Země bez zákona (2012)

Může obsahovat spoilery: Konečně mi Shia dokázal, že může hrát i normálního vyzrálého chlapa. Úžasný herecký výkony. překvapivě i Shii. Hrozně jsem se bál, že mi tam bude vadit ale nestalo se a nakonec to zahrál asi nejlíp. Hardy jako vždy úžasný. Ten film se s tim nesere a krve poteče celkem dost. A to se mi líbí. Neni tam moc omáčky navíc a film utíká strašně rychle. Dokonce ani ten happyend mi nevadil. Byl podaný legendou, které všichni věřili. A ten proslov o tom, že ho nakonec zabil obyčejnej zápal plic. To bylo skvělý zakončení. Sice Hardy přežil věci, který by nikdo jinej nepřežil ale vůbec mi to nevadilo. 90%

Země kůlů (2010)

Stake land je strašně vychcanej film, páč nám od začátku řiká, že všichni bojujou proti upírům, jenže to co tam pobíhá je ukázková zombie. Film podle mě jen nechtěl nálepku zombie vyvražďovačka, tak zombíky změnili na upíry. Film na začátku vypadá dost průměrně a herci přehrávaj, po cca 10 minutách jsem myslel že film vypnu, ale ještě že jsem to neudělal. Do nadprůměru se dostává Stake Land svojí surovostí a nekompromisností. Že b se neměli zabíjet ve filmu děti? No a? Tady se s tim nikdo nesere a zabíjí se všechno co se hejbe. Trochu mě štval vypravěč, který o některých postavách mluvil v minulým čase, takže se dalo odvodit, že na plátně moc dlouho nepobudou, možná to byl záměr, ale mě to zkazilo ten moment překvapení. Jinak jsem byl filmem dost překvapenej a nakonec jsem se i dost bavil. Jak už tu psalo několik uživatelů, ke to mix všech různých filmů a seriálů, ale tady to není vůbec na škodu. Rozhodně stojí za to se na Stake Land podívat.

Zevláci vs. Zombíci (2012)

Film na způsob Soumrak Mrtvých, bohužel se to moc nepovedlo. Což o to, pár vtipných momentů tam je, ale bohužel převažují ty trapné momenty, Efekty jsou dělané asi v malování a dodělávání výstřelů u zbraní je taky dost vidět. Jediná potěšující věc byli gore efekty, do kterých dali asi většinu halířů, protože do herců ani ostatních efektů nešlo skoro nic. Scénky s důchodci byli trapný a vůbec se tam nehodili, byli tam úplně zbytečně, ono celý ten příběh nedával moc smysl, ale tak dobře no. Já jsem od toho nic nečekal a za těch pár povedených scén a gore si to alespoň těch 40% zaslouží.

Zjevení (2012)

To byla zase sračka. Podprůměrná duchařina bez atmosféry, já k tomu ani nemám moc co říct, prostě to byl hnus, ale znám i horší, proto ty 2*.

Zkažená mládež (2007)

Takovýhle hajzlové si zastřelit zasloužej. Pokud by mi dělal někdo takovýhle sviňárny, tak bych ho spíš pobodal a neohrožoval tim celou školu, ale takhle to jde taky. Po takovým nátlakem jako byli hlavní představitelé jsem naštěstí nikdy nebyl a snad nikdy nebudu... Radši nechci vědět čeho jsem schopen. Škoda toho pomalejšího začátku, ale ten konec jsem si užil. Celkem rychta.

Zlatý kompas (2007)

Viděl jsem to, když mi bylo 12 a líbilo se mi to. Animace je krásná a na příběh jsem se nějak nekoukal. Znova na to koukat určitě nebudu, protože bych asi to hodnocení nejmín o 2 hvězdy snížil ale pamatuju si na to jako na hezkej film s ledníma medvědama. A to se mi líbilo.

