Pach krve (2003)

Sranda musí bejt. jeden z nejlepších teenagerských brutálních horrorů. jednou z toho bude kult.

Pach krve 3 (2009)

Asi nejvtipnější Wrong Turn. Některé momenty jsou skvělý a krví se nešetří. Na holky se dá dívat a smrti jsou skvěle vymyšlený. Tyhlety úchylárny mě prostě bavěj a na wrong turn 3 se klidně podívám znova.

Památkáři (2014)

Co to bylo za krávu na tý projekci?! Celou dobu jsem doufal, že jí někdo ustřelí hlavu, ten smích se nedal vydržet, ještě když ten film nebyl vůbec vtipnej.... Největší zklamání roku, takový obsazení a hovno z toho... Film má obrovský mezery ve scénáři, vtipy jsou strašně trapný a prvoplánoví, víc nepovedených vtipů jsem ve filmu snad ještě neviděl. Navíc jsem se už po 30 minutách koukal na mobil, jestli už nebude konec. Strašná nuda, nevyužitý herci a celý to bylo strašně laciný a nedotažený.... Sorry nemám extra vztah k umění, takže když tam vyndali ohořelej rám Picassa nebo co to bylo, tak jsem ani tu slzičku neuronil... No hnus, co vám budu povídat.

Panna nebo orel (2010)

Příjemná komedie o starosti jedné holky ze střední. Emma to zahrála skvěle a hrozně jí to slušelo. Příjemné překvapení.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Příjemná rodinná komedie s průměrným dějem a Carreyem, kterej si zahrál roli, ve které snad poprvé vůbec nepoužívá svůj ksicht, aby někoho pobavil. Průměrná komedie, kde je už od začátku jasné, co se stane a jak celý film skončí. Ale sranda to občas byla a film vás zahřeje u srdce.

Papíry (2012)

Krásná vzpomínka na starý dobrý časy Disney. Krásná černobílá grafika, kterou podkresluje nádherná muzika. Romantika jak vyšitá. Bylo to moc hezký, ale něco mi tam chybělo. Nebo to možná chtělo možná až moc hrát na city. Nevím něco mi tam trochu vadilo, ale pořád to bylo skvělý pokoukání.

Paranormal Activity (2007)

V roce 2007 to ještě strašidelný bylo, bylo tam to zahalení a konečně někdo přišel s pořádnou duchařskou lekačkou, točenou nekvalitní kamerou, ale když jsem to viděl nedávno znovu, tak nechápu co se mi na tom líbilo. Je to film o hovně a lekl jsem se snad jednou. A co je nejdůležitější: nepamatuju si snad jedinou scénu. Vůbec mě to nevzalo.

Paranormal Activity 2 (2010)

Hrozná sračka. Ani jedna strašidelná scéna, jen hoďka a půl nudy.

Paranormal Activity 3 (2011)

Paranormal 3 je nejlepší díl série. Ono to neni tak těžký, ale tady si cením toho, že tu jsou skvělé lekačky a slušné výkony herců. Nejde o nic extra, ale v tom kině jsem si to užil.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Povedená parodie, která umí pobavit, ale u se u některých hlášek a záběrů cítíte vážně trapně. Pořád to byla ale lepší, než paranormal activity. Více zábavy a více akce. Překvapil mě výkon Marlona, který hraje vážně dobře a pokaždé, když tam byl, tak hodil nějakou hlášku u které se zasmějete. Na pobavení úplně dostačující. Není to žádní veledílo, ale dalo se na to koukat a celkem to i pobavilo. Pár vtipů se opravdu nevyvedlo a já se cítil trapně za výkony herců, ale to se musí u parodie očekávat. 60%