kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

1 2 3 4 5 7 13 18 24
    • 26.8.2014  19:30

První díl za 5*, druhý za 4* a třetí nemůžu jinak než jen za 2*, protože mě to nehorázně zklamalo, ono už ve dvojce jde vidět, že to upadá, přitom má víc procent, což doteď nechápu, ale já miluju první díl z několika důvodů, konečně se sešli největší akční legendy a natočili spolu drsný, krvavý film, jako za starých časů, nebáli se toho a srali na nějaký malý haranty, dělali to pro pravé fanoušky a pak přišel ten dement Chuck Norris, kterej zařídil, že dvojka bude pro malý haranty a krev skoro úplně vymizí, ve trojce bohužel pokračují v trendu, protože zjistili, že vydělali víc (jak nečekané) a už se to prodlužuje zase jenom pro prachy, mrzí mě kam to dospělo, tenhle díl mi přišel fakt strašnej, průměrná akce a podprůměrné efekty, jediný pozitivum byl Antonio Banderas, kterej hraje naprosto božsky, fakt mu ta role ukecanýho blba sedla a byl v ní boží, bohužel to bylo to jediný, co mě tam bavilo. Dokonce jsem ke konci usínal, kvůli přetaženýmu času, dvě hodiny je fakt hrozně moc, bylo to zbytečně natažený. Škoda.

• 26.8.2014  09:56
    Kristy (2014)

Průměrnej home invasion na Kristy, škoda, že se tam víc neukazuje Ashley Greene, protože to by film hned trochu vyhouplo, takhle to je obyčejný milionkrát omletý téma, docela se divím, že má film tolik procent, když maj podobné filmy kolikrát méně procent a všichni je hejtují, že je to pořád to stejný dokola.... Ale musím říct, že film utekl vážně rychle, na začátku se vlastně ukáží jen místa, kde bude probíhat hon a hned potom se začne, na nic se nečeká a krátká délka filmu je fakt přínosem, protože si nedokážu představit, že by ten film byl delší, takhle to byla fajn popcornovka, která sice nenadchne, ale koukat se na ní dá a neurazí. 60%

• 25.8.2014  07:09

Docela chápu, co všechny na tom filmu tolik štve, je pravda, že se děj vlastně skoro vůbec neposouvá a nic vážného se tam neděje, ale pořád to je pro mě úžasné Drama s dokonalým Jackem O'Connellem, je skvělé jak se dokázal vyšvihnout až do takových filmů, zaslouží si to, je to skvělej herec. Zpátky k filmu, jak už jsem psal, nic se tam neděje, ale film uteče hrozně rychle, já myslel, že mám za sebou 30 min a ona už byla nějaká 110 minuta, film mě dost vtáhl do děje a naprosto jsem si ho užil, linka fotřík/syn je skvělá a bejt syn a zjistit tohle o svém otcovi, o kterým si myslím, že je jeden z vůdců vězňů, tak ho asi pobodám a někde ho zahodím... Konec filmu je skvělej a v jednu chvíli mi bylo fakt úzko z toho, co se tam dělo, ale celé to dopadlo tak jak to dopadlo a já jsem spokojenej. 80%

• 19.8.2014  22:35
    Želvy Ninja (2014)

Velký zklamání, sice jsem na to šel jen z nostalgie a kvůli tomu, že to bylo zadarmo, ale čekal jsem akční jízdu plnou vtipu, prostě jako byl seriál, bohužel jsem dostal Megan, která už není ani tak hezká a pořád neumí moc hrát a pár zmutovanejch obřích želv, který byli méně vtipný než jsem čekal, je to škoda, ale abych jen neremcal, tak to uteklo vážně rychle a moc jsem se nenudil, začáteční proslov je zajímaví a skvělý, ale pak to začalo nudit a já začal zívat, pak se konečně objevili želvy a začala alespoň na chvíli akční jízda, která mě hrozně bavila, jenže pak je tu konec a retardovanej proslov, málem jsem se z toho přeslazenýho konce poblil, plus všechno dopadlo přesně tak, jak jsem čekal, a celej konec je hrozně nepovedenej... Mám chuť dát jen 2* a asi to i udělám, protože tohle mě vážně zklamalo, čekal jsem o hodně víc, ještě že před kinem u Billy byl tancující bezďák, ten mě zabavil víc.

