Červený trpaslík (1988) (seriál)

Dřív mě to bavilo, ale teď mi to příjde jako podprůměrný seriál, u kterýho se spíš nudím než abych se smál. Kam se poděl ten vtip? Možná už prostě existuje tolik lepších komedií, že se tohle ztratí. Bějvalo to za 4* teď to je za slabé 3*.

Česká soda (1993) (seriál)

Ten nejčernější humor v podání nejlepších komiků v ČR. Kam se poděli ty časy, kdy byli komici vtipný a černej hůmor byl vážně černej. Teď už to jde všechno do řiti, hlavně v Česku. Za tohle by šli teďka sedět, až tak jsme na tom špatně. Miluju českou sobu a mrzí mě, že neexistuje nějakej podobnej Českej seriál :(

Česká spojka (2002)

Podprůměrný akční film, nechápu proč se tomuhle propůjčil zrovna Hopkins... Upřímně dvě ze tří hvězdiček jsou za České prostředí. Zbytek je jen podprůměrný film, který kdyby se nenatočil, tak se vůbec nic nestane.

Český slavík Mattoni 2013 (2013) (pořad)

Na takovouhle mrdku se odmítám koukat, ještě když vím, že si dělaj organizátoři s hlasy co chtěj. Alespoň to tak platí u internetových hvězd, kde byl ještě před 3 dny před slavíkem na prvním místě Řezník, který rozsekával všechny ostatní interprety. Sami se na svých stránkách prokecli. A najednou se jakoby úplně hlasy vypařili a řezník úplně zmizel. A co je nejhorší, vyhrál to ten vypatlanej dement Džony Mačeta, nebo jak se ta pička jmenuje. Hnus. http://musicserver.cz/clanek/45573/Kterak-si-Cesky-slavik-urizl-ostudu-a-jak-zarizl-Reznika/ Tady je to potvrzený, ať se jde česká hudební scéna a celý slavíci podřezat! Český slavík kurví hudbu!!!

Čtyři pokoje (1995)

Škoda prvních dvou povídek, které jsou spíše podprůměrné a vůbec nepobavili. Jestli budete mít možnost, tak je přeskočte, protože opravdu nestojí za shlédnutí, ale ty poslední dvě povídky jsou čistý skvost. Škoda že nejsou samostatně to by bylo 100% ale takhle to jsou jen slabší 4. Je to škoda.

Ďábel (2010)

Film určený pro ty, co rádi hádají, kdo je vrah. V tomto případě, kdo je ďábel. Mě se takovýhle filmy vážně líběj a Ďábel neni vyjímkou. Na začátku jsem byl přesvědčenej že vím, kdo je vrah a nakonec to bylo uplně jinak. Několikrát během filmu jsem svoje mínění o vrahovy měnil protože, ten co byl podle mě vrah zrovna chcípnul. Tenhle minimalistickej film se mi vážně líbil a konečný vrah mě překvapil. 80%

Ďábel nosí Pradu (2006)

Rozhodně né tak špatné, jak by se mohlo na první pohled zdát. A neni to jenom pro ženy a buzny. Dokonce to má i příběh a párkrát se zasmějete. A to se cení.

Dantovské peklo (2010)

"Země je jen jiná forma pekla a lidé jsou démoni" Tak tahle věta mě dostala asi nejvíc. On to neni špatnej animák, ale moc mi nesedlo to až moc náboženské vyprávění. Bylo tam moc okecávání. A nejvíc mi vadil konec, kdy mu Beatrice odpustí. Spoiler: Jako když se Beatrice provdá za Satana a Dante vytáhne křížek a ona mu všechno odpustí a hned jde do nebe. To je fakt chujovina. Dokonce se mi ani moc nelíbila animace, která se pořád měnila. Nevím nějak mě to nevzalo. Čekal jsem víc.

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

První díl ze srdce nesnáším, dal jsem mu dokonce odpad, proto jsem na dvojku nechtěl nikdy kouknout, ale hodnocení a doporučení ostatních mě přinutilo se na dead snow 2 kouknou a udělal jsem dobře. Jde o úžasnou komedii, plnou krve, ale i luxusních charakterů, hrozně mě to celé bavilo. Dementní policajti, mentál, kterého pořád oživují, Zombie tým, Martin s náckovskou rukou, prostě naprosto úžasně vymyšlené, od začátku do konce, příběh je taky skvělej, jsem rád, že jsem tomu dal šanci, protože jde úplně o něco jinýho než u jedničky, i když to je na první pohled to stejný. Doufám, že někdy v budoucnu vymyslí i trojku, i když nevím, jak by překonali takovou bitvu, která byla ve dvojce. Velká spokojenost. 80% .... Konečně 666 koment... teď už se mi nechce nic psát, tohle číslo by tu mělo zůstat navždy.