Zápisník jedné lásky (2004)

Rachel je krásná a to je asi tak jediný co potřebujete k filmu vědět. Jináč to je vlastně o tom, jak si dva staříci povídaj o minulosti. Něco pro staroušky tady na CSFD ale nic extra to neni.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Akční rubačka se všim co má akčňák mít! Tenhle film miluju a je to Jasonova nejlepší role. Chev Chelios byl největší magor a k Jasonovi se to prostě hodilo. Tenhle film patří do mý top 5 akčních filmů. Viděl jsem ho už asi 1000 krát a pořád mě baví a to se u akčních filmů jen tak nestává.

Zátah: Vykoupení (2011)

Brutální akční nářez roku! Naprostá akční jízda od začátku do konce. Krví se rozhodně nešetří a to je jedině dobře. příběh tady moc nehledejte ale pokud vypnete a budete to brát pouze z akčního hlediska a skvělé choreografie bojů, tak se vám tohle bude rozhodně líbit. Plus dost opravdu brutálních scén a proto pod ***** nejdu. 95%

Zátah 2 (2014)

Pro mě je tohle hodnocení (89%) dost nadhodnocené, ano pořád to je brutální nářez a pořád je tam nádherná choreografie a úžasná kamera, ale těch 150 minut je kurevsky hodně a film si neudrží tu úžasnou atmosféru, není to tak, že by to šlo postupně do sraček, ale jsou tam části, které jsou příšerně nudné, není jich moc, ale jsou tam a u jedné z nich jsem usnul. Ano usnul jsem u Raid 2, tohle by se mi u jedničky nikdy nemohlo stát. Je to škoda, příběh je skvělý na to, že jde o film, na který kouká většina lidí jen kvůli soubojům, herci jsou taky fajn a ta choreografie bojů je vážně dokonalá. Miluju Raid z jednoho důvodu, a to je krev ve scénách, není jí moc (jak kdy) a působí to realisticky, nebojí se toho a to se cení. Některé scénky jsou zase chuťovky, jako v jedničce. Pořád to je velký nadprůměr, jen podle mě Raid 2 nedosahuje kvalit jedničky. 80%

Zatímco spíš (2011)

Film, který má všechno. Skvělého záporáka, brutální scénu, skvělé výkony herců a skvělej konec. Ještě nikdy jsem tolik nefandil hlavnímu záporákovy. Nehorázně jsem se bavil tím, jak ničil život Mimi. To stupňování! Začíná to nevinně a končí to nádhernou scénou s dopisem. Tenhle film má všechno co správný thriller( rozhodně né horror ) má mít. 95%

Závod s časem (2013)

Pevně doufám, že se dotočí Fast & Furious 7, protože tohle si Paul Walker nezaslouží. Strašně levný nezáživný film, s předvídatelným dějem a naprotosto "nečekaným" koncem. Jediný plus je Walker, který potahal celý film, a ten se tak vyhl odpadu.

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Tenhle dokumentární seriál nemá chybu. Nádherné záběry u kterých jen sedíte s otevřenou pusou a kocháte se tou nádherou všude okolo. 1. nejlepší seriál tady na CSFD, to už o něčem svědčí. Je to nádhera.

Zeke a Luther (2009) (seriál)

To je tak příšerně blbý. A to je asi tak všechno.

Zelená míle (1999)

Klasika která nikdy neomrzí! Nádhernej film. Moje nejoblíbenější vězenské drama... Má to všechno co to má mít a to jen tak nějakej film nemá.

Zelený sršeň (2011)

Skvělá oddychovka u které jsem se i párkrát zasmál. Neni to nic extra ale líbí se mi nápad toho, že hlavní hrdina je vlastně uplnej tupec a bez svého pomocníka by byl uplně na hovno. ta 4. hvězdička je za rvačku mezi Katem a Brittem! To byla jednoznačně nejlepší scénka v celym filmu.