• 17.8.2014  23:10

Skvělé obsazení, holky byli krásný a dokonce uměli i celkem hrát, měl jsem svoje oblíbenkyně a byli tam i zmrdi, který jsem chtěl vidět mrtví, vlastně se mi to dost líbilo, i když to byla hrozná kravina, jedinej problém byli ty retardovaný kamínky, to byla prostě taková sračka, že to není ani možný, naprostá zbytečnost, kdyby to vymysleli líp, tak bych šel s hodnocením i výš, ale takhle to byla jen vtipná kravinka, která zabavila, ale podruhý na ní už nejspíš nikdy nekouknu,

• 12.8.2014  11:49

První díl ze srdce nesnáším, dal jsem mu dokonce odpad, proto jsem na dvojku nechtěl nikdy kouknout, ale hodnocení a doporučení ostatních mě přinutilo se na dead snow 2 kouknou a udělal jsem dobře. Jde o úžasnou komedii, plnou krve, ale i luxusních charakterů, hrozně mě to celé bavilo. Dementní policajti, mentál, kterého pořád oživují, Zombie tým, Martin s náckovskou rukou, prostě naprosto úžasně vymyšlené, od začátku do konce, příběh je taky skvělej, jsem rád, že jsem tomu dal šanci, protože jde úplně o něco jinýho než u jedničky, i když to je na první pohled to stejný. Doufám, že někdy v budoucnu vymyslí i trojku, i když nevím, jak by překonali takovou bitvu, která byla ve dvojce. Velká spokojenost. 80% .... Konečně 666 koment... teď už se mi nechce nic psát, tohle číslo by tu mělo zůstat navždy.

• 12.8.2014  11:44
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Je vtipný koukat na to rozdílný hodnocení, ano je to béčkovej možná céčkovej film, ale jako komedie to slouží naprosto úžasně a přesně o tohle těm lidem v Asylumu jde, fakt jim nejde o to, aby na tom vydělali, vědí že točí sračku a prostě jí natočí tak, aby se lidi mohli zasmát, což se u mě teda povedlo. Scéna s motorovkou, ten zpomalenej záběr, já chcípal smíchy :D Je to hrozná sračka, ale je to sračka, která je vtipná a nenudíte se ani chvíli, uteče hrozně rychle a je to prostě boží. Hrozně moc nereálný, poslední scéna v tornádu je taky hrozně libová, mě se to fakt líbilo.

• 4.8.2014  16:20

Marlon je naprostej magor, ty jeho výrazy a křik je prostě dokonalej, škoda, že většina filmu je tak hrozně trapná. Příjde mi, že jednička byla lepší, pamatuju si víc scén, z dvojky si budu pamatovat jen scénu se psem, to je naprosto dokonalý, u toho jsem málem brečel smíchy a pak narážku na Scary Movie a ještě Annabelle, kze který udělali hroznou couru. Ale u ní se mi líbilo jen pár scének, pak už to bylo trapnější. Hodněkrát jsem si si úplně představoval ten originální film a pak přišel nějakej naprosto debilní vtip :D Jednička byla lepší, bylo tam víc vtipných momentů, takže bohužel jen za 2*, ale stejně chci další díl! Jo a Chezush chtěla dát 3*, fakt hnus jako! :D

• 3.8.2014  17:23

Tom Hardy předvedl další ze svých dokonalých výkonů a drží tenhle film v nadprůměrných číslech, celé to bylo jen na něm a on dokáže svým hlasem a výrazy tak vtáhnout do filmu, že vás to nestihne ani začít nudit a už je konec filmu, přitom jde o na první pohled primitivní příběh, Chezush to vystihla naprosto úžasně " Ale stejně je Hardy borec, zvládnout takhle celý film sám. Bych nikdy nečekala, že mě budou nějaký žvásty o betonu bavit " Je to úžasný film, jen mi tam pořád něco chybělo k tý 5*, nějaký zvrat, nebo událost, kterou bych si pamatoval, konec je takovej nijakej, takže za to 1* dolů, ale jinak jde o další dokonalý film, ve kterém účinkuje Tom Hardy.

