Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi

Recenze (1 453)

plakát

Pan Jangle a vánoční dobrodružství (2020)

Přeslazený šálek rozteklých maršmelounů dává našim dětem blaženou nevědomost, že si stačí jen hodně přát a všechno na světě dokážete! Ovšem jen do prvního selhání, o kterém Vám však neřeknou.

plakát

Pořádné pecky Billa a Teda (2020)

Jsem rád, že se ještě točí takovéhle filmy. Je to sice schválně natočený úlet a už mě po čase fakt sralo, že se chovají jako dementi a ještě více, že mluví oba nastejně, ale je to mimo mantinely a to je lepší než O.N John.

Taxi 121 (2016)

Už už jsem myslel, že uvidím po čase zase jeden dobrý a scénaristicky odpracovaný film. Dialogy v taxiku mě bavily, bylo tak trochu nad čím přemýšlet. To vše bylo zabito nejen nesmyslnými flashbacky, které mě jen uváděli do stavu běsnění a snění o vraždách režisérů, ale i nesmyslným kýčovitým a z klišé uplácaným koncem. Proč se český tvůrce bojí natočit jednou pravdu!!! Proč se bojí být tak trochu nekorektní? Proč podléhá očekávání diváka a chce jen ukonejšit divákovu naivní představu o šťastném konci a představě, že vidět létat na obloze fialové nosoržce na sáňkách, je úplně normální?

Mulan (2020)

Tolik nevyužitého potenciálu v podobě legend Donnieho a Jeta bylo vyhozeno oknem na hnůj obyčejného růžového patosu. Takřka amatérský přístup ve většině filmařské profese, je až zarážející, když vezmu v potaz co s tímto dílem chtěl Disney vše dokázat. Verze z roku 2009 je o tolik lepší, že jsem až sám překvapen kolik je studio ochotno utratit, aniž by si to pohlídalo. přitom vše muselo být jasné už na začátku, po přečtení scénáře! Vezměte si už jenom tu drzost, vyprávět východní legendu od cizákům ze západu, kteří znají maximálně tak čínské nudle.

plakát

Případ mrtvého nebožtíka (2020)

Závan svěží a na české scéně neokoukané podívané. Ikdyž je to kopírka Žhavých výstřelů a Bláznivé střely a film nedrží příběhem tak moc pohromadě (především díky nezvládnuté režii, kde se herci pořád ještě pitvoří - snad až na Davida Novotného), je to pořád lepší než hořkosladká čůča, která se živí melodramatickýma pocitama a náladama poslední dekády na televizní i filmové platformě. Díky za svěží vzduch.

The Tax Collector (2020)

Ani skleněnej smirgl papír není tak drsnej jako pohled Šíja LaBeafsteaku. Škoda, že si ani jednou pořádně nečutnul. Zdrsněná a zároveň ubulená a nudná mexická telenovela, kde se jen kecá na úrovni 8 leté katolické holky, jejíž hodnoty jako rodina a Bůh jsou více než kobliha od Andreje Babiše. Při všech těch kecech o svátosti rodiny, je až komické, že je hned od první minuty filmu ohrožuje sám papánek právé americko-hispánské rodinky, kde se v horní ložnici přepočítávají peníze, zatímco děti se v nedělní škole učí desatero od toho atleta zabaleného do ubrusu. Každá minuta filmu popírá svoju HUBOKOmyslností minutu další a vše krásně zabalené do hodnot týpka, který už před více než 2000 let znal moc dobře vliv halucinigenů obsažených v houbičkách v lese.

plakát

Zrádci (2020) (TV seriál)

Příběh nebyl špatněj, ale za tu hudbu by se měl někdo zodpovídat. V každém díle mi přivodila migrénu. Nějraději bych mu narval hlavu do vesnického tlampače vždycky první středu v měsíci.

plakát

Zakleté pírko (2019) odpad!

Pitvořící se herci v nehereckých mumulandovských pozách, zesměšňujících se pod taktovkou růžového slona kouřícího pavý brko a vidícího létat rarášky na ocasech poníků z Burtonovské barevné zahrady plné homosexuálních Pavlásků a ocásků, že by jeden vyzvracel cukrovou vatu a nacpal ji do zadku prince Krasoně. Tak nepřirozené chování a to i na takový žánr jakým je pohádka svědčí o velmi kvalitním matroši, který hulí sám direktor se svým štábem. Troška je snad jediný autor, kterého nedokáže nikdo na světe parodovat, jednoduše proto, že prostě neví od koho ten materiál kupuje!!!!

Špindl 2 (2019) odpad!

Takže....., ále kašlu nato. Špatné nejen jako film, ale i jako reklama. Tak proč to hodnotit. Raději se budu věnovat něčemu užitečnějšímu, například přelepit nálepky na dózách v kuchyni z fontu Arial na font Calibri.