• Fantasy

The Devil's Candy (2015)

Půlku filmu jsem přemýšlel nad tím, odkud znám tu herečku, co hraje matku. Pak už jsem si jen užíval hutnou atmosféru, kterou ale zkazil úplný konec, na němž byl znát nízký rozpočet. Heavy soundtrack mi nesedl, ale bylo to zas něco jiného. The Loved Ones určitě lepší, ale 70% zaslouženě.

American Gothic (2016) (seriál)

Moc pěkné. Všechno do sebe na konci zapadne - nemohu říct, že dokonale, ale zapadne. Ono kdyby se v tom moc šťouralo, zkazilo by to zážitek. A ten si kazit nechci, protože jsem si těch devět hodin opravdu užil. Akorát dlouhé, druhá série podle mě netřeba.

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Za to, jak se z prostřena stal pořad pro attention whores strhávám i tu jednu hvězdu, kterou jsem nostalgicky udělil.

Oči mé matky (2016)

Budu hodný a filmu přilepším, když jde o debut. Cítil jsem se opravdu nepříjemně, stopáž úplně akorát. Určitě to ale není snímek pro všechny...

Lady Gaga - Million Reasons (2016) (hudební videoklip)

Růžová GaGa s kytarou či černobílá plačící před zrcadlem? Zde je oboje! Zbývá už jen dodat YAAAAAAAAS SLAAAAAAAAY, které řeknou "malá monstra" na tyto zbytky z reklamy pro Apple.

Unfriend (2016)

Zapnu a říkám si, že to bude zase další teenage horor. Pak jsem si nějakou dobu říkal, že jsem se zmýlil a slušně se bavit. Ke konci mě ale snímek kvůli žalostným dialogům přestal bavit. Závěr pak není ničím jiným než scénaristickou zoufalostí - že to takhle dopadne, napadlo i mě, a to odhad nemám vůbec.

Prvních 100 - We Will Rise (2017) (epizoda)

Od "příběhu" mě odváděly nepřirozeně vybělené zuby Raven. Z Octavie udělali totální trapku, akce s auty byla k smíchu a v barelu nezbyla ANI KAPIČKA.

The Invitation (2015)

Od chvíle, co si Will sám prozkoumal obsah počítače, jsem se začal bát. A ani jsem nevěděl, proč. Po chvíli jsem to zjistil. Do té doby dění ve filmu působí spíše jako nezvykle dlouhé a skličující intro. O to silněji ale potom zapůsobí konec.

Prvních 100 - Série 3 (2016) (série)

Líbí se mi komentář Necrotongue, který hodí odpad a vyhlíží další sérii, než aby si našel nějakou lepší zábavu :)

Pasažéři (2016)

Mohlo to být mnohem lepší - od té doby, co se loď začne slušně podělávat, je děj neskutečně děravý. Do té doby velká spokojenost. Takhle je to na 65%.