Kameňák 2 (2004) odpad!

ááááááááá.troško ty ses asi po........ .Kdo se takový kravině může smát ,u toho záznamu by se mělo brečet .tomu se nedá říkat film .Prostě odpuzující Kravyna z velkym K.

Loď duchů (2002)

Tyto dvě hvězdičky dávám jenom kvůli prvních 10 minutách fimu jinak nuda.Nepropracovaný děj. Po prvních 10 minutách usnete .začátek ujde ale pak Steve Beck usnul nebo se zbláznil.

Van Helsing (2004)

Bezvadně udělané scény možná tam mohlo být trochu mín efektů.Děj celého filmu je přeplácaný ,kdyby se tento film rozdělil na dva díli tak by to mohlo být víc propracovanější a člověk by se v tom líp vyznal.Scéna kdy tisíce malích upírů letí na vesnici se mi velice líbyla.Na tento film bych klidně koukal znovu protože tam vždycky vydím něco co předtím ne.

Kanibalové (1980)

Docele humusárna, když kanibal kuchá reportéra, který ho chtěl natočit. Záběry když zabíjejí želvu jenom kvůli tomuto filmu jsou dost nechutný zajímalo by mě kolikrát se jim ta scéna nepovedla a museli vzít další.Kdyby se potkal režisér a ochránci zvířat tak ho zákonitě musí ubít .

Satan (2003) odpad!

áááááá.Hrůza Philip J.Jones vytvořil takovou bejkárnu že není obdob.Nechápu proč se tomu říká film .Vyleze satan obtiskne tlapu a má to bejt uplnej trhák .ten režisér se zbláznil když točil tuto trapnou kravinu ktéré se prý říká horor.škoda dvd nebo místa ve videopůjčovně.Radši bych se zastřelil než na to koukat znovu.Prostě odpad!!!!!!!!

Utržený ze řetězu (2005)

Utržený ze řetězu 5 hodnocení Živá ukázka toho jak se dá zneužít lidská síla. Jet Li jako Danny odehrál profesionálně silný výkon co se bojového umění i normálního hraní týče. Režisér při natáčení musel trpět nemocí, kterou zřejmě chytil od jiných dobrých režisérů a ta nemoc se jenuje záchvat geniálnosti. Ale jak už to u takových filmů bývá šťastný a dojemný konec.

Pánská jízda (2004)

Pánská jízda Na to že je to Český film to docela ušlo. Některé scény byly celkem vtipné a pobavil jsem se u nich, ale něteré stály za hovno (s prominutím). Martin Dejdar odehrál průměrný herecký výkon, který mohl klidně být o něco lepší. Musím říct, že kdyby se Kotík víc snažil tak by to mohlo být na pět hvězdiček.

3:15 zemřeš (2005)

3:15 zemřeš Dost dobrej film ,s dobrým obsazením .O dobré scény není nouze,Ander Douglas natočil dobrý film což se dalo čekat.Jelikož je tento film podle skutečné události ,přidává tomuto hororu na kvalitě.V tomto krásně ztvárněná atmosféra.

Válka světů (2005)

Válka světů sci-fi mám rád a ještě ke všemu je to od Spielberga, který skoro vůbec nepoužívá počítačovou techniku do filmů a pohraje si s tím. Tom Cruise se do filmu hodně hodí a režisér ho vybral dobře tento film je velice dobře natočen a má skvělý děj, u kterého není možno nudit se.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

ordinace v růžové zahradě Jakž takž dobré obsazení herců, ale několik herců se tam vyloženě nehodí. Ujde tak jeden díl ze tří, když se zrovna koukám.Ale opět jako u rodinných pout je to na základě telenovely a rodinných hádek .