Noční Show Craiga Fergusona (2005) (pořad)

Craig je mistr improvizace a jeho show miluju, je skvělý, jak umí z trapný chvilky udělat vtip a prostě to skvěle zahrát tak, aby to nevypadalo jako trapárna. Je hrozně rozdílný oproti ostatním komikům a to si na něm cením, miluju jeho humor.

Noe (2014)

Podle tohohle filmu byl Noe největší kokot! Né vážně, na můj vkus až moc plácání blbostí o náboženství, jasně měl jsem to tušit, i jsem s tím počítal, ale bylo tam toho stvořitele až moc. První polovina byla docela nudná, nic pořádnýho se tam nedělo, nechápu, proč jeden z nejlepších režisérů přejde z božích filmů na takovou Hollywoodovou průměrnost, plný efektů a známých herců, který naprosto nevyužívají své herecké schopnosti. Anthony Hopkins a jeho borůvka byla fakt špatná. Ale zase tak nízko to hodnotit nemůžu, protože nějaké scény byli boží a docela nekompromisní, což se mi dost líbilo, taky jsem si oblíbil Logana Normana, jako Hama, kterej jako jedinej myslel a na jeho místě bych udělal naprosto to stejný. No nebudem si nic nalhávat, tohle je jednoznačně Darrenův nejhorší film, snad se co nejdřív vrátí k jeho klasickým úžasným filmům, tohle mu moc nesedí... Nejdřív to byli 3*, ale doteď mě ten film hrozně sere, nechápu jak může bejt nějakej film s tolika hvězdami, kterej se mi tolik hnusil, to tu snad vážně ještě nebylo.

NON-STOP (2014)

Když jsem si pouštěl Non-stop, tak jsem si říkal, že půjde jen o další akční slátaninu s Neesonem, kterých se teď vyrojilo nějak hodně, ale mýlil jsem se. Jde o úžasný akční Thriller v letadle, kde můžete společně s Liamem hádat, jaká svině je ten "únosce" a vrah a proč dělá to, co dělá. Ze začátku naprosto dokonalá akce, fakt jsem netušil co příjde dál, jak dokáže únosce zabít ty lidi, ale bohužel to pak celý trochu zabíjí ten proslov na konci a otočení celé role Liama. Takže je to dokonalej thriller, kterýmu jsem chtěl dát 5*, ale posral ho konec, který se vůbec nepovedl, né že by vybrali špatně toho únosce, já jsem ho netušil až do konce, to bylo fakt skvělý, ale něco tomu chybí a jsou tam věci, který prostě ten film kazí, škoda.

Nora Roberts: Polární záře (2009) (TV film)

Mě to nepřišlo až tak špatný, jak napovídá hodnocení. LeAnn byla sympatická a dobře se na ní koukalo a Eddie zase slušně hrál. Scénář byl jednoduchej, ale nebyl to zase nějakej odpad bez příběhu. Neříkám, že to bylo něco extra, ale hlavně díky LeAnn se na to dalo dívat a to by se mělo ocenit. 55%

Norman a duchové (2012)

Škoda nevyužitého potenciálu. Mě osobně se vůbec nelíbilo zpracování. V době, kdy jsou k dipozici skvělé animace nechápu, proč se přiklonili k takovéto zastaralé plastelínové animaci.Je to více práce a vypadá to ohodně hůř než normální animovaný film. 3D mi tady přijde naprosto zbytečné. Předvídatelné postavy, které se ale do tohohle filmu hodí. Občas mi to připomělo Scoobyho bez Scoobyho. Máme tu malého tlouštíka, blbýho steroiďáka, vypatlanou blondýnu a šmejda, kterej všechny šikanuje a hraje si na borce a samozřejmě hlavního hrdinu, kterej neni oblíbenej a všichni jim opovrhujou. To už tu bylo stokrát, ale u tohohle animáku potěší odkazy na hororové filmy a pár vtipnejch scének se zombíkama. K tomu si přidejte typickej happy end, kdy hlavní hrdina zachrání celej svět a máme tu průměrnej animovanej film, kterej nijak nevyčuhuje a strašně zklamal mé očekávání. Takových možností a oni se zmůžou jen na čistý průměr. Je to škoda. 60%

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Fascinuje mě, co všechno tenhle chlapík dokáže. I když tam má celej svůj tým, tak musí všecko dostupovat a žrát ty sračky co vyloženě vyhledává. On to bude trochu úchyl, ale i tak je to je úžasný, co všechno dokáže. Viděl jsem snad všechny díly a nejvíc mě zaujaly filmy ze zamrzlého prostředí. Když vlezl do té ledové vody a potom vytáhl tu botu s totálně zmrzlou tkaničkou, tak to jsem vážně čuměl. Nějaké jeho výstupy, jako je pití vlastní moči jsou vážně přehnané a myslím si, že by ani tolik nepomohli, ale když mu to chutná, tak proč ne. Nutné k přežití je skvělý seriál. Když někde ztroskotám, tak budu vědět co dělat. A to se vyplatí.

Občan Havel (2007)

Pamatuju se, jak jsem na to musel se školou do kina. Cestou do kina si mě všichni dobírali, že jdem na film o mým dědovy, páč jsem Havel kdyby někdo nevěděl :D no ale to je zase o něčem jinym. Prostě klasický dokument o Havlovi, nic převratnýho a prostě už to nikdy vidět nechci. Jo a tolik lidí odcházet během filmu na hajzl jsem nikdy neviděl.

Ocelová pěst (2011)

Typická americká sračka s přeplacenejma hercema a dementnim příběhem. Jediné na co se dá koukat jsou efekty, který jsou skvěle udělaný. Jináč hrozná kravina.. A ten dementí konec? Co to bylo? Tohle opravdu znova vidět nemusim.

Oculus (2013)

Malý velký horor. Tady jde vidět že někdy je méně více, žádní extra dobří herci, celkem slušný efekty, ale tady se hraje hlavně na atmosféru a na vyprávění příběhu, který je teda vyprávěn skvěle. Minulost se kříží s přítomností a pořád pořádně nevíte, co se stalo v minulosti a proč vlastně chtějí to něco zastavit. Přišlo mi to jako takové hraní na kočku a na myš, strašně se mi to líbilo. A konec je taky úžasnej, doporučuju, konečně nějaký pořádný horor po dlouhý době.

Očista (2013)

Na začátek bych chtěl říct, že s očistou naprosto souhlasim a něco podobnýho bych zorganizoval i tady v ČR. Chtělo by to tady čas od času pročistit. Začíná se tu vyskytovat čím dál tím víc špíny. No a teď k filmu. Toho malýho hajzla bych vyhodil i s tim houmlesákem ven, kdyby mi tohle udělal. Chudák Ethan pak nevěděl co dělat a chtěl se zachovat stejně, jako by se zachoval každý, jenže pak mu najednou ruplo v bedně a celý to posral. Největší problém tohohle filmu je to, že sami autoři neví, co chtěli natočit. První hodina filmu se tváří jako psychologický thriller, kde se utváří osobnost Jamese, jenže pak jakoby si režisér šňupnul špatnej matroš a udělal z toho primitivní vyvražďovačku s pokusem o zvrat v posledních minutách. Ten zvrat byl tak debilní, že to celý film ještě zhoršilo. Příšerný zklamání. Tohle měl bejt horor roku, kterej se mohl podobat Funny Games USA, ale je to akorát šedej průměr a zkurvenej potenciál. Škoda. http://www.youtube.com/watch?v=WJaTyVR8YXM Konečný řešení!!