• Fantasy

Simpsonovi - Matky a jiná zvířena (2021) (epizoda)

/// Tak... budeme buď navazovat na dekádu staré epizody tím, že přizveme tehdejší postavy, které se třeba objevily na jeden díl nebo starý děj budeme ignorovat? Oboje nejde.

Vychováni vlky - Happiness (2022) (epizoda)

POČKAT COŽE TOHLE JE FINÁLE???? /// Seriál má strašně moc nápadů, ale žádný nepředvede na sto procent a spíš jen tak črtá. Nic nemůže být jen tak, nic nemůže jít podle plánu.

Simpsonovi - Bart je v base! (2021) (epizoda)

/// To je fakt špatný. Ta trhaná animace, dlouhý scény, ve kterých se v pozadí nic neděje a jen se plká o ničem, Homer chovající se jako naprostej kretén... Nudné, nevtipné a dabéři zní utahaně. Opravdu doufám, že Futurama takhle nedopadne.

Euforie - Série 2 (2022) (série)

/// Protože jsem se u dílů "uhvězdičkovával", vyšlo mi proměrné hodnocení série na pět, ale upravuji na čtyři. Ve finále je čas na hotovou kytarovou píseň (ještě na tom pracuju???), ale ne na bitku mezi Cassie a Maddy, které si potom řeknou tři věty a čau? Nejvíc mě štve, jak z hlavní postavy Kat v podstatě udělali vedlejší kvůli blbejm neshodám. Chce ji teď snad Levinson ve třetí sérii úplně vystřihnout? Od páté epizody navíc od Rue ani ťuk o drogové dealerce - Rue ani nepomyslí na to, že dluží deset tisíc dolarů. Budu tedy doufat, že se jí budou věnovat ve třetí sérii, protože nedává smysl, aby tato linka vyšuměla. Celkově však druhá série nabídla silné díly (které toho ve mně hodně zanechalY) a slušnou emocionální horskou dráhu. Euforie nikdy nikam nespěchla a je fakt hloupé se tomu stále divit.

Vychováni vlky - King (2022) (epizoda)

/// Tenhle seriál prostě žádnou postavu, co má jméno nezabije. Bohužel se ale snaží o napětí, když se snaží předstírat, že se tak stane

Uncharted (2022)

/// Gratuluji filmu, tu naprosto nesnesitelnou letadlovou scénu z třetí hry dokázal natočit ještě pitoměji. Když ale necháte mozek někde daleko od obrazovky, jde o zábavnou podívanou. Jenom neřešit ty do očí bijící nesmysly jako naprosto dokonalý signál na neprobádaném místě pod zemí a vyluštění naprosto přesných lokací z hloupého mapového rébusu. Bohužel nejsem příliš spokojený s castingem - pokud bude další díl, asi si zvyknu, ale opravdu si Tom Holland nemohl nechat aspoň narůst strniště, když už musel být obsazen? Mark Wahlberg vypadal víc jako Nate než Sully, Sophia Ali hrála Chloe velmi nepřesvědčivě. A když někomu podříznete hrdlo, je z toho větší spoušť, než červená čárka na krku - ale musíme být mládeži přístupní, že <33

Euforie - Divadlo a jeho dvojník (2022) (epizoda)

/// Prosím, že si lidi nevšimli až ve druhý sérii, že se toho v Euforii "zas tak moc neděje" >.< Včetně těch, kteří před pár díly hlásili, že se na seriál už dívat nebudou 💀 (Zhlédnuto po vypití džbánu vody)