• 30.7.2014  00:11
    Stopy krve (2006)

Tohle fakt nechceš :D Nádherná výprava do minulosti za Německou úžasnou kamerou a dokonalým střihem! Hééj to byla taková píčovina, nechutně natočený, debilně zahraný a děj? To Němci asi neznají, prostě bulšit největšího kalibru, jedna hvězdička za to, že jsem se u pár scén vážně bavil.

• 29.7.2014  22:17

Sorry ale musím... Lukrecie ty nejsi moc normální co? Co jsi jako čekala? Viděla si jedničku?! Čekala si, že tam bude Sněhurka a bude se tam honit se zvířátky?! Ano Purge 1 i 2 jsou o zabíjení lidí, je to HOROR/THRILLER/AKČNÍ přečti si to, to že je něco zadarmo neznamená, že tam musíš hned jít a pak tu kazit hodnocení, když takový filmy nesleduješ, tak na ně někoukej, fakt nevím co sis myslela... Díky...... Tak a teď k filmu. Škoda toho začátku filmu, sice tam musí bejt nějaký vysvětlení a něco aby jsme se vcítili do postav, ale trvalo to dlouho, hlavně linka s matkou,dcerou a dědou. Ale jak se setkají všechny páry a sympaťák Frank Grillo, kterej se pomalu ale jistě stává jedním z mích oblíbenců, tak se to pořádně rozjede a není čas se nudit. Konečně ví, co od Purge chtějí, né jako v jedničce, kde byla každá část filmu úplně něco jinýho. Dvojka se hodně liší, jde vlastně o úplně něco jinýho, co se vyprávění a celého příběhu týče a je to krok správným směrem. Jeden moment si budu pamatovat na pořád a to scénu "Miluji tě" :D Prostě dokonalost. Jen ten konec mě trochu zklamal, ale to je normálka u amerických filmů. Škoda, mohlo to být za 5* A jak píše Dzeyna, vždy po dokoukání Očisty mám chuť zabíjet lidi, myslím, že nás bude takových víc :D

• 27.7.2014  20:24

Jediný velký pozitivum je vážně Aaron Paul, který hraje skvěle svojí roli, ale zbytek je bohužel zase jen tupej příběh, žádný zvrat, prostě je to dělaný pro malý děti, aby to pochopil vážně každý. Nepochopil jsem práci s kamerou, která ukazuje úplně blbě záběry, celý mi to nějak nesedlo,pořád lepší než nový Rychle a zběsile. Mustang byl naprosto dokonalej, Aaron hrál dobře a závody byli taky fajn, jen škoda toho konce, kterej je jasnej fakt už na začátku filmu. Slabší 3*

• 20.7.2014  22:32

Čekal jsem hodně, podle hodnocení to měl bejt skvělej horror, ale to rozhodně nebyl a to jsem si nestáhl horror s rybičkou, jako někteří :D Ale vážně Beneath a vůbec mě to nebavilo, myslel jsem, že půjdu o psychologický horror, kde se bude měnit psychika postavy a nebudu vědět, kdo koho zabíjí, jenže konfliktů mezi postavami bylo málo, postavy se vůbec nemění a vlastně to byla i nuda, ve které se začne něco dít až v 50 minutě, do tý doby je to úplně o hovně. Na Beneath jsem se těšil a možná to byla chyba, pár brutálnějších záběrů to rozhodně nezachrání. Dokonce je to předvídatelný, nevím, vážně zklamání, nebavilo mě to, dal jsem 3*, ale ani to si tenhle film nezaslouží. 2*

