, který se mi tolik nelíbili a to je hudba, která se do filmu vůbec nehodila, to musel vybírat nějakej hluchej důchodce. A druhá věc je konec, který bych si představoval trochu víc vyhrocený, ale jinak spokojenost.

• 20.7.2014  22:32

Čekal jsem hodně, podle hodnocení to měl bejt skvělej horror, ale to rozhodně nebyl a to jsem si nestáhl horror s rybičkou, jako někteří :D Ale vážně Beneath a vůbec mě to nebavilo, myslel jsem, že půjdu o psychologický horror, kde se bude měnit psychika postavy a nebudu vědět, kdo koho zabíjí, jenže konfliktů mezi postavami bylo málo, postavy se vůbec nemění a vlastně to byla i nuda, ve které se začne něco dít až v 50 minutě, do tý doby je to úplně o hovně. Na Beneath jsem se těšil a možná to byla chyba, pár brutálnějších záběrů to rozhodně nezachrání. Dokonce je to předvídatelný, nevím, vážně zklamání, nebavilo mě to, dal jsem 3*, ale ani to si tenhle film nezaslouží. 2*

• 27.7.2013  17:30

Přeceněnej Wan. Jak já se na ten horor těšil a nakonec to je zklamání. Koukal jsem na nějaké ty negativní hodnocení a já se s tím hodnocením docela stotožňuju, páč jsem dostal film složenej asi z 10ti hororů. Neni tam nic nového a mě to připadalo jako horor, který prostě jen odkazuje na jiný horory. Když se to konečně rozjelo a já se dvakrát málem posral, byl konec. Byli tam 2 naprosto luxusní lekačky, ale to mi prostě nestačí, ještě když to totálně poserou Americkým happy endem, který si mohli odpustit. Proč ho tam sakra srali? Proč to nebylo ukončeno alespoň jako insidious nebo Saw? Nic prostě neskončilo úplně dobře a najednou udělá Wan tohle. Možná jsem čekal něco víc než okopírovaný film s pár lekačkama. Moje chyba. 65%

• 15.7.2013  20:32
    V/H/S/2 (2013)

Stejný problém jako u jedničky, první povídka úžasná! Dokonce bych řekl 6ti hvězdičková, ale ten zbytek jde do průměru. Musí se ale přiznat, že jsou ty povídky záživnější a hlavně líp natočené. Implantát v oku je úžasnej způsob jak natočit film. Udělal bych víc filmů na tenhle způsob. No nic je to lepší než jednička, ale ještě bych udělal trojku, aby se příběhy ještě víc propracovali. 70%

• 10.2.2014  22:11

Úžasná psychologická hra, kde netušíte, kdo je hodnej a kdo zlej, kdo co hraje a jak se to všechno vyvine. Film mě bavil od začátku do konce, je sranda myslet si, že víte kdo je kdo a chvíli na to čumíte jak debil, protože jste se totálně spletl a to se stane za film asi 4 krát, možná víckrát. Film se zdá hrozně zmatenej, ale všechno do sebe nádherně zapadá a nakonec z toho vypadne něco úžasného. Rooney Mara hrála naprosto úžasně a nejspíš kouknu na víc jejich filmů, jedna z mála hereček, která má takové přirozené kouzlo a uvěříte jí všechno co její postava řekne. Jediná chyba byla obsazení Catherine, která se mi do filmu vůbec nehodila. Dalo by se na její roli sehnat milion lepších hereček, které by zahráli líp její postavu. Je to škoda, jinak bych šel na 5*, ale i tak, rozhodně stojí za shlédnutí. 85%

• 11.1.2014  14:12

Vlk z Wall Street si zaslouží 5* už jen proto, že zvládl svojí megadlouhou stopáž 180 minut a ani chvíli nenudil. Film je nabitej vtipem a úžasnými scénkami a hláškami. DiCaprio je úžasnej herec, který umí zahrát všechno a tady to znovu ukázal. Pobavil i Jonah Hill, kterej hrál divnýho chlápka co píchá svojí sestřenici, ale zahrál to úžasně a nakonec to nejlepší. Teda co se vzhledu týče. Kde sakra vyhrabali Margot Robbie? Doteď jsem jí neznal, ale musím říct že hraje úžasně, je nádherná a nebojí se použít svoje tělo, takže naprostej ideál herečky, lepší herečku na tuhle roli vybrat nemohli. Na začátku jsem si řikal, že je to zase nadhodnocený a jak může dát někdo 5* filmu, kterej má 3 hodiny a je z prostředí Wall street, ale spletl jsem se, je to prostě úžasná podívaná s hromadou vtipů a scének, které se stanou legendárními. Nejlepší scénka je rozhodně ta část, když si dá Jordan drogu Lemmon (nevím přesně jak se to psalo) A pak slejzá schody a jede autem, takovejch hlášek a úžasnej výkon Leonarda se jen tak nevidí, takhle jsem se už dlouho nezasmál. Snad první film, u kterýho jsem vydržel 3 hodiny sedět a nepřemejšlel jsem o tom, kdy už to konečně skončí.

