Rammstein: Völkerball (2006) (koncert)

Rammstein jsem nikdy nějak extra neposlouchal do té doby, než jsem se náhodně nedostal na jejich koncert, který byl asi po stránce Show to nejlepší co jsem kdy viděl. A tohle DVD to dokazuje taky. Né že bych nějak žral jejich songy, ale to co předvádí na pódiu je úžasné a nikdy se toho nenabažím. Dokonce jsem si tohle DVD koupil, abych mohl s nostalgií vzpomínat jaké to bylo na koncertu. Skvělé, ale pořád si nemyslím, že to je na plný počet.

Bez úniku (2008) odpad!

Totální odpad. Film o hovně ve kterým se pořád jen mluví a když tam konečně z někoho vystříkne krev, tak to vypadá jako kdyby jsem na někoho vylil kbelík s vodou od vodovek. O hereckým obsazení ani nemluvim. No děs, jen tak tak jsem to dokoukal až do konce.

Akta X (1993) (seriál)

Legenda, která mi toho moc neřiká. Občas jsem viděl nějaký díl, ale nikdy mě to nevzalo tak, abych koukal na celé série. A David Duchovny mi ohodně víc sedí jako Hank v Californication.

Man (2012)

Jojo lidi jsou svině. Ten konec bych ta mít nemusel, ale na to, jak to bylo krátký, to řeklo víc než většina celovečerních filmů.

Spring Breakers (2012)

Tak tady byli snad všichni na tripu, páč jinak si nedokážu představit, co to Korine vyplodil. Úplně vidim ty dylinky v kině, jak jdou na Disney Vanessu a Selenu a dostanou ránu přímo mezi voči. Tohle bylo řádně ujetý. Joo je tam dost opakujících se vět a situací a celý to je prostě takový divný. Plus ten neon všude. Vážně jako by byli všichni zdrogovaný a pak si řekli, že si natočej film. Francovi to v roli gangstera strašně sedí a jeho přehrávání tam bylo naprosto luxusní. Těch 53% je strašně málo. Zaslouží si to alespoň 65%, ale dávat tomu **** hvězdy nebudu, páč to bylo vážně až moc sjetý.

Red (2010)

Průměrnej film plnej hvězd. Tak to na mě působilo.. Žádná scéna, kterou bych si pamatoval, žádná hláška, prostě nula. Totální propadák a na dvojku se kouknu možná tak v TV.

Californication (2007) (seriál)

Něco na tom seriálu asi bude, když jsem dokoukal první sérii přes noc. A tím přes noc myslím, že jsem na to koukal od 11:00 do 5:00 ráno. Doteď jsem kvůli tomu seriálu nebyl spát, ale stojí to za to. Aktu X jsem vážně neměl rád a nechápu jak to David udělal, že si mě hned získal. On ten seriál na první pohled není nic extra, ale prostě vás nepustí a musíte koukat pořád dál a dál. Poprvní sérii musím říct, že mě to vážně baví, ale plnej počet tomu zatím nedám. Počkám si až to dokoukám celý. Tak a jde se na druhou sérii. Tu za dnešek určitě zkouknu. Update: Tak druhá série je ještě lepší než ta první. Naprosto jsem si zamiloval kokainovýho šmoulu Marcy a Charieho. Jejich drogový úlety byli skvělý. Dokavaď to Charlie neposral a Marcy mu to nevrátila. Druhá série naprosto luxusní. Jen předposlední díl byl dost smutnej. Nečekal jsem, že se něco takového stane. Jsem zvědavej na další série. Doufám, že se tam ještě objeví Karen, páč nevim jak to bude fungovat bez ní. Jinak Surfařka mi strašně připomíná Debru z Dextra, akorát s většíma přednostma. Hodnocení zvyšuju na 5* a pokud to takhle půjde dál, tak se seriál dostane do mojí topky.

Svůdné zombie (2008)

Jak střílela ty ping pongový míčky a potom ty kulečníkový koule? To bylo skvělý, u toho jsem chytal výbuchy smíchu. Upřímně je to největší sračka a brutální odpad. Příběh nebo něco podobnýho tam nehledejte, ale když vypnete a nejlíp se něčeho napijete, tak je dost velká šance, že se vám film vážně bude líbit a budete se smát od začátku do konce. Jééžiš to je sračka xD Ale dobrá sračka! 60%

V zajetí démonů (2013)

Přeceněnej Wan. Jak já se na ten horor těšil a nakonec to je zklamání. Koukal jsem na nějaké ty negativní hodnocení a já se s tím hodnocením docela stotožňuju, páč jsem dostal film složenej asi z 10ti hororů. Neni tam nic nového a mě to připadalo jako horor, který prostě jen odkazuje na jiný horory. Když se to konečně rozjelo a já se dvakrát málem posral, byl konec. Byli tam 2 naprosto luxusní lekačky, ale to mi prostě nestačí, ještě když to totálně poserou Americkým happy endem, který si mohli odpustit. Proč ho tam sakra srali? Proč to nebylo ukončeno alespoň jako insidious nebo Saw? Nic prostě neskončilo úplně dobře a najednou udělá Wan tohle. Možná jsem čekal něco víc než okopírovaný film s pár lekačkama. Moje chyba. 65%

Replikant (2001)

Všechno tu už shrnul Enšpígl. Mám naprosto stejnej názor.