Piráti na vlnách (2009)

Tak tenhle film mě opravdu nebavil. Příšerná nuda a příšernej dabing. Nevim co se vám na tom tolik líbí.

Futurama (1999) (seriál)

Jeden z nejnudnějších animáků co jsem kdy viděl. Rozhodně horší, než konkurenční Family guy nebo American dad. Animace dobrá ale opravdu málo dobrých hlášek a nesympatické postavy. Jediný Bender je skvělý. Za něho také ty dvě hvězdy. Jináč opravdu celkem nepovedený animák.

Houbičky (2007)

Hodnocení některých šašků tady opravdu nechápu. Dávat ***** uplnejm mrdkám a dát odpad luxusnímu propracovanýmu hororu se skvělim koncem? De vidět že tady hodnotěj opravdu uplný hovada! Fakt hodnocení nechápu. Tenhle film by měl mít určitě nejmín 75%.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Co to kurva bylo?? xDD Fakt dobrej francuskej horor ale ten konec? To mělo bejt jako co? Takhle pokazit celej film! Když jsem na film koukal tak jsem chtěl dát i **** ale s tim koncem to je na hoodně slabý *** a to jsem ještě hodně hodnej. Skvělej brutální horor se zkurvenym koncem.

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Ale jo. Musim říct,že se to rozjelo a je tam asi nejvíc zrad ze všech serií! Je to sranda to sledovat. Ale první díly stáli za vyližprdel ale zvedlo se to x) A nakonec to jsou slabší ****

Zombinladen : The Axis of Evil Dead (2011)

Co to kurva??? xDDDD Větší chujovinu jsem neviděl xD Už jenom ten nápad! Ale skvěle jsem se u toho pobavil xD Hlavně ten děda v plavkách byl boží xD A ta kočka na konci? Trochu nechut ale vystihuje to Usamu xD Určitě měl rád koťátka.

Paranormal Activity 3 (2011)

Paranormal 3 je nejlepší díl série. Ono to neni tak těžký, ale tady si cením toho, že tu jsou skvělé lekačky a slušné výkony herců. Nejde o nic extra, ale v tom kině jsem si to užil.

Já, padouch (2010)

Co to mělo bejt?? Všude jsem slyšel samou chválu a bylo to příšerný!!!! Ok možná jedna hvězdička za liliputy a druhá za to, že jsem se párkrát pousmál! Pro mě obrovské sklamání!

Bitch Slap (2009)

Naprosto boží film!! Takhle nadrženej film jsem už dlouho neviděl. Vřele doporučuju pro nějakej ten zhulenej večer s kámošema/kámoškama! Hlavně u toho prosim nemyslete!

Poslední bojovník (2007) (pořad)

Je to díl od dílu! První díl byl skvělej a další už mě tak nezaujaly. Ale pořád mě baví koukat na všelijaké kultury. Díl kde běželi ten maraton byl asi zatím nejnudnější ale obrovskej respekt vůči bojovníkům! neuběh bych ani první kolo! xD Rozhodoval jsem se mezi *** a **** a nakonec to je slabší **** Za ty domorodce x)