• 13.7.2014  21:10
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

Úžasný seriál, kde se vystřídá mnoho známých fiktivních postav, bohužel většina nemá takový prostor, který by si zasloužili, nejvíc mě dostala scénka s Van Helsingem :D Jinak si myslím, že jde o hodně povedený seriál s naprosto božskou Evou Green, která si roli Vanessy užívá a její psycho pohledy a chování bylo někdy až nechutný, ale zahrála to dokonale, jednoznačně si ukradla seriál pro sebe... Škoda, že mě seriál nedokázal udržet u obrazovky celou dobu, poslední dva díly už byla většina věcí jasná a až tolik mě to nezajímalo, proto 4* a né 5*, pořád jde ale o úžasný seriál, který mě bavil a těším se na druhou sérii.

• 4.7.2014  12:08
    Evidence (2012)

Začíná to jako klasická kempovačka s roztřesenou kamerou, nic jsem od filmu nečekal, proto mě hrozně překvapilo kam to začalo směřovat a konec je teda pořádnej mindfuck, čekal jsem toho hodně, ale tohle fakt ne, upřímně jsem musel ještě dost přemejšet, abych vstřebal co jsem vůbec viděl a co to bylo zač. Další plus je, že jsem fakt netušil kdo kdy umře a jak, sice mě to u někoho zklamalo, že tam nebyl dýl a u někoho zase, že hned nechcípl, ale to už je maličkost. Dokonce odpustím i klasicky roztřepanou kameru a pár naprosto zbytečných záběrů. Film je tak akorát dlouhý, je fajn že to nikdo nenatahoval, protože by to začala být nuda. 75%

• 4.7.2014  12:01

Aneb jak se dá skvělej horor zkurvit v posledních minutách. Taková škoda! Celej film jsem koukal co z toho vyleze, začíná to normálně a postupně se víc a víc ponořujete do děje a čeká vás pár překvapení, strašně se mi líbilo to mystično kolem celého příběhu, herci jsou divně skvělý, sice jsem chtěl od začátku aby všichni chcípli, hlavně náboženská mamka, ale bavili mě. A pak přišel konec, prostě co to kurva bylo?! Naprosto debilně vymyšlený, připadalo mi, že tvůrci filmu ho mermomocí chtějí poslat do kytek, "80 minut se koukáte na povedenej film, tak ho teď posereme, aby jsme vás naštvali" Je to škoda, ten film měl na víc než na 3*.

• 4.7.2014  11:54

Budu na film kouknout asi ještě jednou, protože jak čtu ty komentáře tady, tak jsem fakt asi nedával moc pozor, přišlo mi to hrozně nudný a utahaný. Film je vyprávěn hezky, ale celá pointa a konec je hrozně lehce předvídatelný a víte ho už v půlce filmu, čekal jsem od toho asi moc a proto jsem dost zklamaný, film má skvělé obsazení, herečky jsou nádherný a pojetí filmu je taky skvělý, to mi ale pořád nestačí a musím říct, že mě tento film obešel a za chvíli na něj zapomenu, šedý průměr. 55%

• 1.7.2014  11:04

Michael Cera patřil do mí topky herců, který nesnáším, ten jeho obličej, to jak se mi nikdy nelíbilo jak hraje, prostě všechno. Jenže pak zestárl a začal hrát v méně známých filmech a mě se začal jako fetka líbit. Crystal Fairy je pohodovej trip za kaktusem, ale bohužel to je všechno. Není tam nic u čeho bych se pořádně zasmál a všechno je vyprávěno v takové pohodové atmosféře. Neurazí ale ani nepotěší. Příjde mi to, že si Silva natočil film jen tak pro sebe, třeba má rád chlupatý ženský :D Ta Crystal Fairy byla příšerná, ale obdivuju tu herečku, že to zahrála... Prostě oddychovka, když už nemáte na co jinýho koukat, těch 60% odpovídá.

