Vražedná sekera II (2010)

Kľudne môžete otvoriť knihu a hrať s kamarátmi hru kto zaklepe bačkorami najbližšie. Je tu jedno veľkolepé zabitie, ktoré som nečakal ale je poctou inej hororovej sérii. Užil som si to a teším sa na 3 diel.

Hatchet (2006)

Hlavne obsadenie je celkom dobré, a Joleigh Fioravanti obzvlášť, je nádherná a vždy zábavne ju sledovať. Užil som si tento film, ale skôr ako komédiu, než horor, aspoň do tej doby než príde strašný koniec, kde sú všetci zabitý a otvoria sa dvere pre zdanlivo zmluvne zaviazane pokračovanie.

Sharknado 2 (2014) (TV film) odpad!

To už snaď ani nemyslia vážne...

Never Cry Werewolf (2008)

Má to svoje momenty ktoré ma zaujali. Tak si ho UŽIJTE!

Plivu na váš hrob (2010)

Viem, že veľa komentárov sa sťažuje na časť mučenia, ale do čerta, mučili ju tak isto a tak jej pomsta bola uspokojujúca. Keď chytila Johnnyho , myslel som si "Mala by mu odrezať párok" a keď som ho videl nahého, pomyslel som si " No do pč" ...na chvíľu sa zastavila a potom schmatla tie veľké nožnice a ja som bol úplne znechutený, bola tak úžasná... Dokiaľ mu ho nedala do úst... skoro som zvracal, to od toho dievčaťa bolo fakt kruté. Tak ešte raz, najlepší film o pomste, všetci si zaslúžili trest, aj Matthew, postihnutý alebo nie, vedel čo robí, keď ju dusil.

Karanténa 2: Terminál (2011)

Druhá polovica stratila klaustrofobicku atmosféru, Pogue a Irving používaju menej svetla aby docielili zobrazenie toho ako sú protagonisti uzavretý od zvyšku sveta, ako sa začnu postavy obávať, že sa nikdy nevyslobodia z karantény.

Hotel Transylvánie (2012)

Malo to pár momentov s roztomilou hravosťou, ale zvyšok je ako film o superhrdinoch - naháňajú sa, z ničoho nič, kvôli menším nezhodám, ale všetko spolu - bez zápletky. Film, ako citujem iného užívateľa "zapadá do reklamy". ČLOVEK (blaaaahhh - príšery ich nenávidia(skutočný originál))sa zamiluje do Draculovej dcéry Mavis, ktorá opäť, obracajúc vzory komédie 21. storočia hlavného prúdu kinematografie, nemá matku a jej otecko sa ju snaží ochrániť. A keď si už myslíte, že je koniec - je toho viac: príšery si to s ľuďmi 10 minút pred koncom tejto časovej straty (napísal som to správne?) vybavia. Takže, samozrejme, Mavisin priateľ sa dostane na rovinu - pining a tak - a je tu aj Dracula ako roztomilo mihotavý netopier, ktorý spolupracuje s chlapcom v gagu "nerozumiem, čo hovoríš cez okno, tak poviem prvú vtipnú vec, ktorá mi príde na um" a je tu aj Twilight spoof, na ktorý Dracula reaguje: "A takto sme reprezentovaní...". Všetko je teda v poriadku, happy end'a. A čo lepšie ukončí film ako pieseň a tanec v štýle "Mirror Mirror", ktorá vypovedá o celom deji filmu, a preto trvá asi 40 sekúnd. A tiež: na konci všetci spievajú (spevácky talent hlasovej herečky tohto filmu, Seleny Gomez) a potom sa Dracula dostane na zem a všetci si myslia: "Nééééé - on predsa nebude kaziť tú purpurovú párty... Buhuhuhua", ale potom - pozrite sa na to - začne rapovať! Nie je to super koniec? Dracula rapuje, Mavis našla svojho ZINGGA (pozrite si film, pochopíte to.) a malý kreslený netopier zatiahne záves na celú obrazovku. Hurá!

Fakjů pane učiteli (2013)

Ak chcete sledovať súčasný Nemecký film, aby ste pochopili z čoho sa tam ľudia zabávaju, momentálne nie je žiadna lepšia alternatíva.

Komici (2009)

Bohužiaľ mi akosi unikly vedľajšie dejové linky, ktoré nikdy neboli poriadne vysvetlené.

Šišouni v New Yorku (1993)

Sú tu scény ktoré si vôbec nezapamätate, takže len časť filmu stojí za pozretie.