Frankensteinovo zlo (1964)

Je zaujímave vidieť, že Cushing hraje šialeného barona v hrdinskejšom svetle. Odporúčam.

Frankensteinova pomsta (1958)

Vysvetľovanie dr Frankensteina dr. Kleveovi o postupe transplantácie je veľmi smiešny. Moje hodnotenie je sedem z desiatich.

Frankensteinova kletba (1957)

Aj keď má cez osemdesiat minút, tak Frankensteinove prekliatie má stále schopnosť prekvapiť diváka vďaka svojej kombinácii nezabudnuteľných sekvencii a napínavého príbehu. Rozhodne stojí za opätovné zhliadnutie.

Vampire Circus (1972)

Aj keď to nie je najlepší Hammerácky film, mali by ste si ho pozrieť aspoň raz, ak ste fanúšik týchto filmov.

Krvežízniví milenci (1970)

MIlujem atmosféru, kulisy, kostýmy a hudbu z tohto filmu!! To je výzva tohto filmu - pozrite a užijte si ho. Som spokojný, že film ktorý ma nudil ma tak zasiahol... sice viacej druhá polovica ako prvá. Áno, je tam rviac romantiky ako erotického dusna ale názov filmu hovory za všetko.

Ulice krokodýlů (1986)

Ulice krokodýlů dosahuje hypnotický tok miniatúrnych detailov vytrhnutých priamo z podvedomia.

Strážci Galaxie (2014)

"Zomriem obklopená najväčšími idiotmi v galaxii" Pamätám si, že sa mi tento film nepáčil, keď vyšiel, len preto, že o ňom všetci hovorili. Bol som TAK hlúpy. Po jeho opätovnom pozretí viac ako ktoréhokoľvek iného filmu z Fázy 2 je to jeden z mojich najobľúbenejších z celej série. Je vtipný, vizuálne úžasný, má veľa roztomilých momentov, úžasný soundtrack, naozaj parádne akčné scény a dotvára celkový príbeh. Takýto zábavný zážitok zakaždým.

Očista (2013)

Okrem trochu mierneho gore a asi tak piatich minút napätia film je takmer bez života, citil som sa akoby som nepoznal obsadenie, takže ked otec zomrel som necitil žiadne emocionalne spojenie alebo aby mi ho bolo aspoň ľúto.