• 26.6.2014  17:03
    Zátah 2 (2014)

Pro mě je tohle hodnocení (89%) dost nadhodnocené, ano pořád to je brutální nářez a pořád je tam nádherná choreografie a úžasná kamera, ale těch 150 minut je kurevsky hodně a film si neudrží tu úžasnou atmosféru, není to tak, že by to šlo postupně do sraček, ale jsou tam části, které jsou příšerně nudné, není jich moc, ale jsou tam a u jedné z nich jsem usnul. Ano usnul jsem u Raid 2, tohle by se mi u jedničky nikdy nemohlo stát. Je to škoda, příběh je skvělý na to, že jde o film, na který kouká většina lidí jen kvůli soubojům, herci jsou taky fajn a ta choreografie bojů je vážně dokonalá. Miluju Raid z jednoho důvodu, a to je krev ve scénách, není jí moc (jak kdy) a působí to realisticky, nebojí se toho a to se cení. Některé scénky jsou zase chuťovky, jako v jedničce. Pořád to je velký nadprůměr, jen podle mě Raid 2 nedosahuje kvalit jedničky. 80%

• 19.6.2014  11:57

Strašně nudný a nezáživný příběhy pár zbytečných postav, vůbec ale vůbec mě to nebavilo a konec to nezachrání. Konec je to jediný, co se na filmu povedlo, zbytek je totálně o ničem, prostě hnus.

• 16.6.2014  07:17
    Dvojník (2013)

Nemůžu se vyhnout srovnáním s Enemy, jde o podobnou hru s divákem, jen Dvojník je víc neuvěřitelný, Enemy se pořád drželo v mezi, kde všechno dávalo smysl, na to Dvojník z vysoka kašle a dělá si s postavou a s divákem co chce, je mu úplně jedno co dává smysl a co ne, vlastně jsem ten film totálně nepochopil, nebo pochopil, ale tolik věcí mi tam nedává smysl, že to je prostě nereálný, musím pak někde najít oficiální vyjádření režiséra, nebo najít jiné teorie. Pokud si Simon sám vytvořil Jamese ve své hlavě, proč ho všichni viděli? Proč bylo všechno tak reálný, všechny ty konverzace, hromada momentů, kde to prostě jen na halušky svést nejde, fakt ten film nepobírám, ale nebyl tam čas na nudu, dost mě to bavilo, sice se mi přeškvařila hlava, ale musím to vidět znova. Ale pořád si myslím, že Enemy je lepší film než Dvojník, co se obsazení i příběhu týče.

• 16.6.2014  07:07
    NON-STOP (2014)

Když jsem si pouštěl Non-stop, tak jsem si říkal, že půjde jen o další akční slátaninu s Neesonem, kterých se teď vyrojilo nějak hodně, ale mýlil jsem se. Jde o úžasný akční Thriller v letadle, kde můžete společně s Liamem hádat, jaká svině je ten "únosce" a vrah a proč dělá to, co dělá. Ze začátku naprosto dokonalá akce, fakt jsem netušil co příjde dál, jak dokáže únosce zabít ty lidi, ale bohužel to pak celý trochu zabíjí ten proslov na konci a otočení celé role Liama. Takže je to dokonalej thriller, kterýmu jsem chtěl dát 5*, ale posral ho konec, který se vůbec nepovedl, né že by vybrali špatně toho únosce, já jsem ho netušil až do konce, to bylo fakt skvělý, ale něco tomu chybí a jsou tam věci, který prostě ten film kazí, škoda.

• 12.6.2014  11:31

Enšpígl to vystihl úplně přesně. Na předpremiéře všichni tleskáte, dokonce i během scény a pak to tu zkritizujete, fakt šašci tady. neříkám, že to bylo něco extra, ale svůj úkol to splnilo, já se bavil. Budu se opakovat, prostě platí to stejný jako u Sousedů Setha Rogena a dalších takových komedií. Tohle je dělaný pro prdel a je jasný, že tam pár trapných scén bude, ale na druhou stranu se to vyrovnává těmi skvělými hláškami a úžasnými charaktery. Narážky na filmy jsou dokonalý a několik scén si budu pamatovat ještě dlouho, například sfetovanýho MacFarlanena a celou scénu s Indiány. Škoda té romantiky, ale většinou na to navazoval hned nějaký vtip, plus na projekci kýchnutí slečny, které pobavilo taky všechny... Škoda jak to tu hodnotí všichni špatně, přitom se na projekci smáli jak dementi, hold takhle finguje CSFD, přetvářka, protože lidi jsou přeci moc inteligentní na to, aby se jim líbila takováhle "primitivní" komedie.

