Absurdistán (2006)

Takovej skvělej nápad a takhle ho posrat. Škoda toho příběhu a toho vtipu. A jak už tu někdo psal Luke Wilson se do toho filmu vůbec nehodí.

Kdo přežije - Gabon (2008) (série)

pro mě to bylo příjemný překvapení se skvělim výtězem. Nejvíc mě zaujal Randy. Největší borec. Škoda, že ho Bob zradil. A jeho závěrečný slova jsou nezapomenutelný. Bob je takovej druhej Terry a taky to dokázal v soutěžíš. Opravdu skvělá serie. O třídu lepší než minulá Mikronesie! Jináč Sugar je vážně chytrá holka. Ikdyž tak nevypadá.

Pohřben zaživa (2010)

Nikdy bych nečekal, že film s jednim hercem bude tak napínavej a hrozně rychle uteče. Ten konec je skvělej. Konečně film, kterej si nehraje na to, že všichni všechny vždycky zachráněj a amerika je nezastavitelná. Naprosto úžasnej film. 95%. Za styl a za výkon Ryana a za příběh. Prostě za všechno! Skvělý!

Underworld: Probuzení (2012)

Miluju tuhle serii! A je ohodně větší sranda koukat na umírající lidi a zlomeniny než na rozkládajícího se Lykana. Doufám že tahle serie bude ještě pokračovat. A Kate je pořád kus. Na to že jí je 39.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Ze začátku nás Po zahrne hromadou příšerně trapnejch vtipů. Ale pak se to rozjede skoro stejně jako jednička a je to zase ta stará akce a skvělej humor. Je to hroší než jednička ale né o tolik. Slabší ****.

Buffy, zabíječka upírů (1992)

To je taková píčovina! xD Hrozně zvrácenej film. Rozhodně srandovnější jak seriál. Tenhle film je dobrej jako parodie na filmy s upírama. A tak jsem hho i bral a nebylo to až tak špatný.

Síla country (2010)

Už kvůli názvu jsem tenhle film nikdy nechtěl vidět. Ale nakonec jsem se k tomu dostal přes HBO a nudnej začátek neděle. A nebylo to vůbec špatný. Krásnej příběh a vůbec ne tak hrozný písničky jaký jsem čekal. Slušný ****.

Lovci hlav (2011)

Může obsahovat spoilery: Začátek se mi vůbec nelíbil. Hrozně nudný a hrozně dlouho jsem nevěděl o čem to vůbec je. Ale postupem času se to nehorázně rozjede. Vůbec se to nepodobá první části filmu. Brutální scény (hlava+kámen= nádhernej obličej) Plus dejchání ve sračkách rolkou od hajzpapíru. Škoda toho happyendu. Jedna * dolů za začátek filmu a půl * za konec. Ale pořád to je za slabší ****.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Od malička jsem na Rexe koukal. Byla to moje srdeční záležitost ale postupem času se z toho stávala čim dál tim větší hovadina. Přibívali pořádné detektivky a já jsem na Rexe přestal koukat. Za mě hoodně slabé *** protože jsem u tohodle filmu vyrůstal.

menZONE (2012) (pořad)

Trapný humor se stupňuje a hlavně začátky bejvaj hodně nudný. Ale v každym dílu se najde něco, co mě zajmá a kluby a akce o kterých jsem nikdy v životě neslyšel. Když se povznesete nad tu trapnost, tak se z toho dá hodně věcí zjistit a je to pěkný poučný seriál. Dal bych tak 70% ale na protest malého hodnoccení dávám *****. Kluci si to zasloužej.