• Krátkometrážní
  • Hudební

Teror ve vlaku (2002)

Dal by som odpad, ale kedže sa film odohráva aj na Slovensku, tak som tomu jednu hviezdičku podhodil.

House of the Dead (2003)

Uwe je fakt borec ( v inom zmysle slova ). Adaptácie videohier majú už tak problémy ( väčšinou sú to umelecké prepadáky ) a ešte k tomu toto, Boll to vôbec nezlepšuje. Skoro vôbec ma to nebavilo.

Stát se hvězdou (2001)

Také jednoduché a lacné, veľmi to neublíži. Pre niekoho možno film roka, pre mňa taká rýchla jednohubka.

Pomáda 2 (1982)

Celkovo zaujímavý pokus o pokračovanie, ale Travolta je Travolta a Pfeifferova ( aj keď jej to tu fakt sekne ) nieje Newton - John.

Americký ninja 3 (1989)

Súboj s ninjami a potom súboj s ninjami a popri tom súboj s ninjami. To by bolo asi tak všetko.

May Day (2000)

Každý, kto film videl vie, z čoho si berie nápady. Kašlem na to, že je to vykrádačka, ale hlúpa, trápna a nudná. Hviezdička z milosti. Sú aj horšie sračky.

Sám v temnotě (2005)

Uwe Boll točí filmy s neskonalou ambicióznosťou a egoizmom, ako keby on bol ten najlepší režisér nielen súčastnosti. Toto je jeden z príkladov. Trápne, berie sa to strašne vážne a...a vlastne škoda reči. Nieje to však až totálna katastrofa a preto som sa rozhodol pre tú jednu *.

Jill Rips (2000)

Jedna hviezdička za Lungrenovu snahu hrať aj v trochu odlišnejších filmoch ako je jeho bežný priemer. Zbytočne a zbytočné.

Legie (2010)

Jednoduchý príbeh, ktorý je však natočený so zanietenosťou fanúšika, ktorý si tu napchal všetko to, čo na filmoch tohto druhu zbožňuje. Nenáročná zábava, ale občas na povrch prebleskne myšlienka, nad ktorou by sa mal človek zamyslieť. Slušný nadpriemer.

Cirkus (1928)

Ďalší z dôkazov, že Chaplinova genialita nepoznala hranice. Množstvo nezabudnuteľných gagov ( scéna s levom alebo na vysutom lane ), ktoré podmaľuvávajú krásny romantický príbeh a zjemňujú smutné a drsné životné pomery vtedajších ľudí. Jeden zo zlatých filmov nemej éry.