• 9.6.2014  14:39
    Oculus (2013)

Malý velký horor. Tady jde vidět že někdy je méně více, žádní extra dobří herci, celkem slušný efekty, ale tady se hraje hlavně na atmosféru a na vyprávění příběhu, který je teda vyprávěn skvěle. Minulost se kříží s přítomností a pořád pořádně nevíte, co se stalo v minulosti a proč vlastně chtějí to něco zastavit. Přišlo mi to jako takové hraní na kočku a na myš, strašně se mi to líbilo. A konec je taky úžasnej, doporučuju, konečně nějaký pořádný horor po dlouhý době.

• 8.6.2014  17:32
    Pokání (2007)

Ještě jsem nezačal a už mi docházejí slova, tohle je ukázka geniálního romantického dramatu. Oscarové herecké výkony, dokonalý střih, hudba a ten scénář, ten příběh, prostě dokonalost. Atonement je přesně ten film, který by měl vidět každý, kdo zavrhuje romantické filmy (já) a vlastně i přesvědčil sám sebe, že každý film, který je romantický nemusí být špatný, ba naopak. Nadchlo mě, jak si tvůrci hráli s kamerou, se scénami, který nejdříve posunuli trochu dopředu a pak zjišťujete, co se dělo před scénou, nebo to posouvání v čase, které je dělané spíše knižně než filmově, jde vidět, že na to Ian McEwan dohlížel a nenechal vymizet tu knižní podobu. Pro mě to bylo dokonalé drama a třešnička na dortu byl ten dokonalý konec, každý chce Happy end, zpověď Briony na konci je úžasná. Místo které si vybrali Robbie a Cecilia bych si vybral taky. Útesy Seven Sisters jsou nádherné a já měl tu možnost tam být, všem kdo pojedou někdy do Anglie tohle místo doporučuji, takovou krásu jen tak někde neuvidíte........ AHA, TAK PREJ NEMÁ CENU PSÁT ŽÁDNÝ ZAJÍMAVOSTI, PROTOŽE VÁM TO POMOčený ukradne a připne si to na svojí zajímavost a pak vám to zamítne!

• 5.6.2014  17:58
    Hannibal (TV seriál) (2013)

MILUJU Hannibala! Pro mě ten nejlepší seriál poslední doby, sice né tak prosazovaný, ale baví mě o hodně víc než všechny seriály, který teď tak strašně "frčí". V Hannibalovi vůbec nejde o akci, ale o promyšlenou psychologii postav, o hraní si na kočku a na myš. Ano není to pro ty, kteří upřednostňují akci před mluvením, protože v Hannibalovi se vážně hodně mluví, ale přesto mě to nenudilo ani minutu, další problém může být brutalita seriálu, která mě ale připoutala k sedačce ještě víc, miluju to, úžasný vrahy, ty nechutné scény i občasné nesmyslné scény, které k tomu prostě patří, někdy se nehraje na logiku ale na efektivitu, kterou Hannibal zvládá na 100%. Herecké obsazení je nejlepší, které může být, Mads je nejlepší Hannibal v dějinách! Pokud vás první série tolik nevzala, tak tomu dejte stejně šanci, druhá série je prostě dokonalost sama a hlavně kvůli ní putoval Hannibal do Topky a nikdy ho z ní nedám, protože takhle geniální seriál tu dlouho nebyl a nebude. 3 série je ohlášena, tak se už teď těším na ty úžasný vraždy, na to co se bude dít a hlavně na Masona Vergera, který se tam prostě musí ukázat! Miluju tu postavu.