• 17.8.2014  23:10

Skvělé obsazení, holky byli krásný a dokonce uměli i celkem hrát, měl jsem svoje oblíbenkyně a byli tam i zmrdi, který jsem chtěl vidět mrtví, vlastně se mi to dost líbilo, i když to byla hrozná kravina, jedinej problém byli ty retardovaný kamínky, to byla prostě taková sračka, že to není ani možný, naprostá zbytečnost, kdyby to vymysleli líp, tak bych šel s hodnocením i výš, ale takhle to byla jen vtipná kravinka, která zabavila, ale podruhý na ní už nejspíš nikdy nekouknu,

• 21.1.2014  23:14

To co Ben Stiller vytvořil je naprosto úžasný. Znám ho jen z primitivních komedií a jeho největší režijní dílo je Tropická bouře a Zoolander. Nic ale vůbec nic jsem od toho nečekal (kdo by taky čekal) a najednou jakoby Benovi přeskočilo a natočil tu nejúžasnější dobrodružnou komedii o věčném snílkovi, který se dostane na místa, o kterých by ani nesnil. Když si to vezmu, tak příběh není nějaký extra dobrý a zápletka s fotkou je při nejmenším nepravděpodobná, ale způsob jakým je celý film vyprávěn je natolik fascinující, že tohle hned přehlédnete a kocháte se úžasnou krajinou a precizně udělanými efekty. Příběh je sice na první pohled primitivní, ale na konci je úžasné propojení (peněženka, obal časopisu), které když jsem viděl, tak jsem jen čuměl s otevřenou pusou a nevěřil svým očím, na jaké úžasné dílo jsem to narazil. Tohle je prostě nádhera, kterou by měl každý vidět, obrovská poklona Benu Stillerovi, který natočil svoje životní dílo.

• 13.1.2014  19:12
    Wentworth (TV seriál) (2013)

Nikdy jsem nebyl na vězeňský drama a ani jsem nikdy nepřemýšlel o tom, že se na něj podívám, jenže pak přišla Hellstruck s tím, že je tu boží drama Wentworth a když jsem se nudil, tak jsem si pustil jeden díl a to jsem neměl dělat! Od tý doby jsem nedělal nic jinýho, než že jsem koukal na Wentworth a na úžasnou, božskou, nádhernou a drsnou Nicole de Silva alias Franky do který jsem se zamiloval od prvního dílu, její postava je napsaná naprosto famózně a přebírá úlohu hlavní postavy, kterou měla být Bea, ale její postava není moc sympatická a prostě to není nic extra, né že bych jí taky neměl rád, ale oproti Franky je to prostě bída. Seriál mě začal bavit už od prvního dílu a bavil mě až do dílu posledního, není tam žádný díl, který by byl nějak extra slabý nebo průměrný. Wentworth je kromě Franky založen ještě na jedný věci, a to je napětí a očekávání, protože postavy jsou napsány tak, že nikdy nevíte co udělají příště. Postava do které bych to nikdy neřekl najednou začne pít a změní se ve zrůdu, nebo zjistím že má svině kterou jsem neměl rád problémy a už mi příjde milejší a v dalším díle to zase brutálně posere, no prostě naprosto vynikající seriál, který si zaslouží 5* a kvůli Franky si ho hodím i do topky, protože takhle Sympatickou herečku jsem už dlouho nezažil

• 10.4.2013  16:12
    WrestleMania XXIX (TV pořad) (2013)

Strašně podprůměrná wrestlemania s hlavnim segmentem, že by se z toho jeden posral... Super man Cena proti stár Rockovy. A ještě k tomu podruhý za sebou a stejně debilní zápas, kde se opakovalo pořád to samí dokola. Celá wrestlemania neměla jedinej zápas, který by byl nějak extra dobrej. Naštěstí to trochu zvedl zápas undertaker vs CM Punk a Triple H vs Brock Lesnar ale tohle byli dopředu jasný zápasy. Bylo jasný kdo vyhraje. Jedna z nejhorších wrestlemanií co kdy byli. Show Raw den po manii byla milionkrát lepší a doporučuju jí shlédnout! Tam je překvapení a dobrejch zápasů o hodně víc než tu.

• 9.10.2013  18:24
    Zmizení (2013)