Zmizení (2013)

146 minut čistokrevného temného krimi s úžasnými herci a napětím, které vydrží až do konce! Celou dobu se tam něco děje a já jsem až do konce netušil, kdo je vrah a únosce. Film mě vedl celou tu dobu úplně na jinou stranu a hrál si se mnou jak s debilem. Měl jsem tolik možností a tahle tam nebyla. Pokaždý, když už si myslíte, že jste před děejm a že už víte kdo je vrah, tak vás chvíli na to film přesvědčí o úplném opaku. Herecké výkony jsou naprosto luxusní, ale co předvádí Hugh Jackman, to jsem u něj snad ještě neviděl. Věřil jsem mu každé slovo a jeho krvavý oči mě donutili mu fandit až do konce. Kdybych na to měl koule, tak udělám úplně to samý, kdyby se něco takvýho stalo mému dítěti. Kdybych věděl kdo je podezřelý a že ho policie pustila, tak bych byl taky nepříčetný. Jake si zahrál typickýho fízla, kterého ale postupem času celý případ pohlcuje a on neví co s tím. Paul Dano hraje vážně nechutnýho úchyláka a jeho hlas byl hnusnej už od začátku. Jediné co mi na filmu vadilo, byla část s náhrdelníkem, kterého jsem si všiml hnedka a Loki hledal spojitost dost dlouho, ale to je asi jediné, jinak je film zaměřený na úplné maličkosti, které vedou k dopadení únosce a vraha. KONEČNĚ pořádná temnota, která se tu už dlouho neobjevila. Jo a miluju ten konec! Už jsem se bál, že to poserou a oni to nádherně usekli! Prisoners se do mí topky nevejde, ale má k tomu blízko, možná se tam po dalším shlédnutí dostane. 95%

Znovuzrozeni (2012) (seriál)

Od začátku mě chytla atmosféra a to tajemno, které je ještě umocněné nádhernou a fascinující muzikou. Začal jsem soucítit s postavami a jak jsem si nějaké oblíbil, tak jsem jiné začal nesnášet. Od začátku mě srala Camille, která mi byla nesympatická a celá divná, ale to nemění nic na tom, že její postava byla napsaná úžasně a k ní se pomalu ale jistě přidal i ten dementní policajt, kterej dělal pořád jen problémy. Na druhou stranu jsem tam měl své oblíbence, kteří byli i největší záhadou a jejich příběhy mě vtáhly hned do sebe a já jen čekal co dalšího se o nich dozvím. Největším překvapením byl určitě Victor ( Swann Nambotin ) kterej hraje malýho divnýho kluka, který nemluví a vlastně skoro do konce nevíte co je zač a kde se tam vůbec vzal. Dalším oblíbencem byl Simon ( Pierre Perrier ), který měl nejzajímavější příběh a jeho smrt byla taky záhadou. Na začátku seriálu mě sralo, že jsem netušil vlastně vůbec nic a vždy ten pocit ještě umocnila scéna před začátkem titulků, která se odehrává před několika lety, vždy podle smrti osoby o které díl je, ale potom jsem se do toho dostal a celé to začalo pasovat. Od začátku do konce naprosto úžasný, tajemný thriller (rozhodně né horor, to tam přidal zase nějakej vocas), který mě vtáhl od začátku do děje a nepustil mě až do konečných titulků. Doufám, že bude co nejdříve další série a vůbec se nedivím, že byl seriál nominovaný na několik cen a dokonce vyhrál Emmy.

Zombinladen : The Axis of Evil Dead (2011)

Co to kurva??? xDDDD Větší chujovinu jsem neviděl xD Už jenom ten nápad! Ale skvěle jsem se u toho pobavil xD Hlavně ten děda v plavkách byl boží xD A ta kočka na konci? Trochu nechut ale vystihuje to Usamu xD Určitě měl rád koťátka.

Zpátky do ringu (2013)

Konečně pořádný film se starejma páprdama! Poslední dobou se strašně snaží všichni vydělat na starších hercích a točí filmy plné nostalgie, bohužel je to většinou dost o ničem a jsou to spíše průměrné filmy, ale to neplatí o Grudge Match. Marně jsem hledal záminku, proč nedat plný počet, čekal jsem na konec, který mi většinou film zkazí, ale nekonalo se nic, konec sice úplně nepotěšil, ale šlo o typický konec, který ani neurazil. Navíc poslední dvě scénky mezi titulky jsou naprosto dokonalý! :D Jinak Stallone a De Niro jsou perfektní, skvěle zvládli i choreografii boje a závěrečný zápas je epický a radši jsem ani netypoval kdo by mohl vyhrát. Víc jsem ale fandil De Nirovi,kterej byl celou dobu na ránu, ale nějak jsem si ho oblíbil. Je to celé pojatý hlavně komediálně, ale dramatické momenty tam jsou naprosto skvěle vsazené a docela u nich i ztuhne úsměv na rtech. Konečně film který nevsází jen na opotřebovaná jména, ale zaujme i příběhem a vedlejšími postavami, který jsou taky skvělý, i ten negřík Kevin Hart mě vážně bavil, jeho obličejové hraní je dokonalí. 90%