• 5.6.2014  17:51

Perfektně natočený a zahraný film. Eva Green je prostě dokonalá herečka a Ewan nečekaně nezaostává. Úžasně propracované téma, jen mi k úplnému nadšení chybělo objasnění nemoci, jasný, nebylo to vůbec o tom, ale prostě se to tak ustřihlo, neřešilo se to, ale jinak jsem naprosto spokojenej. Je to zvláštní film, nedivím se, že tomu někdo dá menší počet *, protože je celkem bez akce a celé je to zvláštní... Já osobně zažít něco podobného, tak se rovnou SPOILER po ztrátě sluchu zastřelím, bez čichu a chuti by se žít dalo, ale fakt bych nedokázal žít hluchý, ten konec je dokonalej.

• 27.5.2014  19:17
    Sousedi (2014)

Já nevím čemu se ty lidi, co tomu dávaj malé hodnocení diví, proč sakra lezou na film, kde hraje Seth Rogen a pak tu brečí, že tam byli trapné scény? Ani jeden jeho film nebyl o tom, že se budete smát pořád, nebo tam bude nějakej sofistikovanej humor, prostě je to klasická Rogenova komedie, kde se dost zasmějete, ale na druhou stranu je tam pár trapných scén. V Neighbords jich taky pár bylo, možná víc než pár, ale pořád to převažují úžasný hlášky a hromada úžasných scén. Já se klasicky bavil, sice méně než v ostatních filmech, jsou to slabší 4*, ale pořád to je úžasná komedie. Zac Efron docela překvapil, dokáže si udělat prdel sám ze sebe, sice je to pořád žalud co moc hrát neumí, ale tohle musím ocenit, bavit umí. Sečteno a podtrženo, je to skvělá komedie u které se pobavíte a Seth Rogen kurva nikdy nezestárne!

• 22.5.2014  13:23

Tak takhle by měl vypadat dokonalej komiksovej film! Úplně jsem si nové X-meny zamiloval a mrzelo mě, že skončili, klidně bych si další půlhodinku dal. 132 minut vypadá jako hodně, ale uteče to strašně rychle, hlavně díky tomu, že příběh je tak nabitý, že se nemáte šanci nudit. Herecké obsazení nemohlo bejt lepší, vybrali to nejlepší, co můžeme na filmových plátnech vidět. Michael Fassbender je úžasnej herec, ale nechápu, že je vyzdvihován nejvíce on, pro mě nejlepší výkon předvedl jasně James McAvoy, který dokáže zahrát opravdu všechno a po sviňákovi je tohle jeho nejpovedenější role. Další dokonalá věc je to prolínání dvou časů, v budoucnosti je dokonalá parta, která utíká před stroji, jejich souboje jsou úžasné, hlavně hra s portály mě bavila. A v minulosti jsou skvělý prostě všichni. Nenapadá mě nic, co by mě na filmu nebavilo, byla to dokonalá podívaná, jen škoda, že Quicksilver nedostal více prostoru, ale jeho scéna je to nejlepší, co jsem ve filmu viděl. Já prostě nemůžu jinak než za 5*, už se těším na další díl. Jo a počkejte si na potitulkovou scénu.

• 22.5.2014  13:15
    This Is England '88 (TV seriál) (2011)

Z teenagerů se stali starající se dospělí, vtipná stránka úplně zmizela a všechno se zaměřuje na psychiku postav. Hned první překvapení příjde na začátku, kdy se dozvíte dost závažnou novinku. Woody už se nestýká s partou a Lol má deprese, celé to je dost vážné a depresivní, všechno to vyvrcholí v posledním díle, kterej je dost emotivní. Musím říct, že se mi víc líbila 86, ale tohle je taky úžasný, tuhle partičku jsem si strašně oblíbil a Woody je prostě úžasná postava. Shaun hraje pořád stejně dobře a Kelly je dokonalá, já jsem spokojenej, škoda prvních dvou dílů, které jsou sice skvělé, ale je tam pár nudnějších míst, poslední díl je 5*, je to skvěle zakončený, už se těším na This is England 90, snad vyjde co nejdřív.

1 2 3 4 5 7 13 18 24