146 minut čistokrevného temného krimi s úžasnými herci a napětím, které vydrží až do konce! Celou dobu se tam něco děje a já jsem až do konce netušil, kdo je vrah a únosce. Film mě vedl celou tu dobu úplně na jinou stranu a hrál si se mnou jak s debilem. Měl jsem tolik možností a tahle tam nebyla. Pokaždý, když už si myslíte, že jste před děejm a že už víte kdo je vrah, tak vás chvíli na to film přesvědčí o úplném opaku. Herecké výkony jsou naprosto luxusní, ale co předvádí Hugh Jackman, to jsem u něj snad ještě neviděl. Věřil jsem mu každé slovo a jeho krvavý oči mě donutili mu fandit až do konce. Kdybych na to měl koule, tak udělám úplně to samý, kdyby se něco takvýho stalo mému dítěti. Kdybych věděl kdo je podezřelý a že ho policie pustila, tak bych byl taky nepříčetný. Jake si zahrál typickýho fízla, kterého ale postupem času celý případ pohlcuje a on neví co s tím. Paul Dano hraje vážně nechutnýho úchyláka a jeho hlas byl hnusnej už od začátku. Jediné co mi na filmu vadilo, byla část s náhrdelníkem, kterého jsem si všiml hnedka a Loki hledal spojitost dost dlouho, ale to je asi jediné, jinak je film zaměřený na úplné maličkosti, které vedou k dopadení únosce a vraha. KONEČNĚ pořádná temnota, která se tu už dlouho neobjevila. Jo a miluju ten konec! Už jsem se bál, že to poserou a oni to nádherně usekli! Prisoners se do mí topky nevejde, ale má k tomu blízko, možná se tam po dalším shlédnutí dostane. 95%

• 2.3.2014  01:07

Konečně pořádný film se starejma páprdama! Poslední dobou se strašně snaží všichni vydělat na starších hercích a točí filmy plné nostalgie, bohužel je to většinou dost o ničem a jsou to spíše průměrné filmy, ale to neplatí o Grudge Match. Marně jsem hledal záminku, proč nedat plný počet, čekal jsem na konec, který mi většinou film zkazí, ale nekonalo se nic, konec sice úplně nepotěšil, ale šlo o typický konec, který ani neurazil. Navíc poslední dvě scénky mezi titulky jsou naprosto dokonalý! :D Jinak Stallone a De Niro jsou perfektní, skvěle zvládli i choreografii boje a závěrečný zápas je epický a radši jsem ani netypoval kdo by mohl vyhrát. Víc jsem ale fandil De Nirovi,kterej byl celou dobu na ránu, ale nějak jsem si ho oblíbil. Je to celé pojatý hlavně komediálně, ale dramatické momenty tam jsou naprosto skvěle vsazené a docela u nich i ztuhne úsměv na rtech. Konečně film který nevsází jen na opotřebovaná jména, ale zaujme i příběhem a vedlejšími postavami, který jsou taky skvělý, i ten negřík Kevin Hart mě vážně bavil, jeho obličejové hraní je dokonalí. 90%

• 19.2.2014  22:49

1 800 hodnocení a já kouknu zrovna na tokovou blbost. Začnu plusy, který tu jsou tři. První je Katrina Bowden, která sice neumí tak skvěle hrát, ale je krásná a v tomhle filmu byla jediná, na kterou se dalo koukat. Druhý plus je to, že film nenudí, krátká stopáž uteče rychle a nakonec třetí plus je konečná řežba. Ono pár brutálních efektů je hezkých, ale to nestačí. I když tu byli pozitiva, tak je pro mě ten film strašně zbytečnej, Nic novýho nevymyslel a celý je to strašně béčkový. Paz de blabla je nechutná, odporná "herečka" která by snad nemohla hrát ani v pornu, obsadili snad tu nejhnusnější a nejhůř hrající herečku, kterou našli, pro ní by měli být filmy od Asylumu vrchol slávy. Celý film mě tam srala, jak její mluva, tak její ksicht a prostě všechno. Docela jsem se na film těšil, nečekal jsem nic božího, ale alespoň na ten průměr se to mohlo vyšplhat, bohužel to celé shazuje Paz. 50%

• 1.12.2013  20:18

Pevně doufám, že se dotočí Fast & Furious 7, protože tohle si Paul Walker nezaslouží. Strašně levný nezáživný film, s předvídatelným dějem a naprotosto "nečekaným" koncem. Jediný plus je Walker, který potahal celý film, a ten se tak vyhl odpadu.

• 24.11.2013  17:55
    Český slavík Mattoni 2013 (TV pořad) (2013)

Na takovouhle mrdku se odmítám koukat, ještě když vím, že si dělaj organizátoři s hlasy co chtěj. Alespoň to tak platí u internetových hvězd, kde byl ještě před 3 dny před slavíkem na prvním místě Řezník, který rozsekával všechny ostatní interprety. Sami se na svých stránkách prokecli. A najednou se jakoby úplně hlasy vypařili a řezník úplně zmizel. A co je nejhorší, vyhrál to ten vypatlanej dement Džony Mačeta, nebo jak se ta pička jmenuje. Hnus. http://musicserver.cz/clanek/45573/Kterak-si-Cesky-slavik-urizl-ostudu-a-jak-zarizl-Reznika/ Tady je to potvrzený, ať se jde česká hudební scéna a celý slavíci podřezat! Český slavík kurví hudbu!!!

• 2.10.2013  20:08

Tenhle film vám nabídne za 1) Bad-ass výraz Dannyho. Za 2) Nafouklou hlavu Mickeyho a za 3) pár dobrejch přestřelek což je na jeden film docela málo. Od tohohle filmu jsem nečekal nic a přesně to jsem dostal. Příběh o hovně se špatnými herci a pár přestřelkami, který se opravdu vyvedli, ale to mi vážně nestačí. 45%

1 3 4 5 6 7 8 9 13 18 24