Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Dúfam, že ako je tomu teraz, že seriál postúpi po scenáristickej stránke, pretože diváci sa nemôžu spoliehať na dobru vôľu seriálu. Za seba hovorím, že zatiaľ to budem sledovať, ale moja trpezlivosť nie je nekonečná a ani divákov. Chceme vidieť trochu viac akcie a nové a zaujímavejšie postavy. V opačnom prípade to bude iba ďalší neúspešní spin-off.

Scream Queens (2015) (seriál)

Papuľnatá Emma Roberts je úžasná. Tiež atmosféra klasických hororových slasherov funguje perfektne! Ak máte radi Smrtíci atrakce, Protivné baby, Piatok 13. a Halloween, tak sa vám aj toto bude určite páčiť!

Ďáblové (1971)

Šialený lovec čarodejníc Otec Pierre Barre (Michael Gothard) je poslaný aby pozbieral dôkazy proti Grandierovi, pripravený na veľký proces proti nemu, odmieta sa priznať že sa spojil so stananom, alebo aby sa vzdal svojich "kacírských" názorov, podrobý sa hroznému mučeniu a nakoniec je porazený, bude upálený na kole. Hrajú tam aj Dudley Sutton ako Baron De Laubardemont, Max Adrian ako Ibert, Gemma Jones ako Madeleine, Murray Melvin ako Mignon, Georgina Hale ako Philippe, Brian Murphy ako Adam a Graham Armitage ako Louis XIII. Reed podáva prima výkon ako Francúzky kňaz so sexuálnym apetitom a skúša si udržať kontrolu od manipulátorov a Redgrave je skoro tak dobrá ako hrbata mníška ktorá je pre neho sexuálne hladná. Cenzúra sa na tomto filme za tier roky v rôzných štátoch menila, je tam mnoho sexuálných scén, ale viac než nejaké rušivé momenty tam sú antináboženské, svätokradež a takmer kacírske, ktorý robí tento film strašlivý, odporný, hystorický, prinúti a uchváti si ho pozrieť, zaujímavý konverzačný historycký drama horor. Oliver Reed bol číslo 78 v 100 najlepších filmových hviezd, a bol číslo 26 v 50 najlepších Britských hercov. Veľmi dobré!

Návrat do budoucnosti II (1989)

Včera som oslávil tento film ako sa patrí. 21.10.2015. Dátum ktorý pozná každý fanúšik tohto filmu.

Scream (2015) (seriál)

Tak toto ma odrovnalo... šupový seriál. A to nehovorím iba preto, že som fanúšikom Vreskotu.

The Green Inferno (2013)

Keby to bolo trocha kratšie vôbec by som sa nepohneval a pridal jednu hviezdičku.

Povětří (2015)

Tento film je najlepším príkladom ako to dopadne keď nemáte rozpočet, na hovno scenár a idiotské výkony. Tak toto sa stalo v tomto filme a výsledok nie je najlepší.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Pozrite si to , ak sa nudíte, preskočte to, ak máte lepšie veci na práci.

Alien Vs Ninja! (2010) odpad!

No, to musite vidieť na vlastne oči, len dajte pozor, aby ste na to neobetovali (veľa) peňazí. Pozrite si to keď ste opitý, s kamarátmi a budete sa ťažko smiať na tom ako je to ťažko zlé.

Citadel (2012)

Gang detí nebol tak desivý ale myslím, že sa tak nízkym rozpočtom, to bolo to najlepšie čo mohli z toho dostať. Pre mňa to bolo viac o otcovi ktorý prekonáva strach z otvorených priestorov. Stojí za to si to pozrieť, ak nemáte nič iné na práci.